Za jak dlouho se vrátila prsa po kojení do pův. vel.?

lipp
18. čer 2011

Chtěla bych se zeptat, za jak dlouho po skončení kojení se vám vrátila prsa do původní velikosti? Nekojím 14 dní a prsa mám pořád stejně velká.

25ka
12. zář 2014

tak mne sa zvacsily o dve cisla a pak razu konec mlicko neslo ako sme prisli dom a zrazu prsa ovisla a kedze sa zvacsily o dva cisla az tak ted vytzeram jak stara baba ☹ takze u mne se nic nedostavilo do puvodniho stavu jedine tak brisko a to som ani necvicila. tak moc by som chcela mat svi prsa spatky ale uz se mi to nepovede som ztoho nestastna mno co vyresi to jen platika ale natu si musim nasetrit a to hooodne dlouho asi :-/

innes
12. zář 2014

Ja na to cekam furt a uz je to rok 😀

madormi
12. zář 2014

nikdy 🙂ani dva roky po skončení kojení 🙂

tarra27
12. zář 2014

Asi tři měsíce max pul roku po ukončení kojení....holky, chce to i v těhotenství i po porodu pevně podprsenky, žádné kojici......mám prsa trošku jiná, ale zadna hrůza po dvou dětech.....ale od dob me první podprsenky pevně, s kosticema, vyztužené.....jenom krajka apod pouze na večer.... ;)

Ty tehotensky jsou hrůza.....vůbec nedrží a pak.....když někdo kojí rok, prsa mel c nebo d už před tehu nebo i v tehu....no jak to může dopadnout.....

Takže základ neustále pevná podprsenka, dobra velikost a možnost je nastavit tak, aby podprda prsa držela pevně u hrudníku.....

Jo a někdy můžete mít i jen dojem ze jsou mala 🙂)) fakt....já mela D a mela jsem dojem ze mám sotva B 🙂)))

denyzuza06
12. zář 2014

pri prvnim kojeni tak nejak porad drzely asi ze jsem nekojila bohuzel dlouho, ale po druhejm kojeni už své místo nenašli nikdy a to je vic jak tri roky co jsem skoncila

daasenka85
12. zář 2014

@denyzuza06 v jakém slova smyslu? Ohledně velikosti nebo tvaru?

daasenka85
12. zář 2014

Jsem zvědavá, jak to bude u mě. Normálně jsem měla jedničky, při kojení zpočátku dvojky, stále ale dceru (rok a půl) kojím poměrně často a už mám spíš zase ty jedničky. Jsem zvědavá, jaká budou prsa po ukončení kojení. Obávám se, že žádná. Je ale fakt, že jsem měla vždy malá, tak to asi nebude takový "šok"..

denyzuza06
13. zář 2014

@daasenka85 přitažlivost zemská působila takže hlavně tvar, jsou pokleslá, číslo je jakžtakž stejné ale dřív byly plnější a pevnější, ted jsou plná jen v "pušapce"

denyzuza06
13. zář 2014

@daasenka85 tak s jedničkama by jsi mohla být zase podobně jak před tím, já mám čtverky takže to už prostě pracuje fyzika at chci nebo nechci