Vzbudí se na jídlo a strašně pláče. Poradíte mi?

rena2
21. led 2011

Chci se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s kojenci, které v noci pláčou. Moje malá má 4měsíce a teď posledních 14dní, když se v noci vzbudí na jídlo, tak strašně pláče.. než jí dám prso, tak je skoro celý barák vzhůru🙂 Hrůza... dřive to nedělala, ale teď je to hrozný, opravdu 😢
Řeknete mi nějaké rady, děkuji🙂

kutcher
21. led 2011

To je strašně individuální, ale mohla se dostat do období, kdy ji brobudí hlad a je víc vzpruzená, než normálně, křičí nejspíš z únavy, ale usnout nemůže, protože jí to hlad nedovolí, to se stává, neboj, zklidní se.

evajza
21. led 2011

Malá má 4měsíce a týden a také mi poslední týden pláče,prý se začínají zdát sny,pohladím ji,pochovám a usne mi,ale dělá to i 5xza noc.To přejde,je to prostě období.

makinecka
26. led 2011

nám to malý dělá od 4 měsíce taky a nevěděli jsme dlouho proč a minulej týden a tento mu vylezly 2 zuby tak možná tím a uklidní se jedině u prsa jinak řve ,řve a řve 🙂

timbouctou
26. led 2011

ahoj, to dělaj třeba když mají dlouhou pauzu mezi jídlem. Ale náš mladší zas takhle vyvádí v posledních týdnech hlavně dokud nejdu k němu spát 😠 To ho uložím a za 15 minut je vzhůru a hrozný řev a takhle pokračuje dokud nerezignuju a nejdu taky spát. Pak je klid. Mrchy mrňavý 😀 Asi už chápe, že ho nemůžu nechat křičet, vzbudil by bráchu a to by byl teprv mazec. Nesmím ho nechat odpoledne spát déle než půl hodiny, pak většinou spí. Ovšem znamená to nejít ven.
No, každé mimčo má svůj způsob jak se nám připomenout 😀