Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

rimmel
22. bře 2010

no mne to pride dost logicke, vsetok tuk isiel dietatku teraz si ho nechavas pre seba 😉

ja sice este kojim ale uz som zacala na kilach pracovat lebo viem co ma caka ked prestanem 😀

evikk
autor
22. bře 2010

rimmel:To je jasny,ale nevedela jsem,ze priberu tolik,nikdy jsem totiz s vahou nemela problemy,mohla jsem snist cokoliv a byla jsem hubenour,snad uz to nepujde tolik nahoru,zacnu cvicit a uvidim 😉

lucie777
22. bře 2010

To mi ani neříkejte, já teda kojením rozhodně nehubnu, jak se říká, ale jestli po skončení budu ještě kynout, tak mě klepne..

rimmel
22. bře 2010

😀 no teda ale je to dost 8kg...ale podla mna to je preto,lebo si telo robi zasoby energie...aby si mala vela sil pre maleho 😉

ja si zase od porodu vahu drzim ale si tak hovorim ze sto pero kebyze nekojim, tak priberam 😀

evikk
autor
22. bře 2010

No,taky mi to pripada hodne 8kilo behem 2mesicu,zacnu cvicit a doufam,ze se dostanu zase na svych 55kg ☹

kalo
22. bře 2010

Mě při kojení klesla váha na váhu kostlivce 😠 Po skončení kojení jsem začala brát antikoncepční prášky a tak se mi váha nehnula 2 roky ani o kilo. Teď , měsíc po vysazení prášků jsem nějaké kilo přibrala....

evikk
autor
23. bře 2010

kalo:Tak nastesti jen nejake to kilo,ja dneska zacala cvicit a snad to pujde dolu 😉

meleri
23. bře 2010

Evikk,

taky mám ten pocit...co jsem přestala kojit, mám 2 kg nahoře..a nekojím tři měsíce...sportuješ? ono člověk nemá na sport moc čas a sílu a možná že je to i hormony...

chtěla bych tě nějak povzbudit, no nevím jak....s tím kojením je to pro mě záhada...při kojení jsem taky nehubla a po kojení se mi zdá že je to taky nic moc..

taky bacha, prý po třicítce se zpomaluje metabolismus, a to jsem si fakt všimla, že mi už netráví tak rychle jako dřív..

hold je třeba asi fakt moc nejíst! ☹

rimmel
23. bře 2010

dokym ste kojili tak prebytocne kalorie sli dietatu, teraz si ich "ponechavate" vy , nesportujete, tak preto priberate 😉

rimmel
23. bře 2010

a zrychlite si metabolizmus ak budete papat kazde 3 hodiny .. 🙂

jmalko
23. bře 2010

Ahojky ... na mě kojení taky nefungovalo jako hubnoucí kůra. Když jsem šla rodit váha se vyšplhala na hrůzných 87,5 kg (přírůstek za těhu 17 kg) ...11 kg jsem nechala v porodnici ...kojili jsme 10.měsíců ....kila místo aby šla dolů, lezla nahoru :( 1.ledna se má váha vyhoupla na 87,7 kg :(. Dnes vážím 78,5 kg. Upravila jsem jídelníček a začala cvičit. Teď už mi moc hubnutí nejde, ale doufám, že se do léta dostanu na svou původní váhu 72 kg (nebo se tomu co nejvíc přiblížím). 😉 Holky, přeju hodně úspěchu při hubnutí a pak dejte vědět, jak to jde 🙂

rimmel
23. bře 2010

ja som zacala "hubnut"(nedietovat!) pred dvoma mesiacmi a mam 2kila dole 🙂 drzim sa hesla pomaly dalej zajdes 😉

meleri
23. bře 2010

já sem z 57 kg přibrala na 62, jak sem porodila, tak jsem vážila zas 57. pak jsem ale díky kojení přibrala na 65 kg. podařilo se mi shodit na 58. ted sem zpátky na 60ti. 😠 no a co bude dál? 😝

Jmalko,
dík za povzbuzení. at se ti to podaří! hlavně se drž toho cvičení, jak už jsi jednou začla! protože já se k tomu (kromě bazénu a kola) nikdy nedokopu... ☹

vlastovka385
23. bře 2010

Tak to jste mě moc nepotěšily, já jsem v těhu přibrala 21 kg, po šestinedělí jsem měla nahoře 4 kila oproti váze před těhu a z toho mi teď zůstala 3 a ta se mě drží jak veš košile, ale utěšovala jsem se tím, že jak pžřestanu kojit, tak to zhubnu, ale jestli je to naopak, tak potěš koště 😠 .

meleri
23. bře 2010

pardon, na 63. přibrala jsem tenkrát strašně málo, bo jsem ležela od 23 tt v nemocnici kde bylo tak nechutné jídlo že jsem tam trpěla hlady! ☹

Vlastovko,

jejda nemysli na to! určitě nepřibereš, každá jsme přeci jiná. moc ti přeju at to dáš dolů. 😵

sicinka
23. bře 2010

Ahojky, já začala naopak hubnout když jsem dokojila. Pravda je, že v těhotenství jsem přibrala jen 6 kg (ale ta váha předtím 🙂 všichni mi říkali jsak jsem v těhotentví zhubla atd. Z porodnice jsem šla na své původní váze, ale dolů už nešla naopak jsem při kojení něco přibrala. Před cca 2 měsíci jsem dokojila a zatím mi to hubne samo, vím že to dlouho nevydrží 🙂 ale snad když se teď oteplilo , tak bude více pohybu.

majkali
23. bře 2010

Tak to mě děsíte - zatím kojím, půl roku po porodu mám pořád nahoře 5 kilo - o kila nejde, ale ta postava ☹ V těhotenství jsem přibrala ze 70 kilo na 96, tak doufám, že až dokojím, že to dám dolů zase na 70. Někde v příručce, kterou jsem dostala v porodnici píšou, že kojící maminka si nechává kolem 5 kilo navrh, co kdyby náhodou a jde to shodit až po skončení kojení - no každý to má asi jinak, ale jestli začnu přibírat, tak se vážně už do ničeho nedostanu 😲

mikulka
23. bře 2010

evikk: co já vím, tak po kojení se spíš hubne.
Ale je to tak, že já stejně jako ty mohla vždy sníst cokoli a byla jsem furt hubená a teď mám skoro o 10 kg více. Nekojím 2 týdny, váha je zatím stejná.
Postavu mám dost hroznou, řekla bych, velký břicho.

jajda78
23. bře 2010

Jejda,koukám stejný problém s váhou.Tak já mám taky nahoře 6kg a to už 3měsíce nekojím.Při první to šlo samo,jsem byla hned na své váze a ted to prostě nejde. 😒

evikk
autor
23. bře 2010

mikulka:no logicke to je,ze se po kojeni pribere,kdyz cloveka mimco uz nevysava,ale teda ze tolik priberu,to by me nenapadlo,dneska jsem zacala cvicit,tak snad to pujde aspon trosku dolu,nejvic to jde videt na zadku a stehnech,tak snad budeme krasny stihly maminy 🙂

evikk
autor
23. bře 2010

meleri:ja moc nejim,teda jim,ale nejim vubec tucny a mastny veci,co mam malyho jsem zacala jist hodne zdrave,takze jidlem to nebude,je to asi proste hormonama,nebo vekem ,je mi 25let.Vzdycky jsem mohla snist vsechno a nepribrala jsem ani deko,tak proto me to tak zaskocilo,nejsem zvykla na nejaky diety,nikdy jsem zadnou nedrzela 🙂 Ze zacatku pri kojeni sla vaha pekne dolu,to jsem ani necekala,behem prvniho mesice kojeni jsem mela 6kilo dole 😉

evikk
autor
23. bře 2010

meleri:a dneska jsem zacala cvicit,tak uvidime 😉

evikk
autor
23. bře 2010

jajda78:No,to jsme na tom skoro stejne,snad uz ta vaha nepujde nahoru,nikdy jsem vahu nemusela resit,tak me to ted docela zaskocilo 🙂

mikulka
23. bře 2010

evikk: to jsi ještě mladounká, to nebude věkem.
Já jsem zakládala stejné téma tady:

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/postava-...

Holky tam psaly, jak po kojo zhubly. Ona jde dolu hladina hormonů, to je jako vysadit antikoncepci, takže ty ženské tvary by měly jít pryč. Ale prý to trvá půl roku i rok.

meleri
24. bře 2010

Evikk,

super že si začla cvičit..já se sakryš musím taky k něčemu dokopat..

já ti nevím....asi do svých 17cti jsem trpěla slušným nechutenstvím, prostě jsem nejedla...ale tak nějak kolem dvacítky jsem dostala chut jídlu a od té doby se fakt musím držet...teda dřív to šlo, ale od té doby co jsem porodila tak se to sere....
možná že to těhotenství a porod je fakt nějaký zlom, že už člověk prostě asi není jak byl...teda asi kdo...někdo je štíhlý furt..

jajda78
24. bře 2010

Ahoj.Jednou tady probíhalo velké hubnutí,bohužel nevím jak to dopadlo.Asi je nejlepší když do toho jde víc lidí,je to hnací motor.No a zrovna se cpu twixem. 😀

evikk
autor
25. bře 2010

meleri:Taky si myslim,ze se telo po porodu proste zmeni a funguje jinak,ja jsem vzdycky mohla jist za ctyri a nepribrala ani deko 😀 Zacala jsem cvicit podle dvd Cindy Crawford,v minulosti jsem podle nej taky cvicila a krasne se mi zpevnila postava,tak uvidim,zatim to neni tak hrozny,hlavne teda zadek a stehna,ale radsi uz jsem zacala,abych nekynula dal 😀 Ja jsem taky silene lina,nez se do cviceni dokopu,tak to trva,ale docela me to bavi,tak vzhuru do cviceni 😀 at jsme v plavkach jako twigy 😀

evikk
autor
25. bře 2010

jajda78:To je pravda,kdyz do toho jde vic lidi,tak je to pro clovek hnaci motor .Ja zacala cvicit a prestala jsem jist sladky,sice jsem ho moc nejedla,ale ted ho nebudu jist vubec,jsem zvedava, jak to dlouho vydrzim bez meho oblibeneho tiramisu ☹

evikk
autor
25. bře 2010

mikulka:Ja prave nejake podobne tema hledala a nic jsem nenasla,takze jsem se asi spatne divala 😝 Chci zacit brat antikoncepci,doufam,ze to po ni nebude jeste horsi 😉

jajda78
25. bře 2010

Ahoj.No já když jsem přestala kojit,tak jsem začala cvičit,vydržela jsem to asi 5týdnů a bohužel jsem to vzdala.Ted jsem si koupila sedačku na kolo a už se těším až budeme jezdit.To je asi tak jediný sport co mě baví 😉 .