Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

meleri
25. bře 2010

Evikk,
já právě taky, jsem často jedla dost sladké a tak, ale nepřibírala jsem nějak moc..proto mě to ted vytočilo..ale tak nějak jsem s tím počítala, že asi každá žena skoro přibere.
Podle Cindy Crawford? a kde se to dá sehnat? když je to super možná bych se dokopala...mě to nikdy nebavilo, akorát na břicho...ale je fakt že když člověk nemůže nikam chodit tak může aspon cvičit doma.

Jajda,
super, taky to mám v plánu. zatím je ještě vítr ale v květnu by to už bylo super...

jajda78
25. bře 2010

Meleri já jsem cvičila podle Edity Sipeky je to slověna,napsala knížku a má i dvd.Když jsem cvičila před těhu,tak jsem zhubla 6kg za 2měsíce.Je dobrý si přečíst i tu knížku.Není to žádný bláznění ale i tak jsem se zapotila 😀.

meleri
25. bře 2010

jajdo,

dík. pouvaužuju nad tím asi bych se měla k něčemu dokopat, hlavně ted, dokud je ještě jaro...ted o víkendu můžu konečně na bazén to je taky fajn...

meleri
25. bře 2010

já nevím proč jsem ted tak líná..

jajda78
25. bře 2010

To jsme dvě. 😎

evikk
autor
25. bře 2010

Holky ja jsem taky lina 😉
meleri:jo je to super cviceni,zapotis se a je fakt ucinny,http://www.filmarena.cz/dvd-cindy-crawford-fitn...

jajda78
25. bře 2010

No to je na novou diskuzi.Líné matky 😀 😀 😀 .

evikk
autor
25. bře 2010

jajda78:Tak ji prejmenujeme,ne? 😉 😀

jajda78
25. bře 2010

Jestli tady už nějaká není,proč ne. 😀 😀

meleri
25. bře 2010

hele klidně! 😅

Evikk, dík za odkaz mrknu na to sem zvědavá o co jde..

jako byla by to sranda mít takovou diskuzi.. 😅

roofie
25. bře 2010

Ahoj holky, přidávám se, i já mám po skončení kojení problém s váhou.... Při kojení jsem se dostala na váhu před těhotenstvím, po skončení kojení jsem přibrala 5kg! A to každý den chodíme na procházky, lítám kolem malého, jím pořád stejně... nevím...

Asi bych teda měla začít cvičit, ale to bych nesměla být tak lenošná 😀 nebo spíš po celém dni na to nemám teda už náladu...
Takže asi bych také zavítala do diskuse líné matky 😉

vecerrnice
26. bře 2010

Jak to tak čtu,tak já s kojením asi končit nebudu ☹

jajda78
26. bře 2010

vecernice třeba to budeš mít jinak. 😉 roofie,právě ta lenost je nejhorší.ale snad v létě to bude lepší 😅

jajda78
26. bře 2010

Já jsem dneska už zhrabala trochu zahradu,tak jsem protáhla tělo.Venku počasí nic moc,malá se vrtala v krtičáku,obalený boty,no děs.

evikk
autor
26. bře 2010

Holky a jak se to dělá,když chci přejmenovat diskuzi?

evikk
autor
26. bře 2010

jajda78:taky me dneska ceka hrabani zahrady,dneska jsem necvicila,dostala jsem to,tak me vsechno boli,tak na cviceni nemam naladu 😉

lucie777
26. bře 2010

Evikk, zkus napsat adminům, jinak to asi nepůjde.. 😉

A líná matka sem taky, zrovna mám před sebou knížku Líný rodič, ale sem i líná se pustit do čtení.. 😀

jajda78
26. bře 2010

Lucie777 😀 😀 ,tak až se k tomu dokopeš dej vědět o čem je 😀 .

jajda78
26. bře 2010

Ale až vytáhnu kolo,tak budu jako proutek,teda myslím 😎 .

evikk
autor
26. bře 2010

Tak nechame nazev jaky je,line matky sice jsme ,ale ja uz neco delam proto,abych nebyla 😀

roofie
26. bře 2010

Ale pohybu mám docela dost, moc to nechápu, že ty kila šla tak nahoru, a nejdou dolu... Si také říkám, že snad v létě to bude lepší, ty trička a sukně mě snad donutí něco víc se sebou dělat...

meleri
26. bře 2010

jo tak to se přidám k vám! 😀
já si stejně myslím že se k ničemu nedokopu - teda až na to kolo jak se oteplí a ten bazén tam už chodím zas...ale co se týče cvičení, tak leda "na hubě"... ☹
dneska jsem se teda aspon snažila trochu na břicho, ale to bych musela dělat každý den aspon půl roku aby byl vidět výsledek, a já se k tomu prostě ne a nedokopu... 😅

holky zdá se mi že háček je i v tom že člověk si to prostě neuvědomí ale přesto jí víc než dřív..já na to přišla nedávno že přecejen jím o dost víc než dřív, dřív mi stačila troška...jenže jak jsem za ty dva roky přidávala asi množství, tak sem si to ani neuvědomila a jedla jsem víc a víc..tedkom se to snažím vrátit zpátky ale je to těžké, žaludek je roztáhlý..ale třeba to půjde....zatím ty dvě kg pořád chybí.. ☹

evikk
autor
27. bře 2010

meleri:On se zaludek zase stahne,kdyz si budes postupne pomalicku porce zmensovat 🙂 Ja se treba do nekterych veci co mam na leto z minuleho roku nevejdu 😠

jajda78
27. bře 2010

Dobré ránko.Tak je Nás víc 😉 ,aspon nemám takový trauma.

jajda78
27. bře 2010

Naposledy mě donutilo se sebou něco dělat to,že jsem si jela koupit plavky a pohled v kabince do zrcadla byl hrozný.Tak jsem se na sebe naštvala,že jsem opravdu zhubla,trochu cvičení mín jídla.No a pak jsem otěhotněla a je to zpátky 😠 .

meleri
27. bře 2010

Evikk,

jo to máš pravdu, chce to fakt pevnou vůli a pořád mít před očima ty špeky a člověku to trochu zkazí chuť k jídlu.... 😅
právě ted před létem to musíme dát abysme se zase vlezly do těch věcí..

Jajdo,

jo, neboj, určitě s tím bojuje hodně lidí..

jo v kabinkách hlavně v Tescu jsou takové hnusné světla já už mám fakt depku tam cokoliv zkoušet, hned to skvěle nasvítí tu špeky... 😠

jajda78
27. bře 2010

Slyšela jsem o čaji co se pije když hubneš a prý zabírá.Jen ta cena 800kč. 😠

evikk
autor
27. bře 2010

jajda78:A jaky to je cajik?To me zajima 😉

Holky,kabinky se mi zdaji vsude hrozny,hlavne strasne maly a v male kabince pak clovek vypada hrozne,ja vzdycky vyjdu ven pred vetsi zrcadlo a hned clovek vypada lip 😉 a ne s tolika spekama 😀

lucie777
27. bře 2010

Holky, myslím, že stačí pít jakýkoli čaj-hodně neslazeného čaje, moc nežrat a hubne se taky! Na tyhle zázraky se tisíce se vyprdněte!!! 🙂

mikulka
27. bře 2010

No kabinky! Z těch jsem vždycky naprosto zdeptaná. I dřív, když jsem byla hubená, jsem vždycky odcházela zničená - připadám si tam tlustá, povolené tělo, neforemná, naprosto strašná. Ale prý to hodně dělají ta světla. 😉