Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

priefi
15. lis 2021

@veselaopicka je to totálně šílené, co se letos děje. Loni to tak nebylo. Letos to je až pořád něco. Už jsem z toho dost na nervy.

pe_tu_ss_ka
15. lis 2021

@priefi souhlasím, malej šel do školky po 3 týdenní pauze po porodu zcela zdravej a už ve středu začal sem tam pšíkat, ve čtvrtek bílá nudle, v pátek kašel.. teď doma začíná 2 týden.. nevěřím, že by šel po tom svátku ve čtvrtek.. pořád mu teče zelená nudle a kašle.. 🙈 a to jsem ráda, že nemusím řešit práci..

veselaopicka
16. lis 2021

@pe_tu_ss_ka Tak na testu krásný dvě čárky 🙂 7.12 jdu na UZ tak snad to bude vše v pohodě 🙂 je to nějaké rychlé. Hned na poprvé 🙂

halasovci007
16. lis 2021

@veselaopicka tak já se taky přiznám. 😂 my jdem 3.12. už na prvotrimestralni screening jsem 12tt

pe_tu_ss_ka
16. lis 2021

@veselaopicka my máme malou taky hned na poprvé, v lednu jsme si řekli, že to zkusíme, že to může trvat jako u staršího půl roku a prd 😂
@halasovci007 moc gratuluju holky 🤞🍀

halasovci007
17. lis 2021

@pe_tu_ss_ka dekuji. No my jsme tentokrat taky nečekali dlouho. U malé skoro dva roky a teď tři měsíce 💪😅

veselaopicka
17. lis 2021

@pe_tu_ss_ka my jsme se 11.10 kdyz jsem se vratila z holčíčího vikendu rozhodli a ted jsem 5tt ja vim ze je to brzo ale tak nejak vnitřne cejtim že to bude v pohodě.

veselaopicka
17. lis 2021

@halasovci007 no moc gratuluji 🙂 a termin Ti vychází na kdy ? Muj bracha taky cekaji druhy a termin ma cerven a nam to podle mých vypoctu vyjde cca 25. cervence :D a u prvního je mame presne na pul rok skoro i na hodinu rozdil:D

krisatko
18. lis 2021

@pe_tu_ss_ka taky jsme druhou vyrobili hned. "no tak to zkusíme a uvidíme, kdyžtak půjdu do práce", vysazeny prášky a hned na první dobrou....

pe_tu_ss_ka
18. lis 2021

@krisatko no a když jsem posílala test chlapovi do práce, tak mi odpověděl.. nějaký rychlý, si říkala, že půl roku 😂

halasovci007
19. lis 2021

@veselaopicka je tak to budeme zase kousek od sebe. Termín je 8.6. ale možná se s nim bude hýbat, jelikož jsem si jak na potvoru nezapsala ms 🙈😅 no nepocitala jsem ze to bude takový fofr. Jsem rada samozřejmě a splní se mi sen dělat jednou zahradní party 😂💪

priefi
19. lis 2021

@halasovci007 🍀❤️🍀
@veselaopicka 🍀❤️🍀

veselaopicka
19. lis 2021

@halasovci007 to bylo jedno z prniho co me napadlo.. tyo ... oslava narozenin v letě venku :D ja mam na to appku takze ja vim presne kdy jsem ji mela vim i presně den kdy to vzniklo :D

veselaopicka
20. čer 2022

@halasovci007 a tak jak??? Já mám za sebou týden na kapackach ale zatím stále držíme v jednom. Ještě 5 tt tak snad to už doklepeme.

halasovci007
20. čer 2022

@veselaopicka my jsme museli koncem ledna na potrat kvůli vývojové vadě. Takže držím pesticky a přeji hlavně hodně zdravicka 😘

pe_tu_ss_ka
20. čer 2022

@halasovci007 to mě mrzí 😔🖤

halasovci007
20. čer 2022

@pe_tu_ss_ka nedalo se nic dělat, děkuji. Vlastně jsem jela na ultrazvuk a už si nás tam nechali 🥹

pe_tu_ss_ka
20. čer 2022
veselaopicka
23. čer 2022

@halasovci007 tak to mě mrzí.