Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

jajda78
27. bře 2010

Ten čajík zjistím,ale je fakt,že je nejlepší nežrat a pohyb 😉 .

jajda78
27. bře 2010

🙂 No a dnes jsem byla na kole,sice chvilku,v tom větru to ani moc nejde,ale aspon něco. 🙂

meleri
27. bře 2010

ten čaj to je pálka teda! 😀
já zítra půjdu na bazén, cca po 2 týdnech, tak zas budu dolámaná...

kolo je fajn! ale vítr je hnus, to jo...mě to kolikrát úplně rozzuří když jedu a furt mi to fouká do obličeje...

jasně, nežrat a pohyb..moje slova, ale je to těžké ... 😅

jajda78
28. bře 2010

Ticho po pěšině.Tak to asi sportujete co? 😉

meleri
28. bře 2010

jo sportuju! 😀 doma na zadku... 😝 né ráno byl ten bazén a od té doby jsem ráda že žiju... 🙂

evikk
autor
28. bře 2010

Ja jsem teda pres vikend necvicila,zitra to dozenu,dneska jsem mela hlidani,tak jsme meli s muzem den pro sebe 😀

jajda78
29. bře 2010

Jé hlídání,to bych taky chtěla.Akorát,bych ho využila pro velký úklid,potřebuju umít okna,ale s tou malou potvůrkou to nejde. 😀

meleri
29. bře 2010

okna to je mazec...ani mi nemluv, myla jsem vždycky jedno dvě denně..naštěstí je máme vysoko, ale i tak..
evikk
to je fajn aspon jste si odpočali...
holky loučímse tu s váma pár týdnů se tu neukážu, budu u našich...🙂 snad to tu pořád pojede a jak ne, tak to obnovím.. 🙂

jajda78
29. bře 2010

meleri ahoj,mějte se pěkně. 😉

dagina
29. bře 2010

Ahojky,
Tak to mě ani nestrašte, že začnu přibírat. Sice ještě kojím, ale rozhodně si nemůžu dovolit pak přibrat 😀. Na svou váhu jsem se ještě nedostala, chybí mi cca pět kilo (v těhu přibrala 22kg).
. Cpu se teda dost ☹, tak můžu být asi ráda, že mě váha už přes půl roku stojí a nepřibírám. Když kojím, tak mám potřebu hodně jíst, což sem přetím neměla...., takže uvidíme.
Jj, metabolismus se spomaluje proto, protože máme méně pohybu 😀, nebo žádný 🙂.

jajda78
29. bře 2010

To je ten čajík,cena hrozná.No někdo ho chválí ale já na to moc nejsem. 😅

roofie
30. bře 2010

Já jsem jednou nějak hubla a nejvíc mi pomohly lymfatické masáže a ještě jsem každé ráno pila nějaký ten jablečný ocet nebo co to bylo, samozřejmě to chce i trochu pohybu, ale ty masáže mě odvodnily a pohybem jsem se zpevnila.... To je totiž u mě asi nejhorší, že jsem taková rozteklá.... Před těhu jsem chodila cvičit a ted občas teda doma cvičím, ale chtělo by to více no, jsem hrozně povolená...
A ted se mi na ty masáže už moc chodit nechce, je třeba si dát kůru, během 3 týdnů 10masáží, aby to fakt mělo účinek (tak mi to alespoň vždy říkala majitelka) a pak chodit jednou týdně na udržování - ale na tu kůru teda nevím kdy bych chodila, chlap je pořád v práci, tchýně nejeví o malého zájem, moje mamka je daleko... no, ale snad se to v létě nějak zlepší....

meleri
30. bře 2010

roofie,

já zkoušela nějaký lymfodren na doporučení mamky a udělalo mi to strašně špatně se žílama, tak jsem to přestala pít.

taky to mám s hlídáním tak že tchýně se přijede podívat ale nikdy ani prstem nehne..mamka zas jo ale jsme moc daleko ..

roofie
30. bře 2010

Aha, tak já s tím naštěstí žádné problémy neměla... ale je fakt, že třeba i na ty lymf. masáže nemůže chodit každý, že to je omezené...

No, tak tchýně viděla malého tak 4x a to bydlíme ve stejném (malém) městě, času má habaděj... ale prostě jí malý nezajímá, s ničím nikdy nepomohla, natož aby třeba pohlídala... Třeba se to nějak časem zlomí, ale to nevím, jestli o to budu mít ještě zájem já.. A moje mamka ta by hlídala hned, ale bydlí skoro 200km daleko, takže když jsme u ní, tak si vyrazíme a nebo já si oběhám co potřebuju a ona hlídá...

jajda78
30. bře 2010

roofie,tak to máš tchýni s velkým T co?To neznám,naštěstí. 😉 Já jsem chodila na skořicový zábaly,bylo to docela příjemný,k tomu ještě spining,ale ted se mi nechce 😒 .Opravdu líná 😠 .

evikk
autor
30. bře 2010

Ahoj holky,tak co,jak je?Ctu tady,ze si stezujete na tchyne,ja tchyni nemam a nasi bydli 300km daleko,takze to mam s hlidanim taky blby,nastesti nekdy pohlida segra a nekdy kamosky,ale do roka malyho mi nehlidal nikdo a vsechno jsem musela zvladnout sama.Dneska jsem cvicila,at uz to jde aspon trosku poznat,mam rozteklou prdel 😀 ,ach jo,takovy problemy jsem nikdy nemela,na ten spining bych nekdy chtela jit taky,ale pry je to silena makacka,ale musi po tom byt prdelka k nakousnuti

jajda78
30. bře 2010

Ahoj evikk,je to záhul,ale ten pocit po tom 😀 .Spocená,spařená,ale aspon jde vidět že něco děláš. 😅

evikk
autor
30. bře 2010

jajda78:No pocit je po tom super,ono se pri cviceni uvolnuje nejakej hormon stesti a i kdyz je clovek unavenej,tak se citi skvele 😀

meleri
30. bře 2010

roofie,

jo je divné, mamce ten čaj strašně pomáhá, říká že se po něm cítí jak znovuzrozená...já myslela že mi explodují žíly..
ono je to těžké, někteří lidi prostě na malé děti nejsou..prostě chvilku a pak konec...jako nějak jsem se naučila to chápat..asi to bude lepší když jim bude 5 6 let, třeba s ním bude chodit na procházky,a td...já se přiznám že dokud jsem neměla to svoje tak mě taky děcka moc nebraly, ani to bráchovo, až jak potom měla ty 3 4 roky tak to bylo už super..ale chápu že to člověka zabolí, mě to taky zabolí každou chvíli když si vzpomenu jak je mamka z něho nadšená a tchýně nic.. ☹

Evikk,

jé ty nemáš tchýni...to ti celkem závidím...já zas nemám tchána, ale ten by byl asi lepší než tchýně...
o zadku mi nemluv, jsem na tom taky blbě.... 😖 chtěla bych začít co nejdřív s kolem nebo bruslema, ale to ted nehrozí je tak hnusně..

jajda78
30. bře 2010

Tak koukám,že chce vláda udělat škrty a zase se to týká rodin s dětmi. 😠 Tak to budeme hubnout,aniž by jsme chtěli. 😲

roofie
30. bře 2010

Meleri, tak zkus ten jablečný ocet, ten je na hubnutí a pak ještě jsem si kapala nějaké kapky - svízel nebo něco takového, to bylo na omezení chuti k jídlu...
A cvičit no...

No, Evikk, u nás je hloupé, že manžel je třeba 4dny v kuse pryč, pak 2 dny doma... A když je pryč, tak já se nikam nedostanu, protože tchýně fakt nejeví zájem (myslím, že asi nebude nikdy, ale třeba překvapí a fakt kolem jeho 4, 5 let jí to začne bavit být babičkou - a to je Matýsek první vnoučátko, tak jsme čekali, že se trošku zapojí) a když už je pak manžel doma, tak je mi líto jít cvičit, chci si užít společné chvíle... Ale začnu... budu chodit na spinning...

Jajdo myslíš volební program top09? hrůza, co?

evikk
autor
30. bře 2010

roofie:To je mi lito,ze je tchyne takova,taky by me to mrzelo,ale uvidis tchyne obrati a bude to dobry.To verim,ze chces byt jen s manzou,kdyz dorazi domu,jen na dva dny.Spinning me laka,ale je to pry hrozna drina 😒

jajda78
31. bře 2010

Ty jo,já si nedovedu představit,že bych měla takovou tchýni.Jen díky ní a dědovi jsem vůbec mohla nastoupit do práce.Na dvě směny,jinak bych se nechytala.A jsem zvědavá,jak to bude ted,přece jen dvě děti hlídat.Jestli vůbec nějaká práce bude. 😖 No mám na to skoro dva roky. 😝

jajda78
31. bře 2010

U nás je zataženo a pěkně hnusně.Brr. 😠

evikk
autor
31. bře 2010

jajda:U nas je taky hnusne,je to pocasi na spani,tak uz se tesim,jak malej pred obedem usne a taky to asi na chvili zalomim 😀

jajda78
31. bře 2010

🙂 🙂 evikk,tak to já někdy spím dřív než malá 😉 ,není divu,ráno stává v šest 😠

roofie
31. bře 2010

No, doufám, že se to nějak vylepší, malému je 7měsíců... Pak třeba s prací bych také určitě někdy potřebovala, aby malého pohlídala, jednou za měsíc musím být v práci minimálně do pěti - školka u nás do čtyř... uvidíme, zatím je to daleko... Ale mám obavy, že když jí nazajímal hned od začátku, že to jinak nebude. A přitom ona měla tchýni v baráku, její maminka jí také pomáhala.... Ona nic, jen se zajímá kolik jsem zhubla 😀

Jajdo, a pak už ti malá neusne? Matýsek vstává také kolem šesté, ale pak ještě tak hodinku, někdy dvě spíme... Je teda fakt, že pak už toho přes den moc nenaspí, před obědem někdy dvacet minut, někdy vůbec , odpoledne jen v kočárku, doma se mu spát nechce... Chodí spát kolem sedmé večer...

Jinak je teda u nás pěkně škaredé počasí, doufám, že se to do odpoledne trochu vybere, musíme jít do obchodu, doma není nic k jídlu...

jajda78
31. bře 2010

roofie,ne , usne až tak kolem 11 a pak až mezi 19-20hod.Ona není moc velký spáč a já bych si ráno tak poležela 😒 .Až bude starší tak jí pustím pohádku a budu spát až do devíti. 😀

roofie
31. bře 2010

Tak to je na houby, s tím spaním, Mates naštěstí ještě pak ráno zabere, ale musí si chvíli pohrát, mě už se kolikrát zavírají očim, musím se držet, abych neusnula a on rejdí po posteli... Ale pak vždy vytuhne...