Zamražení mateřského ml. v sáčkách na led. Co myslíte?

evena
4. únor 2010

Ahojte,
chtěla bych si zamrazit MM na pozdějc na různé kašičky atd. ale cena speciálních sáčků mi vyrazila dech 😲 za to nehodlám vyhazovat peníze. Nezkusili jste používat některá sáčky na led? Výhodu shledávám i v naporcování, vezmeš si kolik potřebuješ ml kdežto u sáčků rozmražuješ celou dávku ... jen mě vrtá hlavou hygiena, ale snad by ty sáčky měli být čisté ne?
Vyzkoušela jste některá?? 🙂

aleachim
4. únor 2010

evena, myslím, že jsem tu někde četla, že to nějaké maminy dělaly a chválily si to. Já jsem zamražovala do skleniček od jogurtů.

katka82
4. únor 2010

Evena vím že některé holky to tak taky dělájí 😉 já si koupila v Tescu ty jejich sáčky na MM,v krabičce je jich 40ks za 99 kč-což mi nepřijde zase tak drahý a jsou sterilní 🙂

evena
autor
4. únor 2010

katka tak to sem nevěděla že je to i v tescu a tak levné 😕 já narazila na nejlevnější 20 ks okolo 250 kč

kutcher
4. únor 2010

taky jsem to davala do sacku na led a syn zije pak do sklenicek od presnidavek a hlavne do tech malickych koj. lahvicek z tesca

katka82
4. únor 2010

Evena najdeš je jak mají dudlíky a fláši pro prcky 😉 já znich měla tenkrát děsnou radost když jsem je oběvila 😀

kaleilah
4. únor 2010

jo sáčky na led jsoou fajn, a ještě jsou super na mlíko plastový lahvičky od actimelu- ne přímo actimel, ten má strhávací víčko, ale v kauflandu jsou tyhle probio drinky od vien a ty mají plastový víčka a je to super, vejde se tam 120ml 😉

evena
autor
4. únor 2010

katka máš fakt bod !! 😀 dnes si pro ně sjedu 🙂
v jedné diskusi jsem teď četla že jedna maminka uvaří zeleninu, rozmixuje a jednotlivě zamrazí do sáčků na led a pak podle momentální nálady dítěte vytáhne třeba 2 kostky brokolice 1 mrkvičku atd. to je super nápad, tak píšu pro inspiraci 😵
třeba vyrábí i sterilní sáčky na led kde bych se neobávala to MM zmrazit, možná stačí prolézt supermarkety 🙂

evena
autor
4. únor 2010

kaleilah taky super nápad 😵

katka82
4. únor 2010

Evena 😉 😀 😀
já do nich dávala i jídlo pro prcka,ale ten mi dal jasně najevo že jako mražený nebude jíst ani omylem a tak teď mu vařím 1x za 2 dny 😀

paulie
4. únor 2010

ahojky, já zamražuju přebytky do sáčků na led z Alberta (píšou na té krabičce 10x24 kostek ... extra velké 🙂) no a nemůžu si to vynachválit 🙂 Vždycky, když synek začne bojkotovat kojení (hlavně večer před spaním), tak během chvilky rozmrazím pár kostek a dám mu jídlo takhle. Nejvíc se mi na tom líbí právě ta možnost rozmražení jen potřebného množství mlíka - nemusím zbytek vylívat 🙂