Zánět prsu. Máte zkušenost?

zonja
22. únor 2007

ahoj,
nemáte někdo skušenosti s mastitidou prsu, mám druhý den vysoké teploty a dost mě bolí prso, ale není zatvrdlé ani červené. dostala jsem paralen, ale zabere jen na pár hodin a jen trochu. názory na zábaly se různí, někdo tvrdí teplé a jiný zase studené. snažím se víc kojit, ale mléka mám docela málo oproti předchozím 14 dnům. malému jsou dva týdny. nevím, jestli mám jet zpátky do porodnice(k Apolináři) mám strach, aby si mne tam nenechali a navíc třeba bez malýho, to bych asi nepřežila , nevíte někdo, jak to v takovém případě chodí?ATB jsem zatím vzala jen 1 dávku, kdy by asi měli zabrat?
děkuji všem za rady

luckamalesice
14. dub 2013

Ahoj,nejsem kojici divka je mi 21.let jeste jsem nikdy nemela dite...,ale jednou bych chtela ktera zenska ne,ze? 🙂 ,uz druhy den me boli obe bradavky,mam bradavky tvrde,cervene,teple a vadi mi podprsenka i tricko bez podprsenky,co to muze byt? ☹ ,jsem z teto veci uplne nestastna a muj pritel rika,ze to bude dobry...mate nekdo stim zkusenosti?dekuji vam moc za odpoved,prosim odepiste mi na email luckamalesice@seznam.cz,ja jsem tak casto nechodim

maryen7
15. kvě 2013

Ahoj,muzu vas taky poprosit o radu..od vcerejsi noci mam teploty max 38 a ty priznaky jako pri chripce plus motolicky. Mam na jednom prsu zarudlou mapu,ale zatvrdlinu ne. Takze beru paralen pi 4 hod,vzdy trochu teplota klesne,pak zase stoupne a od dnesniho odpoledne delam tvarohovy zabal. Jinak mala krasne papa z obou prsu a nevidim nejakou zmenu v barve mleka. Mam nadeji na zlepseni uz zitra? Dekuji

maryen7
15. kvě 2013

Ahoj holky,muzu taky poprosit o radu. od vcerejsi noci mam teploty max 38,priznaky jako pri chripce a motolicky. Beru paralen po 4 hod,na chvili se mi ulevi,pak zas na nanovo. Na jednom prsu mam zarudlou mapu,ale ne zatvrdlinku,tak od dnesniho odpoledne delam tvarohove zabaly,ale zatim ulevu nepocituju a teplota zas 38. Mam nadeji na zlepseni uz zitra? Jinak mala papa krasne a z obou prsu. Dekuju..

30martina
23. říj 2015

Prosím o radu.malá se mi děsně vzteká u prsa, normálně jsem je střídala, ale včera jsem ji přendávala z jednoho na druhé a večer jsem zjistila že mám jedno prso úplně ztvrdlé z boku a bolí, malá ho nehce mám tam na bradavce takovou jakoby zaschlou kapičku která asi funguje jako špunt jestli tam mám to mléko ztvrdlé, protože celou noc nahřívám žínkou a zkouším odstříkávat a vůbec nic jen pár kapek. Už nevím co mám dělat, nemůžu na něm ani ležet.díky za radu

jarkamodra
6. lis 2015
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

@30martina ja jsem na ztvrdliny a zanety prsu preventivne brala Feminella Hereditum je to doplnek stravy ale nemusite se bat je to vse pro telo bezpecne a hlavne dobre i pro miminko. skocte hned do lekarny se na to zeptat!

michaelanavrc
11. pro 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

@jarkamodra mam taky stejnou zkusenost,je to dobry doplnek stravy! i kamaradce jsem to doporucila a taky ji to zabralo

veverka16
9. led 2016

@gedren mám patrně zánět prsu, tak hledám info a u tvé věty" měla jsem dítě i za uchem" jsem se fakt zasmála 😀 😀 a na chvilku na tu bolest zapomněla. Díky.