Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

meleri
8. kvě 2010

jajdo,

jo je to síla. mě máti zásobuje kofilama které mi tu chybí takže asi tak...🙂))

Evikk,

to má asi pravdu já mám pocit že po porodu abych fakt nejedla vůbec nic!!!! ani mi nemluv..a kde si to zkoušíš? Jestli v Tescu tak tam mají vždycky úplně hnusné osvětlení....já už nemám odvahu...o té kalanetice jsem zrovna četla knihu u našich, i o té paní co to vymyslela, je to super, právě to mi dalo chut cvičit....je to fakt super.....

roofie
8. kvě 2010

Mám pocit, že špatné osvětlení je ve všech kabinkách!!!! Nebo, že by to nebylo jen tím osvětlením? 😀 Ale je fakt, že v některých obchodech vlezu do kabinky, svleču se a mám po chuti si cokoli zkoušet...

Kalanetika je super, a i pilates, třeba ta misska, Vránová, nebo jak se jmenuje, jak si pěkně po porodu vytvarovala postavu... No, hned jak budu mít po státnicích, tak na to cvičení fakt vlítnu, budu s malým chodit dvakrát denně na procházky a večer cvičit s dvd...

A pobyty u mamky - radši nezmiňovat, pokaždé tam přiberu ☹

meleri
8. kvě 2010

Roofie,

jo...🙂)) no ještě když jsem byla mladší tak nejhorší to bylo fakt v TEscu, jinde to šlo, ale tam to svítilo tak že člověku vyvstaly všeckymožné špeky a dolíky no však jsem si tam málokdy něco koupila.... 😅

jo je to všecko super, ale já se prostě k ničemu asi nedokopu, kromě toho plavání jednou týdně...:( a navíc je furt tak hnusně, kdyby se aspon už dalo vyjet na kole někdy...je fakt že i ty procházky, hlavně do kopce jsou fajn..

tak vidím že to s mamkama máme všecky stejné! 🙂

evikk
autor
10. kvě 2010

meleri:No jeste nevim,kde si koupim plavky,ale v tescu asi ne,spis nekde v triole nebo triumphu,jeste fakt nevim 😒 v Tescu jsem v kabince nastesti nikdy nebyla,ale pripada mi,ze ty kabinky jsou na nic vsude,hrozne rozsiruji,nejlepsi jsou velky kabinky,tam clovek vypada normalne,ale v miniaturni kabince,kde se neda pohnout vypadam,jak stokilova 😀 Ja jsem si dvd kalanetika objednala,tak cekam az dorazi a zacnu ji cvicit 😉

jajda78
11. kvě 2010

Já jsem si kupovala plavky v litexu a taky špatný kabinky,výrobce zrcadel by se měl nad sebou zamyslet 😀 😀.Dnes jsem chtěla jet na kole někam dál,ale zatahuje se,tak zase z toho nic nebude.To počasí už mě pěkně štve. 😠

jajda78
14. kvě 2010

Holky,co je s vámi?Určitě spíte?No v tomhle počasí to jinak ani nejde. 😉

roofie
14. kvě 2010

Souhlasím jajdo, výrobci by se měli zamyslet nad kabinkama a světlama v nich 😀

Počasí je teda otřes, koukala jsem na výhled a mám pocit, že bude pršet asi už pořád ☹

kulimka
14. kvě 2010

Ahoj holky,muzu se pridat? Ja prestala kojit asi pred dvemi mesici a mam nahore 5 kilo coz me dost stve. A s tim osvetlenim mate pravdu,ted v utery me ty taky šoklo☹

jajda78
15. kvě 2010

Vítám tě kulimko mezi náma.No já myslím,že letos opravdu plavky nebudeme potřebovat 😠 Je to hrozný,prádlo není kde věšet,všechno je vlhký,dítě protivný,že si nemůže jít na písek. ☹

jajda78
15. kvě 2010

Už jsem i chtěla jít koupit sandálky,ale asi ještě počkám,třeba je zatím zlevní,když to nikdo nebude kupovat. 😀 😀

rena19761
15. kvě 2010

Ahoj maminky,prosím o radu,kojím 6 mesiac dcérku,žiadny problém,len ten,že máme už dva zúbky a maminku občas a poriadne koušneme,neviem čo s tým,mám strach,aby nezabrala raz poriadne,dakujem ☹

rena19761
15. kvě 2010

Do prkna,som v zlej rubrike,ale neva,neviem v ktorej by som sa popýtala,asi tu čo mamky dokojili

jajda78
15. kvě 2010

Rena,tak to mladá taky dělala,co s tím to opravdu nevím,já jsem vždycky zařvala,ona se lekla a začla brečet,je to docela bolest. 😒

rena19761
15. kvě 2010

No ved práve,tie zubky sú nové a poriadne ostré,nechcela by som ju kvoli tomu odstavit,síce to bolí až si človek myslí,že si skočí po tom ny chyru po jeden steh,aby to držalo 😀 ,tak nič ,vyskúšam to vydržat.Tiež som občas zařvala,alebo tapla,len tak po plienke,ale opica sa uškerí a tahá dalej,tak dík

jajda78
15. kvě 2010

Rena vydrž,byla by škoda kvůli tomu přestat.Taky jsem měla prokouslou bradavku,bolelo to,ale vydržela jsem do roka. 😉

meleri
16. kvě 2010

holky kdo to tu psal že po porodu se ženské změní metabolismus? ráda bych se o tom dozvěděla něco víc....
jinak já byla týden na dovči a tam se tak žralo žemám ted strach stoupnout na váhu..ale přibrala sem to je jasné...:((

roofie
16. kvě 2010

Já nevím s tím metabolismem - už si fakt začínám přiznávat, že jsem prostě "rozežraná" z konce těhotenství a doby, kdy jsem kojila a mohla sníst co chtěla a váha byla v pohodě. Ted jsem tady měla švícu, tak jsme si užívaly - zákusky, sladkosti, brambůrky, na váhu si radši stoupat nebudu 😒

evikk
autor
17. kvě 2010

meleri:Já jsem psala o te zmene metabolismu,vic k tomu nevim,ale segra mi i rikala,ze pry se telo celkove zmeni,a metabolismus taky ☹

lin18
17. kvě 2010

evikk...to je fakt super zpráva 😝 ...jsem měla metabolismus pomalej i před tím...jestli se ještě zpomalí tak už nebudu moct ani projít kolem cukrárny 🙄 Anebo že by se naopak nastartoval?

meleri
18. kvě 2010

je to v háji..podařilo se mi to zhodit pod šedesát a ted mám zas nanovo o 2 kg navíc... ☹

holky, nevím s tím metabolismem, ale něco na tom bude..já teda během těh. měla šílené zácpy takže tak 2x týdně na WC, pak se to sice hned spravilo...prostě mi strašně chutná..dřív jsem teda jedla co jsem chtěla a vážila jsem 57 kg, a ted už to tak prostě nejde...těžko se s tím ale bojuje... ☹

evikk
autor
19. kvě 2010

S tím metabolismem je to pravda,já pred tehu mela 55kg a mohla jsem jist treba za tri a nepribarala ani deko,ted mam 63kg a priberu po vsem ☹ a nejde to shodit,takze se mi metabolismus po porodu pekne zpomalil ☹

meleri
19. kvě 2010

Evikk,

to je ono! přesně toto mám namysli, ráda bych zjistila proč to tak je..jestli je to tím že když má člověk víc kil než normálně tak pak přibírá víc? možná kdybysme zhubly na těch 55 tak by to zas bylo jak dřív....ale kdo ví...každopádně já budu ráda za těch 58, už jsem na tom skoro byla a zase jsem přibrala.... 😠

jajda78
21. kvě 2010

Holky,potkala jsem mladou holčinu,nohy měla jak já ruce,oči propadlí,bledá jak smrt.Vypadala přesně jako anorektička.Třeba je nemocná,ale spíš bych tipovala anorexii.Tak si říkám,než tohle raději nějaký to kilíčko navíc. ☹

meleri
22. kvě 2010

jajdo,

jo tak to jo, to bych taky nechtěla..ale třeba byla nemocná...
ale tak mě napadlo, sebrat prostě jídelníček nějaké štíhlé osoby, já jsem to tak udělala, mám kamarádku která je štíhlá, ale jako normálně štíhlá a ted se snažím tak jíst no je to záhul, je prostě vidět, jak jsem si navykla na jídlo... ☹

jajda78
22. kvě 2010

Tak dnes jsme projeli super průtrží,nebylo vidět na krok.Se nedivím lidem že jsou z toho zoufalí,nám se naštěstí povodně vyhli,už jsme to tady taky párkrát zažili. 😠

meleri
25. kvě 2010

čaute holky kde ste kdo?

jajda78
25. kvě 2010

Já se hlásím,pořád jsem tu,a pořád stejně tlustá 😲 .Nic nedělám,necvičím,je to děs,to počasí má na mě asi špatný vliv. 😀

roofie
25. kvě 2010

Jsem také stále zde 🙂)) váha je rozbitá, tak nevím, kolik vážím, ale určitě jsem přibrala, učím se po večerech na státnice a k tomu si dávám čokoládičku :( Chtěla bych být z těch, co ve stresu nemůžou jíst, hubnou a tak, já ve stresu jim jak protržená a tloustnu 😖

meleri
26. kvě 2010

čaute holky, já se začla dokopávat po večerech na ten bazén a nejhorší je se fakt dokopat tam jít pak už to je v pohodě, dokonce se vrátím a mám víc energie než když sem tam jela....ale to je tak 1x 2x za týden....🙂

roofie,
tak at už máš brzo po stresu! to jo, každý je jiný!

jajda78
26. kvě 2010

mel,na bazén bych taky chodila,jen to máme od nás dost daleko 😠 ,třeba bych i víc jezdila na kole,ale bohužel,čekám na sluníčko a to stávkuje,leda si koupit rotope 😒 d