Zase to kojení. Co myslíte?

killerqueen28
11. dub 2022

Ahojte, chcem sa spýtať na názor, stále riešim to isté dokola ... :D kojím s klobúčikmi od narodenia dcéry, kvoli bolestivosti a zlému prisávaniu, už má štyri mesiace a ja stále túžim proste len vytiahnuť prso a dať jej papať a nie riešiť čistotu klobúčika, či ich mám dosť na cestu a mlieko vytekajúce kade tade... Ale... Skúsila som kojiť v nosítku a tam sa malá v pohode prisala a jedla, tak sme mali štvordňovú šnúru jedenia bez klobúčikov, čo bolo super, aj keď to trochu bolí, ale to nevadí 🙂 v čom je problém, predtým dokázala jesť aj hodinu v kuse a zdriemnuť si pri tom, teraz je najedená za dve tri minúty. Potom už nechce. Mám obavy, že sa dosť nenaje a nedopije... Aby som neprišla o mlieko :( čo myslíte?

levandule_k
11. dub 2022

@killerqueen28 Má za den dost počůraných plen? Jestli ano, tak pije dostatečně, jestli ne, pije málo.

jjasmina
11. dub 2022

@killerqueen28 Je možné, že přes kloboučky ji to šlo huř, ja bych je odbourala. Kojila jsem do 1,5r a na prsu byla kolikrát 2-3 min, v noci někdy i nonstop, takže bych tohle neřešilab a nebojte, kdyby měla málo, ozve se 🙂Jinak to kojení je o zvyku i mě to ze začátku dost bolelo

konidana
11. dub 2022

Kolem tech 4 mesicu se i mym detem kojeni zkratilo z pulhodiny na par minut. Podle mne to je bezne,jak dite uz ma vic sily, laktace je rozjeta...

sirinfirst
11. dub 2022

Bez kloboučků to teče mnohem lépe. Mám taky 4 měsíční a nakojená (pokud chce opravdu jen jíst) je za pět minut.