• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zalykávání při kojení. Máte zkušenost?

2. července 2008 
ahoj holky,stalo se vam nekdy pri kojeni,ze by se vam mimco skarede zalykavalo?Nam se to stalo pred tydnemmam 14.denniho chlapecka a zalknul se tak,ze skoro pul min.nedychal,strasne zrudnul,nevedela jsem co s nim,nakonec jsem ho obratila vzhuru nohama a placala po zadech,pak se rozplakal.Dnes zase,muzete mi prosim poradit,mate nekdo taky takovou zkusenost?Dekuji
30. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas moc mlika,trosku odsaj nez zacnes kojit
30. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se upravi,pozdeji...
30. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuji,zkusim to.Taky mi radili,ze se to upravi,ale kdy,bojim se,ze se mi udusi,ze se nerozdycha.
30. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
naarci, nám se to taky stávalo/vá, dřív protože jsem měla hodně mlíka a teď proto, že strašně hltá a prostě se zakucká(i s flašky)...je to žrout nenažranej,no :grinning: ....vždycky ho posadím a poplácám po zádíčkách a je to dobrý...ale chápu jak se cítíš, je to ošklivej pocit :frowning2:
30. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
schwarzovko diky,je to opravdu osklivy pocit.To jsem nedodala,ze jsme u toho prvniho zalknuti skoncili 2dny v nemocnici na pozorovani.Doktorka nas tam poslala,pro jistotu,protoze rikala,ze by se z toho mohl do 48.h rozvinout zapal plic,ale nastesti na rentgenu bylo vsechno v poradku.
1. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moje mimi se taky ze zacatku v tom mlice "topilo"... ted je to lepsi, ale stejne kdyz ma veliky hlad a strasne hlta, tak se zakucka...holt mam maleho nenazranka :confused: ja vzdycky tak nejak cekam, az se nadechne sam - verim tomu, ze to ta priroda tak zaridila, ze se prece dobrovolne v tom mlice neutopi.. :wink:
2. črc 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já to vyřešila tak, že pokud to jen trochu jde, tak kojím vleže na boku. To, co malej nestíhá polykat, mu teče spodem pusinkou ven a nezakucká se. Pokud kojím v sedě, tak kuckáme pravidelně... Koupila jsem si prací přebalovací podložku z příjemného fleecu, takže ani nemáme mokré matrace... :wink: Vyčetla jsem to v jedné chytré knížce, že se tak má u kuckavých dětí kojit a nám to opravdu pomohlo, od té doby pohoda... :sunglasses:
2. črc 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se to stává skoro pravidleně, když začínáme kojit, tak ji jenom poplácám po zádičkách, počkám a ona se nadechne, vydechne a pak pokračujeme už bez problému dál :slight_smile:
2. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek