Ledňátka 2019
tsasenkaModerátor
8. kvě 2018

Ledňátka 2019

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂
priefi
21. čer 2018
@verunkadar po kontrolech a sterech nekdy dojde ke spineni, je to tam hodne prokrvene
priefi
21. čer 2018
@ange_de_la_morte ja si myslim, ze kdyz jsi zacala tady s nami, tak uz s nami urcite muzes zustat. Anebo muzes byt i tady i tam 😊 Zalezi hlavne na Tobe, co se Ti libi vic 😊
priefi
21. čer 2018
@cerlada to mas fajn, ja jednu dobu mela problemy porad. A chyba byla asi v tom, ze jsem mela malo dobrych bakrerii, co beru probiotika, musim zaklepat, ze mam zase klid
tsasenkaautorModerátor
21. čer 2018
@verunkadar Já jsem po stěrech trochu špinila, doktor mě na to upozorňoval, že se to stává
@ange_de_la_morte Jestli se Ti u nás líbí, tak zůstaň 🙂
tsasenkaautorModerátor
21. čer 2018
Dneska se mi po 11 dnech vrátil manžel z Norka, objal mě a říká, už máš krásné bříško, začínáš přibírat, že? A jak, že je to naše mimi velké? 🙂 Zítra jsem 10+0, jsem zvědavá, jak budu vypadat na konci těhu 😃
semmi
21. čer 2018
@krisatko dekuji. 🙂
semmi
21. čer 2018
@priefi Ja tam u dcerky byla spokojena. Tak uvidíme. Snad vedi, co delaji. Ale je pravda, ze plod je o tri dny menší nez dle MS takže mozna to tak pozde nebude. 🙂
ange_de_la_morte
21. čer 2018
@priefi @tsasenka :jsem tu na vás už docela zvykla, ráda bych zůstala no 🙂

@tsasenka : já jsem teď měla 10 dní dovču a za tu dobu mi přijde že mi hrozně porostlo bříško - a hlavně prsa tak o číslo až dvě ... zítra jdu do poprvé do práce po dovči a mám z toho hrůzu - ještě jsem to neoznámila, ale nejspíš zítra budu muset , jinak s váhou jsem o kilo dole, jen jsem asi nefouklá
krisatko
21. čer 2018
@ange_de_la_morte já taky byla s prvním v květnovkách i červnovkách, když mi to vycházelo na 31.5. nakonec to stejně bylo jedno 😕 😃
ange_de_la_morte
Včera v 05:04
@krisatko : no tak já nakouknu i k únorovkám a uvidíme, ono těch pár dní asi nehraje roli, hlavně jak si člověk s ostatními rozumí
arielka222
Včera v 10:47
Ahoj holky tak jsem dnes po první kontrole. Mimi je o 8 dni mladší takže jsem 6+6 dneska a srdicko krasne bilo. Tak uvidime co za měsíc na další kontrole 🙂
cerlada
Včera ve 12:00
@priefi Hele tak je fajn, když víš jak to potlačit. Horší by bylo, kdybys nevěděla co s tím. Mám jednu kamarádku a ta teda používala i drahé probiotické vložky a tampony a pořad se s něčím trápila 😞
misak48
Včera ve 13:22
@cerlada Hele já tohle měla taky. Neminul snad měsíc, abych neměla nějakou mykozu. Zkoušela jsem fakt všechno. Kompletní výměna spodního prádla, úplně jsem zahodila rifle, pouze probioticke vložky i tampony, zaváděcí probiotika, v létě jsem se nekoupila, dokonce jsem investovala i do Wobenzymu, jak jsem byla zoufalá. Nepomohlo nic. Nakonec jsem loni v září vysadila antikoncepci jako poslední možnost a od té doby jsem to neměla ani jednou...
krisatko
Včera v 18:44
@misak48 taky jsem trpěla na podobné potíže, byla jsem s tím i u mudra udělal stery, rozbory a napsal globule. Po vysazení antikoncepce taky odezněly
priefi
Včera v 20:15
@cerlada ono to je i o imunite, kdyz hapruje, tak ani probio nepomaha. Ja jsem na to zacala trpet chvili po tom, co jsem.zacala uzivat HA, pak se to na chvili zlepsilo a nanovo. To bylo pak casto, nakonec se ukazalo,.ze nejspis dove intimni mydlo vadilo, presla jsem na lactacit. Pak nejakou dobu po porodu, kdy jsem musela vysadit mlecne vyrobky kvuli alergii syna, se to se mnou zhouplo. Zanicene prsa a trapily me kvasinky. Hledala jsem, co by me dalo do kupy, ob mesic proste problem. Vedela jsem, ze probio, ale to jsem jedla v ramci jogurtu, ktere jsem prestala jist, tak jsem zacala um.probio a beru porad. Pry hrozne pomaha nejake probio + neco z cesneku, ale je to zbytecne drahe. Jak citim, ze je neco v neporadku, tak si dam i lichorerisnici a potichu doufam,.ze to bude ok. A musim zaklepat, prozatim se mi tomu dari predchazet.
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 06:21
Ahoj holky, tak včera jsem dostala průkazku, termín mám 16.1. a 18.1. tak a teď si vybrat 🙂 Jinak, mám teda špatné výsledky z moči. V pondělí musím k doktorovi zase, prý nějaké bakterie, takže nová laborka a když tak přeléčit ATB. Včera mě to dost vzalo, ale snad to bude všechno dobré 🙂

Na screening jdu 11.7. a k Vlašínovi jsem se bohužel nedostala, má plno a pak dovolenou a jdu 13+0, takže víc posunout to nešlo. Tak pak nevím, jestli to má smysl tam jít. Ostatní nejsou bohužel tak pečlivý, jako on. Na 20 tt, si tam zavolám dost dopředu, aby mě vzali k němu.
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 06:24
Jo a holky, zamilovala jsem se do tohohle:
https://mimi-original.com/obchod-eshop/
Už jsem psala mamce, jestli to zvládneme ušít, hrozně se mi to líbí 🙂
krisatko
Dnes v 07:35
@tsasenka to je škoda že ti to nevyšlo, jak jsem psala no, má od 16 do 20 ale tím že já mám termín o týden pozdeji jak ty tak mi to vychází, sice hraničně, ale jo... ale třeba to bude dobré.... mě ještě mudra doporučovala někoho v Praze, ale to už je z ruky a v olomouci Mudr. Hyjánek - ten dělá u Poláka.
tsasenkaautorModerátor
Dnes v 08:02
@krisatko Bydlím na Vysočině a Olomouc i Praha je pro mě dost daleko, ani nevím, jak bych se tam dostala. No, uvidím, koho mi přidělili

Začni psát odpověď...

Odešli