Ztratily jste některá mléko ze stresu?

lendych
27. srp 2008

😒

lukin
27. srp 2008

lendych: Já ho ztratila na jedno kojení pouze v důsledku stresu. Ale pak už zase bylo dobře 🙂

gedren
27. srp 2008

No nebyla jsem od toho daleko v porodnici, tam me neskutecne vynervovali, ze nas nepustej, dokud Helca nepribere, ja mliko skoro zadny, bolelo to, jsem furt jenom brecela zoufalstvim a chtela domu...ale nastesti doma se to dalo do poradku.

caira
28. srp 2008

ja prisla o mliko stresem.. teda mala se zniceho nic odmitala prisat, pritom 8 tydnu jsem kojina naprosto v pohode..ale zniceho nic proste prso nechtela ☹ byla jsem z toho fakt na nervy a i kdyz jsem se snazila odstrikavat, kojit pres kloboucky atd atd tak to neslo a po tydnu uz jsem nemela dost mlika ani na jednu flasku, takze od cca 10teho tydne je na umce 😉

slunicko552
28. srp 2008

Ahoj tak se hlásím do klubu 🙂 . Pořád jsem střídala prsa u kojení,pila čailo.Přje,masírovala nahřívala.Asi po týdnu se to upravilo,ale už jsem neměla tolik mléka jako dřív 😒 Malému však stačilo.Přeji hodně štěstí a bez nervů

andrealiskova
26. zář 2009

Já právě přestávám kojit, protože nastupuji do práce a jsem si jístá, že pracovním strsem bych o mlíko přišla skoro určitě.