Za jak dlouho jste znovu kojily, pokud dítě blinkalo?

terry1512
28. led 2014

Holky za jak dlouho jste znova kojili pokud se vám miminko poblinkalo.?Plně kojíme.Malá občas vyblinká snad všechno co zbaštila ani nestačíme dát odříhnout a pak začne uplně hystericky řvát hlady.Stalo se nám to zatím asi 3krát za celou dobu.

bjoucik.15
28. led 2014

@terry1512 mě malá blinkala pořád i hodinu po kojení. Měla silný reflux. pomohl Gatrotuss a kojila jsem ze začátku co 2-3hod a ke konci 1-2hod 🙂

janach1051
28. led 2014

já mám 4 měsíčního prcka a taky blinkal i hodinu po kojeni doktorka nám doporučila nutriton ten je i pro kojený dětičky 🙂

kosarovapavla
17. bře 2014

Taky mi malá zvrací po kojení.. někdy i hodinu po kojení.. díky za rady.

seb
22. dub 2014

u nas to same, nikdy nevim jestli mu v brisku neco zustalo nebo chce zas jist jen aby se uklidnil nebo ma fakt hlad, kdyz to vyblinkal

emin
23. dub 2014

Ahoj holky, pokdu mimi prospívá, tak laktační poradkyně radí neřešit a prat 🙂. Některé děti jen ublinkávají, jiné to hází obloukem. Nakojit mimi můžete klidně ihned, je to naopak vhodné, jelikož tím blinkáním je může pálit žáha a MM to hezky zklidní. Nutriton zahustí obsah žaludku, většinou aspoň trošku zabere. Pokud jsou I potíže s kakáním, můžete zkusit eliminační dietu bez mléčných výrobků.