Z prsa mi při zmáčknutí teče mlíko, i když už nekojím

barusinecka
11. bře 2012

Holky,je možné aby mi z jednoho prsa(bradavky) když si ho zmáčnu teklo mlíko i když už rok a půl nekojím a těhotná taky nejsem? 😕 😕 😕

losice
11. bře 2012

je, znama takhle "tekla" asi dva roky po ukonceni kojeni...

sojca
11. bře 2012

Ahojky ja (myslim) ze to mozne je 🙂 Mne teda uz od te doby co mi narostlo poprsi tak mi vyteka vodicka z prsou a treba jen z jednoho. Jde teda o to, zda je to vodicka nebo primo mliko. 🙂

crca
11. bře 2012

@barusinecka taky říkám,že je,já ani nekojila a po zmáčknutí mě z jednoho teče"ta vodička" ještě teď 😅 -no budou nám 3roky 😀

barusinecka
autor
11. bře 2012

@sojca No,právě že mlíko,ale jenom tak z jednoho,dvou míst.Asi nějaké poblblé hormony 😀 ...

marecek4
11. bře 2012

@barusinecka já po nuceném samoodstavení Honzíka mohla začít kojit kdykoliv znovu-mlíko jsem měla pořád až do dalšího porodu cca 1 3/4 roku

mmmiska83
16. bře 2012

ahojky, já kojila 3 měsíce malého a po zmáčknutí mi taky vyteklo trošku "mlíka" a to až do dalšího těhu ! ted to nepočítám,ted je to přirozené,ale když to tak vemu,tak malý měl v listopadu 5 let......koukala jsem na netu a můžou to být i hormony,ale taky jsem někde našla, že může jít o nějaký nádor na hypotalamu či někde tam, už přesně nevím a raději se tím zabývat nebudu 🙂

olda1985
31. led 2016

Ahoj holky jdu si pro radu nejsem tehotna ani necekam a tece my s prsa mleko nikdy sem se s tim nepotkala co tet mam delat diky vsem za radu