Výtok mléka z nosu při kojení. Není to nebezpečné?

pessy1
11. črc 2007

ahojda,při kojení v leže vytéká holce mléko z nosu.Není to nebezpečné??

peige
11. črc 2007

Pessy já si myslím, že né. Moji malé se to taky stává. Kdyby se jí to nelíbilo, asi by přestala pít a plakala by. A mlíčko v nose určitě nezaškodí. Kdyby si to chtěla řešit, změnila bych polohu při kojení nebo pokud máš nalitý prsa, tak bych před kojením odstříkla. 🙂

silente
11. črc 2007

Pessy - já tedy nemám osobní zkušenost s miminkem, ale vím, že když jsme dokrmovali naše malá štěňátka, tak jsem naopak dávala vždy pozor, aby jim mlíčko z čumáčku neteklo, kvůli dýchání. Ale nevím, jak je to u miminek, ale raději se optej Dr. 😉

lottie
11. črc 2007

pessy, když je velký proud, tak trochu odstříkej malá taky někdy prskala nosem, když byla ještě hodně malá. ale jestli to přímo teče....nevím
jo ale mm v nose určitě nevadí, když měla pája rýmu, říkala doktorka, nastříkejte jí do nosu mateřské mlíko 😲 !

androna
11. črc 2007

Pessy neni to nebezpecne.to iba mala nestiha polykat to mlicko.je to uplne normalne ked je hodne mlika.potvrdila mi to i doktorka.malemu takto vytekalo skoro doteraz.teraz to uz je lepsie.hlavne v noci to bolo take chrochtanie ked pil jak nestihal.ale aspon sa mu vzdycky precistil nosik a ziadna odsaavacka nebola nutna. 🙂

krista
27. led 2009

zuzik_p • 1d • Včera ve 21:54
Ahoj maminky,
v poslednich 2 dnech ma holcicka obcas hlta u kojeni a pak kdyz se "vydychava", tak vydechne mlicko i z nosu. Trochu me to znepokojilo...mate nejake stejnou zkusenost?

paola.o1 • 1d • Včera ve 21:58
toto som nasla na nete: Dieťa treba kŕmiť v šikmej, takmer zvislej polohe, pomaly, s prestávkami. Pri nesprávnom kŕmení dieťa nestačí prehĺtať, mlieko vyteká nosom a môže dôjsť k vdýchnutiu mikročastíc mlieka do pľúc. Ak má dieťa plné ústa, treba ho otočiť nabok tak, aby prebytok mlieka mohol vytiecť kútikom úst von.

dnada • 1d • Dnes v 09:50
zuzik - já kojím prcka v pololeže na gauči a mlíčko co neztihne zbaštit mu vytéká koutkem

romankav
27. led 2009

Ahoj pessy, taky se nám to stávalo, když syn usnul a zůstal "přicucnutý". Tak jsem ho prostě odpojila a nijak jsem to neřešila, spal stejně na boku, takže by nemělo být nějaké riziko vdechnutí.