Zalykávání při kojení. Máte zkušenost?

naarci
30. čer 2008

ahoj holky,stalo se vam nekdy pri kojeni,ze by se vam mimco skarede zalykavalo?Nam se to stalo pred tydnemmam 14.denniho chlapecka a zalknul se tak,ze skoro pul min.nedychal,strasne zrudnul,nevedela jsem co s nim,nakonec jsem ho obratila vzhuru nohama a placala po zadech,pak se rozplakal.Dnes zase,muzete mi prosim poradit,mate nekdo taky takovou zkusenost?Dekuji

kristynaw
30. čer 2008

mas moc mlika,trosku odsaj nez zacnes kojit

kristynaw
30. čer 2008

to se upravi,pozdeji...

naarci
autor
30. čer 2008

Dekuji,zkusim to.Taky mi radili,ze se to upravi,ale kdy,bojim se,ze se mi udusi,ze se nerozdycha.

schwarzovka
30. čer 2008

naarci, nám se to taky stávalo/vá, dřív protože jsem měla hodně mlíka a teď proto, že strašně hltá a prostě se zakucká(i s flašky)...je to žrout nenažranej,no 😀 ....vždycky ho posadím a poplácám po zádíčkách a je to dobrý...ale chápu jak se cítíš, je to ošklivej pocit ☹

naarci
autor
1. črc 2008

schwarzovko diky,je to opravdu osklivy pocit.To jsem nedodala,ze jsme u toho prvniho zalknuti skoncili 2dny v nemocnici na pozorovani.Doktorka nas tam poslala,pro jistotu,protoze rikala,ze by se z toho mohl do 48.h rozvinout zapal plic,ale nastesti na rentgenu bylo vsechno v poradku.

kachnicka01
2. črc 2008

ahojky moje mimi se taky ze zacatku v tom mlice "topilo"... ted je to lepsi, ale stejne kdyz ma veliky hlad a strasne hlta, tak se zakucka...holt mam maleho nenazranka 😕 ja vzdycky tak nejak cekam, az se nadechne sam - verim tomu, ze to ta priroda tak zaridila, ze se prece dobrovolne v tom mlice neutopi.. 😉

frufrunka
2. črc 2008

Ahoj, já to vyřešila tak, že pokud to jen trochu jde, tak kojím vleže na boku. To, co malej nestíhá polykat, mu teče spodem pusinkou ven a nezakucká se. Pokud kojím v sedě, tak kuckáme pravidelně... Koupila jsem si prací přebalovací podložku z příjemného fleecu, takže ani nemáme mokré matrace... 😉 Vyčetla jsem to v jedné chytré knížce, že se tak má u kuckavých dětí kojit a nám to opravdu pomohlo, od té doby pohoda... 😎

atreides
2. črc 2008

nám se to stává skoro pravidleně, když začínáme kojit, tak ji jenom poplácám po zádičkách, počkám a ona se nadechne, vydechne a pak pokračujeme už bez problému dál 🙂