Ze 7denního kojeného dítěte stolice vystříkává

tripisek
13. únor 2016

Maminky mam dotaz, je u 7denniho plne kojeneho kojence normalni, ze z nej stolice vystrikava? Prdne si a kakani lita vsude. Barva zluta a ani to tak hrozne nepachne. . Dekuji

kaci11
13. únor 2016

Ahoj, ja jsem kojila dceru do roku a pul, z toho 6 mesicu plne a v tu dobu mela stolici ridkou. Pokazde ji to uteklo s plinky.;) a taky jsem vudec necitila nejaky zapach. Myslim si, ze je to normalni.

klarkaadd
13. únor 2016

Ano, i my to tak mame,mala taky kdyz prdne,tak to lita vsude. Trochu musime pomahat trubickou,takze doslova.Tak pevne to nema byt z ceho,kdyz je ditko kojeno,zluta je spravne,ma to byt jak vajecina 🙂 a miminka nesmrdi, to az zacnou papat prikrmy 😉

gepe
13. únor 2016

@tripisek zluta barva ala michany vajicka je naprosto v poradku 🙂 a ze kaka a lita to, taky normalni, i to, ze treba to i vyleze z plinky a ma hovinka vsude po zadech apod 😀

tripisek
autor
13. únor 2016

Uf to se mi ulevilo, ja se bala jestli prdolka nema nejaky silny prujem a aby ji to neublizilo. . .moc dekuji 🙂

gepe
13. únor 2016

@tripisek neni zac 🙂 me se jednou prosr*** do 3/4 overalku.. nedalo mi to, zvazila jsem plinu a mela 245gr pliny plny 😅 neboj, ma uplne stolici v poradku, dle Tveho popisu 🙂