Používáme cookies. Více informací zde. OK

24. týden těhotenství. Znáte pohlaví miminka?

Jsem těhotnáPohlaví dítěteTěhotenská poradna20. týden těhotenství24. týden těhotenstvíTěhotenství týden po týdnuPrenatální screening vrozených vývojových vad
kesja
8. říj 2019

Ahoky holky, byla jsem minuly tyden v poradne 24tt a opet me muj dr rekl, ze 90%, holka. Holky myslite , ze kdyby tam byl camprlik uz by ho viděl v tomhle tydnu? Na velkym screeningu ukazali jasny kluka ve 20tt☹Moc by jsme chteli holku, bojim se doufat 😊

kesja
autor
8. říj 2019

@kesja prvni foto roztazeny nozky a v krouku linie prdylky. Foto 24tt z poradny. 2 foto screening 20tt a pohlavni hrbolek z boku. 1 foto pry 90%holka druhy foto kluk

lola87
8. říj 2019

@kesja a to říkal pokaždé jiný mudr v tom 20 tt a 24tt? Jinak pohlaví je Hotové do tvaru co známe už v 16 tt tak Teda je divný ze se ti doktoři nedohodnou 😅 popravdě nevím co bych si myslela. Ale ta z 24 je takova mazanička. .ze bych asi pro sychr moc růžového nekupovala..

kesja
autor
8. říj 2019

@lola87 jojo kazdy jiny dr. Kluka v 20tt vetsi foto a holku mensi foto muj dr

lola87
8. říj 2019

@kesja Já Teda jako nechci nic říkal ale Já nahoře Vidim normalne kulky a nad nimi pindik

lola87
8. říj 2019

@lola87 myslím že je tam zadeček,nad zadečkem je bud prcka nebo kulky..ale kdyby to byl pytlik tak nad levym varletem je prostě normalne pindik.. a na screeningu je lepší utz. . Tipuji chlapečka ☺

lilian2111
8. říj 2019

Taky bych řekla chlapeček 😄

kesja
autor
8. říj 2019

A dr prej kavovy zrno😃

daasqua
8. říj 2019

Fotky můžou hodně mást, někde se udělá stín a hned to vypadá tak nebo tak. Nejlépe by se to prohlíželo z videa, kde je vidět, když "kamera přejíždí" (ale to samozřejmě většina z nás nemá). U nás z této fotky 90 % lidí tipovalo kluka, máme holku 🙂 Doktor to nechtěl bez "spropitného" říci, takže my se to dozvěděli až v 34tt u jiné doktorky.
Takže bych nezatracovala ani tu holku, třeba se doktoři v 24tt trefili. Já na první fotce tedy nic moc nevidím, to vpravo mi přijde jako páteř, takže se neumím moc zorientovat.

bejcaaa
8. říj 2019

Proto jsme pohlaví vědět nechtěli a nechali se překvapit. Navíc bratránek čekali mimčo 4 měsíce před námi, do 7. měsíce bylo mimčo dle lékařů holčička- takže bříšku říkali Viktorko. Pak v 7. měsíci doktor říká: jee, Viktorka má pindíka! 😊

jituli84
9. říj 2019

A nechcete si zajet do prenatalu , kde by měly lepší ultrazvuk, my byly na ultrazvuku v 19tt a dr říkal na 100% holka, teda byl to ultrazvuk na určení pohlaví, kde sme zaplatily 500, ale co...

lola87
9. říj 2019

@kesja zrno nepluje nad prdkou. .😅

monika9876
9. říj 2019

jakoze dle meho na obrazku s krouzkem je to holka ale nejsem doktorka takze ruku do ohne za to nedam ale jak pisou holky je moznost zajet a zaplatit si podrobnejsi UTZ kde ti reknou co to bude 😉 jinak hlavne ze je mimisek zdravy

kesja
autor
9. říj 2019

@jituli84 jituli, a tvuj dr tsky rikal neco jineho nez na screeningu? Ze si sla znovu?

jituli84
9. říj 2019

@kesja Nešlo poznat, na 1. říkal , že to není vidět, že tam pindíka nevidí, ale že to nemusí nic znamenat a moje mudr by mi to neřekla určitě, na jejím ultrazvuku totiž nejde rozpoznat vubec nic, jenže se ke mě začaly snášet samý ružový věci, tak sme si řekly , že to už chceme vědět a moje mudr, která je starší mi řekla: To už ste nemohly vydržet? takže asi tak..

lery92
9. říj 2019

@kesja No , kávový zrno má možná tak v hrníčku 😂 Vidím tam na 80% kluka a už jsem se ultrazvuku neco nadivala

jironymou
9. říj 2019

tak to jsem zvedava, jak to dopadne 🤗

kesja
autor
10. říj 2019

@jironymou to já taky.

jironymou
10. říj 2019

@kesja pak napiste 🙂

jironymou
Dnes ve 14:45

@kesja krasny den, tak uz vite?Ja uz si nepamatuji, jak casto se chodi na kontroly?

kesja
autor
Dnes v 15:25

@jironymou Dobry den, poradnu mam ve čtvrtek 😊 Diky za zajem, hned vam napisu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru