• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Z prsa mi při zmáčknutí teče mlíko, i když už nekojím

1. února 2016 
Holky,je možné aby mi z jednoho prsa(bradavky) když si ho zmáčnu teklo mlíko i když už rok a půl nekojím a těhotná taky nejsem? :confused: :confused: :confused:
11. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, znama takhle "tekla" asi dva roky po ukonceni kojeni...
11. bře 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja (myslim) ze to mozne je :slight_smile: Mne teda uz od te doby co mi narostlo poprsi tak mi vyteka vodicka z prsou a treba jen z jednoho. Jde teda o to, zda je to vodicka nebo primo mliko. :slight_smile:
11. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusinecka taky říkám,že je,já ani nekojila a po zmáčknutí mě z jednoho teče"ta vodička" ještě teď :sweat_smile: -no budou nám 3roky :grinning:
11. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sojca No,právě že mlíko,ale jenom tak z jednoho,dvou míst.Asi nějaké poblblé hormony :grinning: ...
11. bře 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusinecka já po nuceném samoodstavení Honzíka mohla začít kojit kdykoliv znovu-mlíko jsem měla pořád až do dalšího porodu cca 1 3/4 roku
11. bře 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já kojila 3 měsíce malého a po zmáčknutí mi taky vyteklo trošku "mlíka" a to až do dalšího těhu ! ted to nepočítám,ted je to přirozené,ale když to tak vemu,tak malý měl v listopadu 5 let......koukala jsem na netu a můžou to být i hormony,ale taky jsem někde našla, že může jít o nějaký nádor na hypotalamu či někde tam, už přesně nevím a raději se tím zabývat nebudu :slight_smile:
16. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu si pro radu nejsem tehotna ani necekam a tece my s prsa mleko nikdy sem se s tim nepotkala co tet mam delat diky vsem za radu
1. únor 2016 v 00:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek