Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

24. týden těhotenství. Znáte pohlaví miminka?

kesja
8. říj 2019

Ahoky holky, byla jsem minuly tyden v poradne 24tt a opet me muj dr rekl, ze 90%, holka. Holky myslite , ze kdyby tam byl camprlik uz by ho viděl v tomhle tydnu? Na velkym screeningu ukazali jasny kluka ve 20tt☹Moc by jsme chteli holku, bojim se doufat 😊

kesja
autor
8. říj 2019

@kesja prvni foto roztazeny nozky a v krouku linie prdylky. Foto 24tt z poradny. 2 foto screening 20tt a pohlavni hrbolek z boku. 1 foto pry 90%holka druhy foto kluk

lola87
8. říj 2019

@kesja a to říkal pokaždé jiný mudr v tom 20 tt a 24tt? Jinak pohlaví je Hotové do tvaru co známe už v 16 tt tak Teda je divný ze se ti doktoři nedohodnou 😅 popravdě nevím co bych si myslela. Ale ta z 24 je takova mazanička. .ze bych asi pro sychr moc růžového nekupovala..

kesja
autor
8. říj 2019

@lola87 jojo kazdy jiny dr. Kluka v 20tt vetsi foto a holku mensi foto muj dr

lola87
8. říj 2019

@kesja Já Teda jako nechci nic říkal ale Já nahoře Vidim normalne kulky a nad nimi pindik

lola87
8. říj 2019

@lola87 myslím že je tam zadeček,nad zadečkem je bud prcka nebo kulky..ale kdyby to byl pytlik tak nad levym varletem je prostě normalne pindik.. a na screeningu je lepší utz. . Tipuji chlapečka ☺

lilian2111
8. říj 2019

Taky bych řekla chlapeček 😄

kesja
autor
8. říj 2019

A dr prej kavovy zrno😃

daasqua
8. říj 2019

Fotky můžou hodně mást, někde se udělá stín a hned to vypadá tak nebo tak. Nejlépe by se to prohlíželo z videa, kde je vidět, když "kamera přejíždí" (ale to samozřejmě většina z nás nemá). U nás z této fotky 90 % lidí tipovalo kluka, máme holku 🙂 Doktor to nechtěl bez "spropitného" říci, takže my se to dozvěděli až v 34tt u jiné doktorky.
Takže bych nezatracovala ani tu holku, třeba se doktoři v 24tt trefili. Já na první fotce tedy nic moc nevidím, to vpravo mi přijde jako páteř, takže se neumím moc zorientovat.

bejcaaa
8. říj 2019

Proto jsme pohlaví vědět nechtěli a nechali se překvapit. Navíc bratránek čekali mimčo 4 měsíce před námi, do 7. měsíce bylo mimčo dle lékařů holčička- takže bříšku říkali Viktorko. Pak v 7. měsíci doktor říká: jee, Viktorka má pindíka! 😊

jituli84
9. říj 2019

A nechcete si zajet do prenatalu , kde by měly lepší ultrazvuk, my byly na ultrazvuku v 19tt a dr říkal na 100% holka, teda byl to ultrazvuk na určení pohlaví, kde sme zaplatily 500, ale co...

lola87
9. říj 2019

@kesja zrno nepluje nad prdkou. .😅

monika9876
9. říj 2019

jakoze dle meho na obrazku s krouzkem je to holka ale nejsem doktorka takze ruku do ohne za to nedam ale jak pisou holky je moznost zajet a zaplatit si podrobnejsi UTZ kde ti reknou co to bude 😉 jinak hlavne ze je mimisek zdravy

kesja
autor
9. říj 2019

@jituli84 jituli, a tvuj dr tsky rikal neco jineho nez na screeningu? Ze si sla znovu?

jituli84
9. říj 2019

@kesja Nešlo poznat, na 1. říkal , že to není vidět, že tam pindíka nevidí, ale že to nemusí nic znamenat a moje mudr by mi to neřekla určitě, na jejím ultrazvuku totiž nejde rozpoznat vubec nic, jenže se ke mě začaly snášet samý ružový věci, tak sme si řekly , že to už chceme vědět a moje mudr, která je starší mi řekla: To už ste nemohly vydržet? takže asi tak..

lery92
9. říj 2019

@kesja No , kávový zrno má možná tak v hrníčku 😂 Vidím tam na 80% kluka a už jsem se ultrazvuku neco nadivala

jironymou
9. říj 2019

tak to jsem zvedava, jak to dopadne 🤗

kesja
autor
10. říj 2019

@jironymou to já taky.

jironymou
10. říj 2019

@kesja pak napiste 🙂

jironymou
15. říj 2019

@kesja krasny den, tak uz vite?Ja uz si nepamatuji, jak casto se chodi na kontroly?

kesja
autor
15. říj 2019

@jironymou Dobry den, poradnu mam ve čtvrtek 😊 Diky za zajem, hned vam napisu.

jironymou
16. říj 2019

@kesja drzim pesticky at to vyjde podle vaseho prani

jironymou
17. říj 2019

tak co ten malej zahadnej colombo nebo slecna colombova 🙏🍀🍃

kesja
autor
17. říj 2019

@jironymou dr. Me neudělal uz ☹ prej uz mu to pojistovna nezaplatí. Takže musim pockat do další poradny v 30tt do 15.11. Škoda těšila jsem se.😊

jironymou
17. říj 2019

@kesja no ja se tesila za vas 🙂 moc bych vam to prala at to je tak jak chcete ... na druhou stranu budte rada, ze mate zdraveho mrnouse 🙂

kesja
autor
17. říj 2019

@jironymou to vite,že jsem za to vděčná. Ať je to co je to, budu milovat stejne holku i camprlika❣😊Moc vam dekuji za podporu a zajem 😊

fouskovi
17. říj 2019

Já tam vidím chlapečka jinak u nás ve 20tt bylo krásně vidět pohlaví doktor zajel dolů malej krásně ukázal tu svoji chloubu a otočil se

kesja
autor
17. říj 2019

@fouskovi a mate foto utz?

fouskovi
17. říj 2019

@kesja bohužel už jsme to nestihli on se pak otočil zády k nám

kesja
autor
15. lis 2019

@jironymou zdravim, dnes jsem byla na utz. Dr videl pytlika, ale camprlika ne. Takze asi opravdu kluk

jironymou
16. lis 2019

jee dekuji za info 🙂 ja na vas myslela, ale nechtela jsem otravovat.Takze uz mrnousek nehral schovavanou...?No popravde jsem jeste zvedava az porodite... jestli opravdu vyleze klucik nebo holcicka.Kdyz je to jednou tak a po druhe onak.