Za jak dlouho se vrátila prsa po kojení do pův. vel.?

lipp
18. čer 2011

Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho po skončení kojení se vám vrátila prsa do původní velikosti? Nekojím 14 dní a prsa mám pořád stejně velká.

takyja
18. čer 2011

Řekla bych, že se srovnávaly tak cca půl roku... Bez legrace.

lipp
autor
18. čer 2011

Fakt tak dlouho? Myslela jsem, že to trvá nanejvýš
tak měsíc 🙂

elviie
18. čer 2011

Mně se vrátila do původní velikosti už při kojení, nevím už přesně, asi okolo 6.měsíce malé...možná i záleží jak jsi dlouho kojila, kojím doteď (malá má necelých 15 měsíců) a už opravdu dlouho si užívám podprsenek z doby před těhotenstvím a jsem za to ráda. 🙂

kristi
18. čer 2011

do puvodni nikdy, spis o cislo mensi..... 😀 😀 😀

dana3262
18. čer 2011

Me se trochu zvetsily, pak zmensily (porad pri kojeni), po skonceni kojeni (po 14ti mesicich) to byly takovy hadricky a ted (po 16ti mesicich, z toho 2 mesice nekojeni) jsou rekla bych tak v podobnym stavu jako pred tehotenstvim, ale pomalu koncim 6.mes tehotenstvi, tak to muze mit taky vliv.. Ale je to docela srandovni otazka 🙂 ja teda myslela, ze zustanu ve fazi hadricku 😀

marinka
18. čer 2011

Já jsem chvilku po kojení a taky jsou menší, než byly předtím 😀

alamo
18. čer 2011

Nikdy. Jsou mensi nez predtim 😖

elviie
18. čer 2011

@kristi @marinka nestrašte 😀 😀 😀

luciana43
18. čer 2011

Já už taky 14 dní vůbec nekojím a jsou stále menší a menší ☹ snad ještě menší než před těhotenstvím

lipp
autor
18. čer 2011

No já jsem v podstatě ani nekojila, jen 14 dní, mlíko se mi bohužel ztratilo ☹ Ale teď po 14 dnech mám pořád prsa jak v těhotenství, o číslo až dvě větší než před těhotenstvím a bojím se aby se vrátili do původní velikosti tak mě zajímalo jak dlouho trvá, jestli třeba měsíc nebo déle.

lipp
autor
18. čer 2011

Luciano, to ti závidím 🙂

luuciee83
18. čer 2011

Tak tohle téma je zajímavé 😉 taky mě zajímalo, jak budou moje prsa vypadat po skončení kojení a některé odpovědi mě trochu děsí 😅 😀 takže říkáte, že budou spíš menší než jako před těhu - tak na to jsem teda zvědavá 🙄 mě by teda i mimo jiné zajímalo, jestli i váha se vrátí na tu původní před těhu... 😝

cervenec
18. čer 2011

tak já je mám taky o jedno, možná i o dvě čísla menší 😒 o jejich pevnosti ani psat nebudu 😝

lipp
autor
18. čer 2011

cervenec a jak dlouho po skončení kojení se ti začali zmenšovat? Jo a váha mě taky zajímá, jsem měsíc po porodu, 4 kila nahoře a ne a ne se hnout.

urugu
18. čer 2011

Já mám prsa asi od Ondrových 12 měsíců zase v normále, naopak jsem zhubla na obvod, ale košíčky trochu hlubší.

luciana43
18. čer 2011

@lipp Pro mě je to spíš trošku šok, poslední tři roky sem byla zvykla na větší, pevná prsa - těhotenství, kojení a zas těhotenství a kojení. Tak se těžce smiřuji s tím malým co mi tam zbylo ☹

achalteke
19. čer 2011

Mě už asi nikdy. Psí uši forever ...děsí mě jejich velikost 😅 😒

beponka
19. čer 2011

do původní se nevrátila. o číslo menší 😠

lu777
19. čer 2011

no co vím tak většině lidí se do původní velikosti nevrátily, respektivě ne do původního tvaru.... samo je pár š'tastlivců co je maj i pevnější, ale to je spíš výjimka potvrzující pravidlo co tak slyším - nebo vidím 😅
obzvlášť pokud je člověk na stejné váze jako před dětmi...

lu777
19. čer 2011

jinak teda když jsem byla podruhé těhu tak jsem měla taky pocit jak tu někdo píše že jsou stejný jak před..... bohužel to jsou těhu hormony, v tom těhu se ty prsa vypnou, vyplní a tak...
ovšem po skončení 2. kojení to byla ťafka, jsem čekala že budou jak po 1. kojení ale je to kousek horší... jako žádná extra trága, ale prostě jsem si říkala, že když mám malá prsa a nekojila jsem dlouho a moc jsem v těhu nepřibrala, tak jsem nepočítala, že to půjde zas dolů ve vzhledu no 😅

dana3262
19. čer 2011

@lu777 to jsem psala ja 😀 a trosku jsi me nepotesila ted 😅 ale co no.. Co bude, to bude. Hur asi dopadnou zeny s velkymi prsy, ale ocekavam nejakou zmenu, no..to je jasny. Sacky na caj 😀

brisalek
19. čer 2011

Kojila jsem do 16 mesicu. Po asi 3-5 mesich se ustalila nejaka velikost , ktera byla tak o 2 cisla vetsi nez puvodni. Po 12 mesicich jsem prestala kojit pres den. A rekla bych, ze se tak o velikost zmensily. Kdyz jsem prestala kojit uplne behem asi tydne splaskly na puvodni velikost jen zustali malinko povadlejsi. Ale fakt jen malinko. Rozhodne to nejsou sacky na caj, ale nosila jsem porad cele tehu podprsenku a cele kojeni i v noci.Ten pocit, ze jsou mensi je spis jen z toho, ze predtim byly nekolik mesicu mnohem vetsi🙂🙂.

elviie
19. čer 2011

@brisalek tak alespoň něco málo pozitivního. 😅 Také mám pocit, že si už nepamatuji jak vypadala má prsa před těhotenstvím, původní podprsenky mi sedí, tak mě to utvrzuje, že mám velikost jako dřív, zatím kojím, tak uvidíme pak... 😕
Myslím, že je to hodně individuální, a stav prsů po kojení není přímo úměrný délce kojení, pro mě bohudík. 😀

lipp
autor
19. čer 2011

Tak me zatim nesplaskly vubec a to už 14 dní nekojím tak doufám, že mi takhle veliký nezůstanou 🙂

lu777
19. čer 2011

no stav určitě neodpovídá délce kojení, já kojila necelý měsíc a podruhé 4 měsíce a je to znát dost...
prý je pro prsa mnohem větší záhul těhotenství samo o sobě...

haha vtipný je že mi přijde že kdo má malý prsa tak se mu zmenší a kdo velký tak se mu zvětší... to Matka Příroda nějak nedotáhla 😀 😀

mili84
19. čer 2011

@lipp Mě už se prsa do původní velikosti ani tvaru nevrátily nikdy. Nekojím přes rok a mám je o číslo větší než před těhu a dost vytahaný...když jsme přestala kojit, tak trvalo ale asi půl roku, než tak nějak splaskly, ale stejně se nevrátily..

kalo
19. čer 2011

Prsa po kojení se musí změnit každému...Těhotenstvím a kojením projdou tak obroskou změnou, že není možné, aby byly potom takové, jako dřív.. 😒

helcenka
20. čer 2011

Ahoj, mě se po skončení kojení u prvního dítka ještě o číslo zmenšily, což jsem byla docela naštvaná, protože jsem musela nakoupit menší podprsenky. Jo a při těhu a kojení jsem je měla větší jen o jednu velikost. A zmenšily se tak nějak průběžně, ale určitě ne za 14 dní po ukončení kojení. Myslím, že to trvalo tak dva tři měsíce...
Teď při druhém těhu a kojení je mám větší cca o dvě velikosti a připadám si šíleně...

miona
20. čer 2011

Tak mě jaksi nikdy 😀 Mám je menší a bradavky raději nepopisuji 😀

luckar
21. čer 2011

Tak je pravda, že na tohle jsem byla moc zvědavá. V těhotenství se zvětšily zhruba o číslo a teď plně kojím a velikost mám jako před, někdy mám pocit, že jsou naopak menší. Ale možná je to tím, že mám o 5 kg míň než před otěhotněním. Jinak mám docela obavu jak dopadnu poté co přestanu kojit. Prsa mám celkem velký a tvar ztrácí už teď 😝.