Zácpa u miminek

luciesta
19. kvě 2017

Dobry den, od porodnice mame problem s prosatim bojujeme s tim uz 3 tydny a maly se ne a ne prisat. Krmili jsme pres kadinku, strikacku, kdyz jsem maleho prilozila na prso tak nechtel a nechtel ani pres kloboucek. Navstivili jsme laktacni poradkyni ale taky marne maly proste sat nechtel a pouzival prso jako dudel. Ja se nervovala kolik si vytahne a stejne nic a kdyz uz tak treba jen 5ml za pul hodiny.. koupila jsem si homeopatika a caje na podporu laktace a maly ne a ne se chytnout takze jsem odstrikavala a davala mu pres strikacku... slo to par sni nez jsem dostala zanet do prsa a mela zimnice a 39 horecky. Druhy den jsme leteli na pohotovost pro antibiotika a ty mi zacaly zabirat az po 2 dnech. Byla jsem uz hotova a do toho malemu prisla zacpa protoze jsem mu zacala davat um protozw jsem do nej nechtela cpat sve mleko ve kterem jsou antibiotika a paraleny.. ano doktorka rekla ze pres nej muzu kojit ale kdyz si prectete pribalovy letak a tam je napsano doporucuje se v tehotenstvi ale nedoporucuje se pri kojeni.. tak mate smisene pocity a radeji to neudelate 😉 Mlicko jsem zacala ztracet a uz bohuzel beru tabletly na ukonceni laktace. Strasne mne to boli ale bohuzel to nejde jinak 😞 Maly ma ted zacpu tak bojujeme s pomoci se vykaka ale sam ne.. koupila jsem nutrilon comfort q zatim to malemu nejde samo 😞 Jak to trvalo dlouho vasim detem? 😐

kacireksro
19. kvě 2017

Nase prdola taky trpela na zacpy,kojeni taky nedopadlo.nejdriv byla na obyc nutrilon z nej zacpa,vymenila jsem za Hipp combiotik ten sedel a do doby prikrmu,pak jsem dostaly antibiotika protoze byla nemocna a od ty doby zacpa,bojovaly jsme stim asi mesic.nakonec jsem nasadila nutrilon comfort a kombinaci probiotickych kapek biogaia a bylo po zacpe,temer ze dne na den.Vyzkousej nejake probiotika treba tu biogaiu sice stoji 450kc,ale vetsinou pomuzou.ja vyzkousela ruzne probiotika napr.swiss baby,biopron a nic az biogaia.Nekterym detem pomaha i mazaz briska,cviceni s nozickama,delsi koupel,nahrivani briska.chce to vyzkouset co funguje u vas