Zjistím množství mléka odsátím?

monyszek
1. dub 2017

Maminky, malej je po kojení vždycky neklidnej, tak jsem si řekla, že zkusím odsat odsáváčkou..Odsavam už cca 10 minut z prsa, ze kterého jsem teď nekojila a odsala jsem cca 10ml možná ani to ne..Teklo to jen ze začátku, tak minutku a teď nic..Jje tedy čas dát UM?

emab
1. dub 2017

Urcite ne. Mnozstvi odsateho mleka vubec neni smerodatne, technika sani miminka je mnohem efektivnejsi, to znamena, ze miminko mleko ziska mnohem snadneji a lepe. Nemusis odsat vubec nic, presto muze mit miminko mleka dost. Pokud je po kojeni neklidny, zkus mu klidne nabidnout i druhe prso. Pokud pribira a ma 6-8 procuranych plen za den , ma mleka dost.😉

verunka_korunka
1. dub 2017

@monyszek presne jak pise vyse. Odsavacka pri kojeni uz neodsaje tolik... dokud jsem nekojila, teklo to paradne s pribyvajicim jojenim jsem uz potom nevydolovala skoro nic. Mala po kojeni byla neklidna, tak jsme zacali pridavat vecer na spani nutrilon ale nejdriv jsme zacali kasi vecer a kdyz jsme zjistili ze to pomaha, zak potom jsme doplnili ten nutrilon, kase ji uz moc nejela a hlavne na ni byla zvykla rano. Jestli si chces zjistit jestli neco vypije tak radeji pouzij váhu. Novorozeneckou, normalni ma rozliseni jen 0,1kg coz by bylo ba 100ml mleka... nevim jak mas velke dite...

dora13
1. dub 2017

Ne, je to uplny nesmysl, viz jak pisou holky. Ja neodsala nikdy nic a kojim uz druhe dite. Pokud mas pocit, ze maly muze mit po kojeni hlad, tak bud nekojis dostatecne dlouho anebo mate spatnou techniku.

soyevita
1. dub 2017

@monyszek NE.Neodsála jsem nikdy nic a kojím 8m...

andelka
1. dub 2017

Zkoušela jsem odsávat několikrát,no nervy,čas a pár ml. Kojila jsem oba plně 6 měsíců a potom víc než do roku. Nemělo to vůbec žádnou vypovídací hodnotu.

yerry
1. dub 2017

@monyszek nee... odsávání nevypovídá nic o množství vypit ego mléka. ... ja mam tajy problem s odsavanim...radši mu dej to druhe prso 😊