Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

roofie
19. dub 2010

Pěkný kočár... i barvy...
No, já také nic - co se týká hubnutí, cvičím, hýbu se a furt nic....

evikk
autor
19. dub 2010

Holky,holt se nam zmenil metabolismus a i kdyz se hybeme a jime zdrave,tak ta vaha stejne nejde dolu 😒 ,ja chci svych 55kg 😠 jo a hodim vam sem jeden zajimavy odkaz http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

roofie
19. dub 2010

Pěkně mě to ale štve ☹ to nevím, jak budu vypadat, jestli do toho půjdu ještě jednou... 😉 já to stejně moc nechápu, ani jsem v těhu moc neztloustla, ke konci jsem zatekla, ale to jsem v porodnici "vyčůrala", celé těhotenství jsem nosila oblečení jako před těhu, i ted se do něj vejdu, v pohodě, ale jsem prostě taková... no nakynutá ☹ a to se fakt hýbu, cvičím,... asi si fakt začnu psát co jím ...

jajda78
20. dub 2010

Ty jo,to je jídelníček 😨 dopolední svačinka hmm.No kdyby mi to někdo připravoval,tak jdu do toho,vypadá to dobře.Jenže ted už připravuji jídlo i pro malou a jím to s ní.Tak nevím 😠 .

evikk
autor
20. dub 2010

Hlavne ta priprava jidla tam neni tak narocna a je to zdravy,takze bych davala ty svacinky co bych davala sobe i malymu,tedaa jenom nektery 😉

joa.n
20. dub 2010

ahojky,
mam uplne stejny problem. (pred tehu 54 kg, ted 8 mesicu po porodu 58,5kg, po prichodu z porodnice 55 kg) ☹ Prestavam kojit a kila jdou nahoru - za poslednich 14 dni jsem pribrala 2 kg a to se vubec neprejidam a vecne litam po baraku a zahrade.. acho jo!!!! 😠

Snad najdu cas na cviceni ale omezeni v jidle u me fakt nehrozi - hlidam si cukry a tuky a stejne pribiram..

jajda78
20. dub 2010

No ono to bude asi taky věkem.I když nejsem žádná stará mamina,je mi 31.ale jde to znát,už to nejde tak dobře dolů. ☹

evikk
autor
20. dub 2010

Ja mam 25,taky si nepripadam stara ☹

jajda78
21. dub 2010

Teda u Nás je tak hnusně,že jsme zalezlí doma ☹ .Tak se toho jara asi nedočkáme. 😠

moravanka
21. dub 2010

pred porodem 50, po porodu 54, do mesice 50. s vekem to nema nic spolecne, vic se hybu, nemam cas sedet nekde na kaficku s kamoskama jako driv.

jajda78
21. dub 2010

Tak to já teda nemůžu říct,že bych něco nestíhala.A to mám děti dvě.Když jsem chodila do práce,tak jsem musela stihnout domácnost,jedno dítě a naprosto v pohodě. 😉

jajda78
21. dub 2010

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... doufám,že se paní nebude zlobit,ale klobouk dolů 😉

jajda78
21. dub 2010

Opravdu je z ní pěkná ženská 🙂 .

lin18
21. dub 2010

Tak já v těhu nabrala 26 kilo, po porodu jsem shodila 6 kilo, v šestinedělí deset a dneska mám pět kilo pod původní váhou. Ze začátku jsem moc nejedla...nějak nebyl čas, ani chuť a navíc měl malej koliky tak jsem se bála cokoli sníst aby se mu to nezhoršilo. No a tak nějak jsem jídlu odvykla a pořád váha leze dolů. Ještě teda kojím...ale už půl napůl s Nutrilonem. Já spíš byla dřív zvyklá si jídlo vychutnávat...dobrá knížka a něco dobrýho k tomu....to byla pohodička. Teď jím fakt jenom když mám hlad a na nějaký sladkosti a dobrotky nemám čas. Jen doufám, že to nepůjde nahoru až přestanu kojit úplně

jajda78
21. dub 2010

Tak to závidím 😉 .Lin koukla jsem na mimi,je úžasnej.Ty vlásky. 😀

lin18
21. dub 2010

jajdo děkuju.vlasy má fakt strašně dlouhý..už teď se na hlavě hrozně potí...mám strach co bude v létě...asi ho ostříháme dohola 😉

margitkas
22. dub 2010

Ahoj.Tak já jsem po porodu deset měsíců a stále kojím a mám stále dvě kila navíc než před těhu a to už jím zdravě,cvičím a ne a ne jít s váhou dolů.Pořád to stojí.Někdo zase říká ,že až přestanu kojit ,tak kila půjdou dolů,tak nevím. 🙂

jajda78
22. dub 2010

U nás je ted nějaká střevní chřipka a už to leze i na mě,takže nasadím dietu 😠.

evikk
autor
27. dub 2010

Je tady nejaky mrtvo děvčata,co je noveho? 😀

jajda78
27. dub 2010

Ahoj,tak já místo cvičení háčkuju.Jsem se to na stará kolena naučila 😀 .První čepičku už mám. 🙂

meleri
2. kvě 2010

čaute, dlouho jsem tu nebyla, jak se všecky máte? jak to jde s tím hubnutím? já začla trochu cvičit, ale spíš na záda...

jajda78
7. kvě 2010

Ahoj Meleri.Já necvičím vůbec.Ted má malá období,kdy jí není možný dohnat,tak jsem večer tak utahaná,že padám doslova na h...Naučila se v kuchyni vlízt na židle a na stůl.To jsou šoky. 😀

meleri
7. kvě 2010

jajdo,

já jsem se zas na to vyprdla...pár dní..ale musím se dneska dokopat...tý brdo tak to jo asi se dost naběháš? to je teda šikovná! Můj Sam je celkem klidný co se týče pohybu spíš mě ničí jeho občasné záchvaty vzteku.

evikk
autor
7. kvě 2010

Ahoj holky,taky jsem ted tyden necvicila,tak mam vycitky 😉 ,malej mi taky silene lita,nabeham se dost,tak to mam misto cviceni 🙂 ,jinak vaha porad stejna,tak nevim,jim cim dal zdraveji,a nic 😲

meleri
7. kvě 2010

já jsem byla dlouho u našich kde jsem si mohla dělat co jsem chtěla, ale tady mi už zase začly povinnosti takže večer jsem zas jako vždy ráda když se natáhnu a čtu si nebo čumím na bednu....pak se jednou za týden prohlídnu v zrcadle a zhrozím se....ale celkově s tím prostě prd dělám. prd! 😠

meleri
7. kvě 2010

evikk

tak to jsme na tom stejně..já dokonce i zhubla všechno ale ted u našich jsem zase zpátky na 60 kg 😠 prostě pořád mi tam lítají ty tři kg a ne a ne dolů!

meleri
7. kvě 2010

asi bysme musely vyloženě brutálně omezit porce, což by s velkou vůlí šlo, ale zase bysme byly zesláblé a určitě by se to někde projevilo....já prakticky večer už nic nejím...po té půl šesté..ale mě je už třicet tak mám asi už zpomalený metabolismus..

jajda78
7. kvě 2010

Mel,já kdybych jela k našim,tak přijedu jako koule.Mamča pořád vaří jako by jsme tam ještě bydleli a pak to musíme sníst.A co zbude dostaneme domů. 😀

jajda78
7. kvě 2010

Dobrůtky od maminky,mnam. 😀 😀

evikk
autor
8. kvě 2010

meleri:Me rikala segra,ze se pry i po porodu zmeni metabolismus ☹ ,takze nevim co s tim,kazdopadne po nedeli si jdu koupit plavky a az se uvidim v te kabince,tak me asi odvezou.Jo a slysela jsem,ze nejlepsi cviceni na zformovani postavy je kalanetika a prvni vysledky jdou videt uz po mesici