Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zvracení pouze po UM

monicech
18. pro 2018

Ahojte holky, vim ze se to tu nejspise redilo uz vickrat ale i tak mam na vas dotaz jakou mate zkusenost se zvracenim UM. Mam 16 tydeni holcicku plne kojim, snazim se i odstrikavat. Mela jsem i zasoby v mrazaku ktere nam uz bohuzel dosly jiz v minulosti jsem zkusila dat Hipp i Hami a nyni jednu davku Kendamil jelikoz byla hladova a z prs asi nic neteklo. Reakce na um je takova ze cca po 2 hodinach se dostavi zvraceni vseho co snedla treba i pul dne. Ma to jiz nakysly zavan. Vim ze je nejlepsi kojit ale sem tam musim nekam i bez male a ted kdyz nemam zasoby bych potrebovala necim nakrmit v nouzi. Mate nektera zkusenost ? Pomohlo treba HA mleko ?
Dekuji moc za radu

fly80
19. pro 2018

@monicech já když musela někam bez malé, tak přítel dával Sunar. Nejvíc ji sednul. Dají se koupit v lékárně vzorky. Ono je UM prostě takové těžké ne žaludek a když dítě není zvyklé, tak někdy zvrací.

monicech
autor
19. pro 2018

@fly80 dekuji moc. Asi take zkusim i znama mi to vcera rikala.

no_title
20. pro 2018

To by mohla být i ABKM. Zkuste elektrickou dvoufázovou odsávačku, ta odsává lépe. Ale pokud je aspoň trochu možné, choďte všude s ní, UM je z kravského mléka a na to bohužel člověk není stavěný. Lidské mládě má jiné složení mléka než tzv. běhavci, což je i jeden z důvodů, proč je kravské tak špatně snášené.

Sem začni psát odpověď...

Odešli