Používáme cookies. Více informací zde. OK

Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeevModerátor
30. kvě 2019
bammbino
30. kvě 2019

@veeev Ahoj. Myslíš tehotenský sen? Musí všetkým nám co čakáme už dlho na vytúžené //🌼🍀🌼

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@bammbino Presne ten....po mnoha letech snazeni a pomoci doktoru mam stanoven termin porodu na 19.1.2020 a neskutecne se tesim. Ted jsem v 7tt a uzivam si celodenni nevolnosti 🤗

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@veeev
tak to nedokazu rict jestli konecne vyhraju v loterii zrovna pristi rok :D

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda Tato diskuze neni na cely pristi rok, ale konkretne na termin porodu v lednu 2020 👍

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@veeev
no vsak leden 2020 je pristi rok :D

annanoskova
30. kvě 2019

@veeev Já mám termín 9.ledna ;)

evula19
30. kvě 2019

já mám termín 15.1., splněný sen, na který jsme čekali 3 roky!

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda Ja uz jsem asi moc blondata a ted jsem te pochopila, kdyz jsem si ten vzkaz precetla znovu 🤣🤣🤣 Ok, vyhrat v loterii by bylo asi fajn, ale s terminem porodu se to asi nejak neslucuje 😂

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019
veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@evula19 Super, my cekali asi 4 roky, tak snad jsme se konecne dockali 😊

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@veeev
no jak se to vezme,kdyz si vsadis na pohlavi a vyhrajes tak svym zpusobem ano :D

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda To asi jo 🤣 Ale to by nebyla asi takova vyhra, jako kdyz vyhrajes euromiliony. Ale tak zase pro nekoho (radim se mezi ne) bude porodit zdrave dite nad vsechny miliony sveta 😆

zelenaesmolda
30. kvě 2019

@veeev
tak zdrave dite uz mam,tak ted by se hodily ty miliony :D

veronyque
30. kvě 2019

@veeev Ahoj, taky mám zatím stanovený termín na 19.1. 🙂

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@veronyque Tak to je super. A jak se citis?

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@zelenaesmolda 🤣🤣 Budu ti drzet palce 👍

hanny1994
30. kvě 2019

I já se dockam 13-15 ledna 🙂 doma už mam 3 letou slečnu jedno mimoděložní a 3 zamlkle potraty za sebou, týden před laparoskopii jsem našla // a prekvapko bylo ze jsou tam 2 ,dnes jsme 7+3 a srdicka krásné bijou😇

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@hanny1994 No tak to je super 👍 A dvojcata jsou prirozene? Ja si nechala zavadet dve embrya, ale cekame jen jedno mimco. Ale to je jedno, hlavne, ze tam to jedno je 😊

veronyque
30. kvě 2019

@veeev Pomalu mi ustupuje bolest prsou a podbřišku. Místo toho přišly celodenní nevolnosti a od začátku jsem hrozně unavená. Je to moje druhé těhotenství. Máme už 8 měsíční holčičku 🙂 První těhotenství pro mě bylo mnohem horší. Nevolnosti byly silnější a začaly dřív a někdy jsem prospala i 16h denně. Tak doufám, že tentokrát to už v takové míře nepřijde. Ty se cítíš jak? Kdy máš další kontrolu? 🙂

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@veronyque Tak prsa me pres den boli min, ale vecer, kdyz sundam podprsenku, tak to je jizda. Nafoukla jsou porad, to je dobre 😆 A celodenni nevolnosti mam taky. Nezvracim, ale je mi blbe...i ted 🤢 Tak se snazim vic odpocivat. Ale zatim chodim do prace, tak je to pres vsedni den slozitejsi. Na dalsi kontrolu jdu 11.6. Jsem zvedava, co bude dal. Je to moje prvni dite, tak mam se vsim premieru 😊

bammbino
30. kvě 2019

@veeev tak ti gratulujem a prajem veľa šťastia a hlavne zdravia 🍀🍀🍀🍀🍀 Ja uvidím tak za 10 dní co nám ukáže rok 2020 🤗

andrea2016
30. kvě 2019

Ahoj, pokud vse dopadne dobre, tak i ja, nekdy zacatkem ledna. 😊

michaelapfeiferova
30. kvě 2019

Ahoj holky, u nas ještě neoficialne ale pridavam se do klubu. TP vychazi dle meho na konec ledna prelom unora ale jelikoz uz to vim ja, tak se sem k vam pridam. 🙂 K doktorovi planuji jit az zacatkem cervence, zatim je cas. Mimochodem, nechci tu nikoho nastvat ale nam se povedlo miminko na jeden jediny pokus. Doufám, ze bude vse v poradku a pristi rok se dockame naseho 3. milacka.... (nebo dvou? 😉 😀)

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@bammbino Drzim moc moc palce ✊

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@andrea2016 Urcite to dobre dopadne 😊

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@michaelapfeiferova To je super, ze se vam povedlo takhle rychle 👍 Mimco bude urcite v poradku.

michaelapfeiferova
30. kvě 2019

@veeev děkuji, trochu se tomu smeju protože na tu naši cacorku jsme cekali strašně dlouho.... A tak jsem predpokladala, ze i teď to nějaký čas potrva.... Ale ne nadarmo se rika "člověk míní, osud mění" 😀

veronyque
30. kvě 2019

@veeev Taky nezvracím, ale i tak ty nevolnosti stojí za to. U prvního jsem je měla až do 16. týdne. Já mám kontrolu 3.6. Doufám, že už bude i srdíčko 🙂 První těhotenství je podle mě stejně nejkrásnější 🙂

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@michaelapfeiferova To clovek nevymysli 😆 My se taky uz zacali bavit o adopci. Po transferu jsem chytla brutalni chripku a stejne to vyslo. Proste kdyz to ma vyjit, tak to vyjde 😊

veeev
autorModerátor
30. kvě 2019

@veronyque To teda, ted jsem si musela lehnout na chvili. Zase naval nevolnosti. Jeste ze dneska delam z domova. Taky jsem se bala utz, aby bylo uz srdicko, byla jsem v 6+2 a bylo tam. Krasne bouchalo 🤗

Sem začni psát odpověď...

Odešli