Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

meleri
23. čer 2010

roofie,
vydrž, mi se stalo to samé ten první týden, to jsem chodila hodně na kopec, jedla jsem mín, v pátek jsem šla na bazén a pak jsem stoupla na váhu a vážila jsem víc, asi se tělo vzpouzí, ale vydrž ještě tak další 2 týdny to co děláš ted, žaludek si zvykne na menší porce, a určitě zhubneš! jen to vydrž fakt, neklesej na mysli... 🙂

meleri
23. čer 2010

ale chápu že to člověka naštve, já z toho byla celkem naprášky...ale chce to trpělivost....

roofie
23. čer 2010

Tak chození do kopce mám denně, bydlíme na kopci, všechny obchody, úřady, vlastně všechno (tady jsme jen dvě bytovky) jsou ve městě, což je tak kilometr, možná víc, takže denně šlapu do kopce a zatím se to teda nějak neprojevuje. Obzvlášt v zimě, kdy nebylo prohrábnuto, to bylo něco, domů jsem chodila úplně mokrá.
Ale ted jsem se fakt začala omezovat, jím menší porce, víc ovoce a zeleniny, cvičím a nic... 😒

Uvidíme, snad to půjde dolu, jestli ne, tak si dám asi nějakou čokoládovou dietu, třeba zázračně zhubnu po ní 😀

meleri
23. čer 2010

roofie,

neblbni s čokoládou... 🙂 fakt dej tomu čas,byla by to škoda, když si už tak pěkně začla, zase začínat znovu...určitě to přijde!

aha tak to máte záhul! u nás je to tak že jsou tady hory takže chodím takto po značkách...vesnice je v dolině.

jajda78
23. čer 2010

roofie,tak to naštve.Hele,až najdeš tu čokoládovou dietu,tak dej vědět,jdu s tebou do toho 😀

meleri
23. čer 2010

holky neblbněte, nebo se taky přidám a bude to v háji! 😀

jajda78
25. čer 2010

Tak další vysvědčení za náma 😝.Ještě že tak,koupila jsem učitelkám,takovou tu velkou čokoládu milku,ještě chvilku a sežrala bych ji. 😀

meleri
25. čer 2010

jajdo,

😀 😀 já mám taky chutě!

speedygon
25. čer 2010

Ahojte...no, já mám v 7 měsících věku malé váhu jako těsně před porodem-teda už jsem se dlouho nevážila....mám teda asi o 20kg víc, než před těhu....ale pozná to hlavně ten, kdo mě viděl dříve...

meleri
28. čer 2010

speedygon,

hlavně jestli se cítíš dobře tak to je to hlavní! 🙂

jajda78
28. čer 2010

jj,když je člověk se sebou spokojený,tak je to taky něco jinýho,některým nadváha sluší,mám kámošku a tu si jinak nedovedu představit 😉

roofie
28. čer 2010

To je pravda. měly bychom se mít rády i třeba s nějakým kilem navíc...

meleri
29. čer 2010

holky já už asi budu jenom přibírat....🙂

jajda78
29. čer 2010

mel,tak to je super,gratulace 😀 😀

roofie
29. čer 2010

Jé meleri, gratuluji 😀
A já teda na začátku těhu byla snad nejhubenější... bylo mi tak blbě, že jsem nic nejedla a zhubla...

meleri
30. čer 2010

jajdo, roofie,

moc děkuju!

jo to ti věřím, já jsem teda nezvracela ale taky jsem nějak neměla na nic chuť. mám pocit že mi to už začíná...🙂

jajda78
30. čer 2010

No,tak to já jsem jedla pořád.Chutnalo mi celé těhu a ted taky. 😖

roofie
30. čer 2010

Chi, já bych asi nejradši byla pořád těhotná, abych mohla nezřízeně jíst... 😎
Ovšem dneska se mi to těhotenství teda zle připomnělo - kotníky mám oteklé jako blázen, stehna zavodněná... Asi s tím budu muset někam jít, to asi už není normální... ☹

meleri
30. čer 2010

jajdo,

tak to mi začlo chutnat až tak ke konci, jenže sem ležela v nemocnici kde bylo tak šitovní jídlo že jsem radši byla hlady nebo na zásobách sladkostí co mi lidi donesli...

roofie,
ajajaj, znám to, dělá mi to občas před menstruací....jinak to je fakt nepříjemné asi jeslti to máš moc tak fakt radši k dr....

roofie
30. čer 2010

Asi s tím někam půjdu... mám i taková vodnatá stehna...

To je asi ve všech nemocnicích... Po porodu jsem myslela, že umřu hlady v porodnici, manžel mi tam nosil jídlo... A pak tam má být člověk v pohodě, když se tam ani pořádně nenají 😎

A přeji teda pohodové těhotenství a žádný pobyt v nemocnici!

meleri
30. čer 2010

roofie,

já tam bohužel byla od 23 tt až do konce...:( fakt sem tam moc nepřibrala, za to pak doma, jsem to všechno dohnala.... 😀

určitě zajdi, jestli to třeba není hormonama, nebo nějakým stresem, třeba by pomohly aji homeopatika, ale prd se v tom vyznám...

moc moc děkuju! taky doufám že si konečně užiju normální těhotenství....zatím je vše ok, dokonce lepší než minule....🙂

jajda78
1. črc 2010

Tak to u nás v nemocnici vařili docela dobře.Co týden to kilo nahoře.Jsem tam ležela 9týdnů.U nás v porodnici dávají jídlo 6krát denně.Snědla jsem téměř vše,až na dušenou mrkev a naše ryby. 😀

roofie
1. črc 2010

ted bych ti tedy mel opravdu přála pohodové těhotenství, obzvlášť, když máš doma už jednoho malého špunta... Budu držet palce, aby to tak bylo...

Asi s tím někam zajdu, obvoďák je teda takový salámista, ale snad mě někam pošle... Mám ty stehna fakt hrozná, na to, že byla období, kdy jsem dělala sto dřepů denně (i v těhotenství - to jsem to ale měla rozfázované, naráz bych to teda fakt nedala) a ted jsem se k tomu vrátila a stehna mám otřesná, ani nevím k čemu to přirovnat, prostě fakt jak když zavodněná... Myslím, že kdyby to bylo v pohodě, tak se to cvičení nějak projeví...

V porodnici, kde jsem byla to byl otřes. Snídaně docela ušla, oběd mi chutnal jen jeden, polívky moc nejím ani normálně, tak ty nebudu komentovat, ale hlavní jídla děsná... Navíc nám celou dobu stála za zadkem uklízečka, jak už musíme dojíst, že budou návštěvy a ona to musí poklidit... Odpolední svačina ani nevím, jestli byla a k večeři byl většinou chleba s něčím, salám, nebo takové ty marmeládičky... No, manžel mi tam nosil jídlo, jinak bych tam zahynula hlady 😎 Představa, že tam jsem ještě třeba týden... ALe asi bych se vrátila ještě hubenější, než před těhu, vracela jsem se asi s třema nebo tak nějak kilama...
A ty mi pořád zůstaly a ještě se k nim další tři přidaly ☹
Obleču všechno, co před těhu - co se kalhot týče, jinak mi zůstalo břicho (nemám teda strie nebo tak, ale prostě takové čtyřměsíční těhotenské břicho ☹ a mám plnější prsa ...Takže některá trička jsem vyřadila.

meleri
1. črc 2010

jajdo,

ajaj, tak vidím žes to měla taky těžké...:( jako s prvním dítětem ležet se to ještě dá, ale s druhým.... ☹ kdo se pak stará o toho prvního? manžel? 😀 dobrý vtip.....

Roofie,

to je mi fakt líto že to tak máš s těma nohama...mě to ted začlo znova, každý večer co jsem těhotná, ale nějaké zavodněné je nemám...není to špatným oběhem krve? jestli je slabota ten dr tak to věřím to ti moc nepomůže...zkus aspon nějaký ten gel na nohy, to by mohlo ulevit a takové ty stahovací punčochy? nemám s tím zkušenosti, ale moje mamka si to nemůže vynachválit.....jaksi furt nechápu proč my ženské na to trpíme....

jo nemocniční strava fuj fuj...co jsem zažila tak samé umělé štávy a párky nebo jitrnice, k tomu bramborové kaše za sáčku...v sobotu smradlavá ryba ješiš marjá už jen kvůli tomu sem to neměla riskovat a znova být těhotná....co jak se tam zas octnu...

aha tak mi zůstaly prsa ale teda jako kladky! katastrofa... 😅 břicho mám skoro pryč, no asi na dlouho ne...
s tím břichem nevím co ti poradit, super je plavání a nebo taky cvičit....ale si dobrá s těma dřepama! to já bych dala tak deset a rozklepaly by se mi kolena!!

jajda78
2. črc 2010

Tak to u nás jsme se měli jako královny,v osm večer druhá večeře,většinou nějaká dobrůtka,chlebíček,přesnídávka 😀 .

jajda78
2. črc 2010

No s těma prsama to je fakt hrozný po kojení.Taky je mám spíš dlouhý,no jako pes uši ☹.

roofie
2. črc 2010

tak samozřejmě to nejsou ty pevné trojky co jsem měla před těhu... Plnější mám tu podprsenku 😀 Prsa zůstala nějak větší, ale gravitace také zapůsobila 😠
na břicho cvičím, ale prostě to nějak nejde, nevím...

Jéj, jajdo, odkud jsi, nebo kde jsi rodila, to bych tam snad jela také... u nás teda děs běs.
Mel, fakt bych ti přála, aby to ted bylo v pohodě....

meleri
2. črc 2010

jajdo ňam ňam, večer je riziko, stačí si přečíst co popisuješ, a už se mi sbíhají sliny.... 😅

jo!!! mi se nejvíc líbilo jak všude psali že kojení tvar neovlivňuje....hahahaha....ale kojila sem ráda, myslím že to stálo za to a stejně za pár let by i tak vypadaly jako ted....(tak za dvacet? 🙂)

roofie,

děkuju! jsem ted dost ve stresu a hlavně mám nějakou depku, ale to jsem měla i minule...ale oproti minulejšku se cítím fakt o dost líp! asi na tom něco je že podruhé se bud člověk překonává protože musí a nebo to jde prostě líp...🙂

s tím břichem nevím, mi pomohlo plavání a zároven co zpevňuje záda tak celkem zpevŇuje i břicho...

jajda78
3. črc 2010

Holky,rodila jsem v ústí nad orlicí.Můžu říct,že je to tam opravdu na úrovni 😉 .Doktoři perfektní,někteří i hezcí 😀 ,sestřičky hodný,prostě si nemůžu stěžovat. 🙂

roofie
4. črc 2010

tak já brno - oblilní trh, porodnice skvělá, to si nemůžu vynachválit, oddělení šestinedělí horší, ale dalo se. Až na to jídlo, to byl teda otřes... Asi chtěli, abychom se vrátili po porodu rychle na svou původní váhu 😀