Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeev
30. kvě 2019
vveru87
27. čer 2019

@veeev 🙂 Pry soutěžit 😂To jsem zvedava kdo se vyklube jako prvni 😂Muj termin je 25.1. A dle ult 28.1. 😂Ale pry se rodí dvojčátka vesmes drive tak uvidime 🙂 Ja mam jeste 29.1. Narozky tak ze bych si je nadělila v ten den nepředpokládám 😂

veeev
autor
27. čer 2019

@vveru87 Hele, kamoska cekala dvojcata, ale z umeleho oplodneni a samovolne prisel porod o mesic driv. Ale maly meli kolem 2 kg kazdy, takze nesli ani do inkubatoru a vsechno bylo v pohode 👍

leymea
27. čer 2019

@veeev 😀 nechame se prekvapit. Hlavne nechci prenaset 😀

veeev
autor
27. čer 2019

@leymea Hlavne at jsou vsechna mimina zdrava, to je nejdulezitejsi 👍

veeev
autor
27. čer 2019

Jinak holky, ja po dnesni kontrole uz vim, ze nejspis cekame chlapecka. A to jsem 10+4, ale podle dr. 11+3. Asi kluk jak buk 😍 Zajela utz mezi nozky a i ja to poznala 😊

leymea
27. čer 2019

@veeev jojo, to je.

leymea
27. čer 2019

@veeev ver, ze bys to nepoznala 😀 v takovem tydnu to vypada skoro stejne 😀

veeev
autor
27. čer 2019

@leymea Tak i doktorka rikala, ze to s nejvetsi pravdepodobnosti vypada na kluka. A ja si to teda celou dobu myslim. Takze tomu verim a bude to tak 🤣

leymea
27. čer 2019

@veeev ja nerikam, ze to doktorka nepoznala 😀 ale kdyz se kouknes na net na pohlavi v takovem tydnu tak zjistis, ze to vypada opravdu skoro stejne 😀

veeev
autor
27. čer 2019

@leymea Tak se nechame prekvapit na priste 😊

leymea
27. čer 2019

@veeev nam na prvnim screeningu rekli, ze na 70% kluk, a mame kluka 😀 kamaradce ted rekli holku a nakonec ceka kluka. Stejne je to jisty az u porodu, kamaradka cekala holcicku a narodil se chlapecek 😀 ale me kdyz rekli kluka tak jsem tomu verila, protoze jsem si to celou dobu i myslela 😀 pak kdyz jsou vetsi tak to na utz fakt poznat jde, proto nechapu jak se to u ty kamaradky mohlo stat.

veeev
autor
27. čer 2019

@leymea Nam je to uplne jedno, co to bude. Stejne bychom nic nekupovali jeste nejakou dobu 😊 Jen me prekvapilo, ze to rikala s takovou jistotou 😆 Hlavne at je to male zdrave a v poradku a to je to jedine, co je dulezite 👍

vveru87
27. čer 2019

To jsem zvedava co reknou nam 😂

andrea2016
27. čer 2019

Holky, kdyz tu resite to pohlavi, tak vcera na genetice to byl u nas prvni chlapecek, pak zas spis holcicka. Takze si asi muzem vybrat. 😂😁😂 A jinak ja bych spis dala soutez o to, kdo prezije stedry vecer doma s rodinou a nezacne rodit! 😂

veeev
autor
27. čer 2019

@andrea2016 a co do vyzvy pridat i novy rok? 🤣 Jinak samozrejme vyzvu prijimam. Vzhledem k tomu, ze mi dnes soupla dr. zase termin porodu na driv, na 13.1., tak budu muset asi taky pomalu drzet nohy u sebe 😆

veeev
autor
27. čer 2019

@andrea2016 Ale jinak super, ze si muzete pohlavi vybrat 🤣

vveru87
27. čer 2019

@veeev Super to jsi me uklidnila 🙂 Ze bylo vse v poradku 🙂 A slo to v pohode ,snad to tak dopadne i u nas a nas vsech tady 🙂

veeev
autor
27. čer 2019

@vveru87 Dokonce to bylo pomerne rychle. Rano odjela, dopoledne hotovo. Jedno vyprdla a druhe snad za 6-8 minut bylo taky na svete 😊 Pred porodem rikala, ze se boji a ze by radsi cisare. Po porodu rikala, ze je desne rada, ze cisare nemela, protoze byla pomerne rychle fit 👍

vveru87
27. čer 2019

@veeev No to je skvele 🙂 Manzel je totiz nakloněný císaři a ja normálnímu porodu ,samozrejme pokud by to bylo mozne vzhledem k poloze miminek 🙂 Je super vedet ,ze to jde sup sup 🙂 😊

anezkak
27. čer 2019

Ja cekam nas zazrak uz trochu driv, a to v zari 2019. Uz se neskutecne tesime. Sice sme nemeli problemy s pocetim, ale i tak povazuji za stesti jakekoliv zdrave miminko, ktere prijde na svet. Protoze krome toho samotneho otehotneni, je pro me tehotenstvi velka "prace", tezke nevolnosti, a priberu velky mnozstvi kil..i kdyz se omezuju. Pak to zase budu schazovat pracne, jako po prvorozne dceri. Mam jedno decko venku, ktere bezmezne miluju!! ted cekam druhy milovany mladatko 🙂) a asi se z nich pocuram 😀😀

andrea2016
27. čer 2019

@veeev No ten Novy rok ani tak ne. Chtela bych to sfouknout mezi Vanocema a Silvestrem! 😂 Ideal tak 25.12 a 29.12 doma. Mam ja to ale krasne plany, ze? 😂 Nakonec budu rodit az v pulce ledna a budu tu skuhrat, ze uz umiram! 😂 No ja bych si vybrala tu holcicku, porad to mrne premlouvam, aby mu tamten pindula nenarostl, tak uvidime, jestli vyslysi prani sve silene matky. 😂😂😂

veeev
autor
27. čer 2019

@vveru87 Ja treba porod jeste nezazila, ale myslim, ze kdyz vyleze jedno, tak to druhe uz musi jit samo. A kamaradka po cisari jednoho ditete se z toho davala do kupy 14 dni. A tahle kamoska dvojcata prirozene a super za par dni. Takze kdyz to pujde prirozene, tak nic neres 👍

veeev
autor
27. čer 2019

@andrea2016 Tak ja chci kluka stejne jako holku, takze budu mile prekvapena z cehokoliv. A plany? Ty mam taky....porodim prirozene v terminu a bolet to nebude 🤣 Takze myslim, ze si muzeme obe drzet palce 😆

vveru87
27. čer 2019

@veeev Neboj vse bude v pohode 🙂 Muj prvni porod u male v zari 2017 mi trval 14 hodin ,bolesti a kontrakce pres bedra .V porodnici jsem nechala vse co jsem mela nahore a dalsi den uz jsem byla fakt relativne ok ,na bolesti jsem hned zapomnela ,protoze drzet malou bylo to nejhezčí co me v zivote potkalo 🙂 A ted snad zdárně potká zase 🙂 Jen teda s dvema prckama jsme opravdu nepočítali😂🙈

andrea2016
27. čer 2019

@veeev Ty cekas prvni miminko, ze? Ale my uz mame doma kluku dost 😂 A tu nejstarsi. Ta se asi narodila ve spatnem tele, ta vyda za dalsi dva kluky! 😂 No hele, muzeme si tak akorat vzajemne fandit a drzet ty palce jak rikas. 😂 Jsem zvedava, co si tu budeme psat na konci prosince. Ted chceme, aby to neprislo driv a pak se budeme modlit dnem i noci, aby UZ. 😁

leymea
28. čer 2019

@veeev ja se obavam abych prezila Silvestr 😀 nemam rada petardy, lekam se. Tak snad mi to nevyvola porod 😀

veeev
autor
28. čer 2019

@vveru87 Ja se porodu vubec nebojim (zatim) 😂 Bolest snasim vcelku dobre a presne jak pises...za ten pocit mit to mimco v ruce stoji vsechna bolest sveta 😊

veeev
autor
28. čer 2019

@andrea2016 Jojo, prvni vymodlene mimco po 4 letech snazeni a 7 pokusech s 5 transferama 🙈 Ted si to uzivam, byt tehotna je muj sen. Sice jsme se uz schylovali k adopci, to dite bych taky milovala, ale byt tehotna, to je proste pro me neco nepredstavitelneho. No v prosinci to bude asi mazec. Myslim, ze vetsina z nas bude funet a lezet 🤣

veeev
autor
28. čer 2019

@leymea Tak tech bouchacek se taky lekam, ale jinak ohnostroje miluju. I kdyz u nas u lesa vzdycky premyslim na chudatka zvirata. Takze my nekupujeme nic a jsme jen cumilove 😆

leymea
28. čer 2019

@veeev ja se taky nebala. Tesila jsem se. Ono je to dobre. 🙂 jinak ja mela bolesti 3a pul hodiny. Z toho 2,5 hodiny fakt velky. Jak to slo rychle tak to bolelo. Chtela jsem umrit 😀 ale i tak jsem rikala, ze radsi znova porod nez aby mel malej opet prdikovej zachvat. A to mel jen dva 😀 dve hodiny jen rval. Hnus.

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru