Zadní mléko - je lepší poloha fotbalisty než klasická?

janakailana
24. lis 2013

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zda-li je pravda, že miminko se u polohy fotbalisty dostane rychleji k zadnímu mléku než při klasické poloze? Mám pocit, že jsem to někde v diskuzi kdysi zahlédla...

kytkakvete
24. lis 2013

řekla bych že ano, praktikovala jsem jí hlavně v prvních týdnech a tahal právě více zezadu, vždycky se mi potom ulevilo 😉

pampeliska1
24. lis 2013

@janakailana já si spíš myslím, že lépe vytáhne mléko z bočního oddílu prsu, či jak to nazvat 😅 Ale že by se rychlej dostalo k zadnímu? Těžko říct, ale třeba mu ta poloha víc vyhovuje, že se mu tak líp pije, tak může pít rychlej a je i u zadního mléka rychlej 🙂

hojda
24. lis 2013

TAky bych řekle, že se uvolňuje boční strana prsa.

janakailana
autor
25. lis 2013

Ptám se právě proto, že mi malý dlouho u prsu nevydrží...sice střídám, ale pije tak z jednoho 3-5 minut nevím jestli se teda z obou napije pouze předního...má 3. měsíce váží 5890g a měří 64 cm, porodní váha 3600g a déla 52 cm. Do teď si myslím přibíral krásně, ale poslední dva týdny ani ne 20 g...mléka si myslím mám dost. Někde jsem četla že děti později přibírají skokově...nevím co je na tom pravda, je možné že by za ty dva týdny nepřibral skoro nic a naopak později to šlo třeba rychleji nahoru? Máte někdo s tím zkušenosti?