Zelená zapáchající stolice u miminka

elsy3
22. led 2019

Ahoj holky, moje měsíční holčička má nepravidelnou tmavě zelenou stolici, která hodně zapáchá. Je plně na klasickém Nutrilonu 1, předtím měla Nenatal pro nedonošené děti. Chutna ji, neblinka, ale občas se u kroutí a u prdění někdy pláče, jako by ji to bolelo. Kaká tak jednou za dva dny, někdy později. Přemýšlím nad změnou mléka, poradily byste mi, které se vám osvědčilo? Díky 🙂

veronika8808
22. led 2019

Ahojky. Sice už je to 11 let ale po Nutrilonu měla holka úplně to samé.. Stolice do zelena, bolesti bříška a pořád mi plakala. Já jsem přešla na klasický Sunar a byla v pohodě ale každému miminku asi sedne něco jiného

elsy3
autor
22. led 2019

@veronika8808 Děkuju za radu, malá sice nepláče pořád, ale občas na ní vidím jak ji to tlačí a u prdění se rozbrečí. O Sunaru jsem už přemýšlela, prý je dobrá i Beba nebo z dm Babylove. Tak nevím čím začít :/

mmmartuska
22. led 2019

@elsy3 my používáme Hipp a malá je moc spokojená,tak třeba by vám taky sedlo.

astracreek
22. led 2019

@elsy3 Nám sednul jen Hipp. Žádné problémy po něm malý neměl, naopak všechno se mu srovnalo.

zuzan88
22. led 2019

@elsy3 hlavně není dobré příliš experimentovat a zkoušet zbytečně moc mlíček a v krátkých intervalech. Bříško miminka si musí zvyknout a to trvá cca měsíc. Nám nutrilon vybec neseděl, dávám hipp.

luciepro
23. led 2019

@elsy3
Možná taky záleží, jak dlouho jste na nutrilonu. Já mám doma téměř 3měsíční holčičku. Začínaly jsme s Hippem, s kterým jsme šly už z porodnice, ale malá hrozně trpěla na bříško. Přešly jsme na Nutrilon a první asi 3 týdny stejné jako u tebe. Zelená stolice a bolesti pořád. Nechtěla jsem hned mlíčko zase měnit, ale asi po dvou krabicích se začalo všechno zlepšovat. Teď teda dáváme Nutrilon Profutura(pro děti s citlivým zažíváním) a zatím (ťukťukťuk) jsme spokojení. Bříško občas pozlobí, ale to je asi normální. Chce to opravdu chvíli vydržet, pokud to jenom trochu jde. Přeju pevné nervy a spokojené bříško.

elsy3
autor
23. led 2019

@luciepro Nutrilonem jsem dokrmovala od narození. Malá se narodila v 34tt, tak byla částečně kojena a částečně na Nutrilonu nenatal pro nedonošené. Nyní jsme přešli už na na klasický Nutrilon, takže jsem jinou značku ani nezkoušela. Jsme cca v polovině velké krabice. Uvidím jak to bude probíhat než ji dobereme. Taky jsem přemýšlela nad Nutrilonem Profutura, neměli bysme přímo mlíčko. Nutrilon ji chutná a jiné obtíže s ním nemáme.

kittyy17
23. led 2019

Zelená zapáchající stolice značí hlad, nebo trávící problém, nejčastěji alergii. Určitě vyměň mléko, Sunar i babylove moji kluci snášeli výborně.

kristyna99
15. únor 2019

Babylove doporučujeme, taky jsme museli přejít z Nutrilonu a malá se ho mohla ujist😀 My jsme teď pár dnů nově na dvojce a bojkotuje mi to, jednička by byla asi lepší 😀