Aloe vera gel a Colostrum. Máte zkušenost?

sjuzan
2. čer 2010

Holky,máte některá s těmito produkty zkušenosti?Pokud ano,ráda bych znala Váš názor.Díky.S.

dagina
7. čer 2010

Sju, myslíš ten sprej první pomoci že stříkáš..., jj, ten je dobrý.

zuzana1127
17. srp 2010

@sjuzan mam pre vas dobru správu, čo sa týka colostra a aloe vera od 1.9.2010 prichádza na trh nová firma kde budú tieto prípravky o 40% levneji.

sjuzan
autor
20. srp 2010

zuzana1127
Ono už teď se dá koupit Aloe a Colostrum od jiných firem,ale záleží na obsahu Aloe,kolik % gelu obsahuje,pak,jak se zpracovává,jak je hlídaná a kontrolovaná kvalita apod.Myslím,že firma LR v tomto zatím nemá konkurenci.

gabule1
3. říj 2010

@judit22
Dobrý den můžu se zeptat na adresu kde kupujete Colostrum? Vím že píšete v Německu ale přesnou adresu jestli by jste mi napsala. Děkuji moc Gabriela

judit22
3. říj 2010

Dobrý den, to Vám bohužel nepovím. Vozí mi to mojí švagrové sestra, která tam žije a dělá tam kosmetiku LR.

gabule1
3. říj 2010

Dobrý večer aha to je škoda a na kolik Vás to vyjde? Jestli Vám to nevadí že se ptám?! Díky

judit22
4. říj 2010

Mě vyjde jedna lahvička na 800Kč, ona mi to totiž dává paní za nákupku. Jinak je to určitě dražší, ale můžu se poptat.

gabule1
4. říj 2010

To je dobrá cena normálně to stojí kolem 1200kč s LR. Tak se zkuste poptat a dejte mi vědět. Děkuji Gabriela

sjuzan
autor
7. říj 2010

Dobrý den všem,
zakládala jsem před 4 měsíci tuto diskuzi.Od té doby už mám zkušenost s více preparáty..Aloe,Colostrum a další.Aloe dávám oboum svým dětem pravidelně každý den a colostrum v případě najkého akutního onemocnění.Výrobky nakupuji od firmy LR.Je to nejlepší přes LR poradce,kterých je u nás už docela dost.Jinak firma LR od září dost zlevnila výrobky Aloe a Colostrum..vím přesné ceny.Colostrum direkt(to je tekuté colostrum),je toho 125ml a cena je 909Kč.(dříve byla cena....1326Kč)...Colostrum basic(to jsou kapsle),v balení je 60kapslí a cena je 1278Kč..dříve 1862Kč....
Pokud je člověk registrovaný a je partnerem LR,pořizuje tyto výrobky za nákupní cenu,která je ještě nižší.
V případě dalších dotazů ráda odpovím.

gabule1
20. říj 2010

Dobrý večer p. Sjuzan můžu se zeptat jestli jste vyzkoušela i s jiných firem Aloe a Colostrum? Jsou to sice slevy , ale i tak je to drahé,když si vemu že Colostrum tekuté vychází na 14dní + -. Díky 😀

sjuzan
autor
30. lis 2010

Dobrý večer...
gabule...s jinou firmou zkušenost nemám.Na trhu je asi více firem,která tyto produkty prodává,ale pokud jsou to produkty levnější,je dobré si nejdřívě přečíst složení apod.
Hodně těchto preparátů, od jiných firem, nemá takový podíl Aloe,jak právě od této firmy.
Aloe od této firmy je 100% čistý gel z listů...navíc si myslím,že je to seriozní na trhu již poměrně uznávaná firma,která má několik certifikátů...je zde zajištěná maximální čistota,neustálá kontrola kvality,vynikající kvalita potvrzená pečetí IASC a další...
Nechci tady tuto firmu nějak vyzdvihovat dělat jí reklamu,to si musí každý zvážit sám a nejlépe vyzkoušet.
Je pravda,že produkty jsou pro hodně lidi drahé,ale třeba to Colostrum se nemusí užívat pravidelně,spíše při akutním infektu...preventivně je vhodnější spíše Aloe.
Naše děti užívají Aloe asi 6měsíců a já už jsem před měsícem taky začala.Pokud by Vás ještě něco zajímalo,klidně napište.

marguerite
8. pro 2010

ahoj holky, dostala jsem od babičky pro staršího syna taky Aloe vera gel med a Colostrum. Jen nejsem nějak chytrá z toho Colostra, jak jsem zjistila tu pálku, tak jsem zírala 😀 a myslím, že ani mamka neměla tušení, že je to dávka na takovou chviličku. Nedostali jsme ale žádné instrukce jak to používat. Tak nevím, jestli čekat, až přijde nějaký "akutní" stav a potom to využívat, nebo to nasadit už teď? Aloe budeme tedy brát denně - můžu se zeptat dodržujete přesně to dávkování 1ml/1kg? u nás by to bylo 14ml - tj. ve dvou dávkách po 7 ml denně? A tam platí tedy 15minut před a po nic nepít a nejíst? Jak to prosím praktikujete u vás doma? Jestli třeba nestačí jen jedna čajová lžička denně a docílí se taky toho efektu, nebo se to musí dodržet?
Když jsem četla info o Colostru, asi to opravdu bude super, ale představa, že to jedno balení je jen na 10dní mě docela děsí, opravdu to užíváte preventivně?
A ještě prosím, nemáte někdo informaci jak používat ten sprej první pomoci? Na letáčku mám odrážky na co všechno to je, ale nevím jak to používat, - např. je tam psané na zánět středního ucha, a to jako do ucha stříkat nebo na tamponek? A stejně tak na ostatní použití, moc bych o nějaké pokyny stála. Díky moc

zuzau2
31. pro 2010

Ahoj všem, moje kamarádka prodává a pracuje s touto kosmetikou od firmy LR. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc, viděla jsem několik jejich klientů, které si díky nápojům Aloe vyléčili např.lupenku apod. Pokud by někdo chtěl vysvětlení k nějakému výrobku, mohu dát na kamarádku kontakt.

katy.m
14. dub 2011

Ahojte
Chtěla bych Vás poprosit o zkušenosti s tekutým Colostrem.
Syn(13 měsíců) je už od ledna stále na hromadě.V lednu laryngitida,v březnu chřipka,pak 6. nemoc,poté opět viróza a po 14 dnech na něj opět skočil nějaký bacil 🙄 .V lékárně jsme nechali majlant,léky na předpis nezabírají.Stále je zahleněný a pokašlává,na hrudníčku bublá ☹ .
Od včerejška je na Colostru,8ml 1x denně,samozřejmě učinek zatím žádný,ale má v sobě teprve druhou dávku.A já věřím a doufám,že mu to zabere...
Pomohlo Vám ?

judit22
15. dub 2011

Nám pomohlo určitě, bereme vždycky dvě skleničky, pak pausa, pak další dvě skleničky. Teď už tedy nebereme, zas na podzim nasadím. Jo, ještě bereme v kombinaci s Rakytníkovým sirupem. Loni od ledna do května neustále průdušky, letos od ledna do teď pouze jednou rýma.

crriss
29. dub 2011

Ahojky holky, co se tyka Aloe vera gelu - mam s nim ty nejlepsi zkusenosti - prirozenym detoxikacnim procesem se mi konecne rozjelo fungovani zenskych organu - opravdu jsem neuzivala zadne jine preparaty..jen aloe a phyto aktiv..

k LR jsem se zaregistrovala z duvodu toho, ze jsem nechtela sponzorovat cizi lidi...jsem zde nekolik mesicu a je fajn, ze i z vlastni spotreby (ja, moje rodina) mi pripluji i nejake penizky navic..rozhodla jsem se proto rozsirit sve pusobeni i dal nez v rodine...a je to fajn zpusob privydelku ..

rada poradim, jak na to...zdravi mame jen jedno..

opravdu 40% cista ruka je krasna vec..zalezi na nas, za kolik co komu prodame...

nikosekx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaviki
8. únor 2012

Mna by zaujimalo,ako to do děti dostanete??? My máme zatial vysypacie kapsle od firmy barnys a v pití to ucitil a odmietol.. Objednané mám aj tekuté colostrum,tak snad to nebudu zbytocne vyhodene peniaze...

gumik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evaviki
11. únor 2012

@gumik dakujem.. Skusim jogurt.. Škoda, ze som nekupila normalne kapsle, tie uz vie prehltnut.. Akurat ma papat colostrum nalacno, tak snad to bude aj tak ucinkovat.. Komunikacia v češtině mi nevadí, bývam v prahe 🙂

gumik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
oolga
20. bře 2012

Colostrum se má užívat ráno a večer. Důležité ja taky, jak se colostrum vyrábí. Většina firem je zpracovává za tepla, takže colostrum ztratí všechny vitaminy a učinné látky. Nejlepší je takové, které se hned při odběru zamrazí. Tím zůstávají všechny látky zachovány. Je v tekuté formě, v kapslích nebo v malých perličkách (vhodné pro malé děti). Jestli chcete bližší informace, napiště mi na ID.

katy.m
6. čer 2012

Přesně jak píše Oolga ,je důležité zpracování Colostra.
Jinak co se týče zkušeností,tak naprostá spokojenost,vleklé virózy jsou pryč,přes zimu měl syn jen 1x slabou rýmu.
Tady dávám přehled,nač vše je dobré a účinné 🙂 :
Colostrum pomáhá:
při snížené obranyschopnosti organismu
při zažívacích potížích
při zánětlivých onemocněních trávícího traktu (např. ulcerózní kolitýda, Crohnova choroba, gastritida)
při narušení sliznice žaludku, tenkého a tlustého střeva (např. vředové choroby)
při chronickém únavovém syndromu
při alergických reakcích
při sterilitě
při nadměrném výdeji energie
pro zabezpečení vnitřní psychické rovnováhy
při onemocnění kůže, svalů a kloubů (artritida)
pro zlepšení psychomotorického růstu organismu
při narušení metabolismu železa (anémie)
pro zabezpečení omlazovacích a ozdravných procesů
při regeneraci po namáhavé práci nebo po operacích
při kvasinkových infekcích způsobených kvasinkou candida albicans
je vhodným doplňkem při redukční dietě
obnovuje růst svalové hmoty a kostí
při spalování tuků, syntéze DNA a RNA
vyrovnává hladinu cukru v krve, zlepšuje epitelizaci pokožky při poraněních
zlepšuje pohotovost a reakce mozku, odstraňuje bolesti kloubů

pokud byste chtěli více informací,napište mi,ráda Vám pomůžu,případně i objednám 🙂 😉

rips
7. čer 2012

Ahoj
zůstaly nám 2 nenačaté lahvičky. 2 jsem synkovi dávala na neustálé virozy a záněty středního ucha,pořád zvýšené teploty.Po první láhvi jsem nic nepozorovala,už jsem začala litovat peněz,které jsem do toho dala,ale v průběhu užívání druhé jsem viděla zvrat k lepšímu,teploty klesly,dokonce i rýma,ketrou měl snad půl roku v kuse byla pryč,konečně jsme se v noci dobře vyspali. 🙂 🙂 🙂 🙂 a už je to tak 4 měsíce a je zdravý jako rybička 🙂
Nemáte někdo zájem o tento zázrak přírody?Předám levně 🙂

hanule05
7. čer 2012

@rips ahoj, jedné se o tekuté Colostrum nebo tobolky? Jaké množství, od jakého výrobce a prosím o uvedení ceny - prosím do IP.

Díky
H.

jitutuli
5. lis 2012

Maminky, obnovím diskuzi a přidám svoji zkušenost. Mám 3 letou dcerku, která v září nastoupila do školky. Naše dětská doktorka mi radila, ať jí tak v půli srpna začnu dávat něco na posílení imunity. Protože mám kamarádku, která se věnuje LR, nešla jsem do lékárny, ale k ní. Koupila jsem VitaActiv. Dávala jsem každé ráno kávovou lžičku do šťávy. Lahvička vydržela 2 měsíce. Během této doby jsem ji nechala 1 den ze školky doma, protože jí v neděli začalo téct z očí, nosu,vypadala taková zmožená, teplotu neměla - normální nachlazení. V pondělí byla doma, ale už se mi zdála fajn a v úterý už byla ve školce fit 🙂
Něco podobného se opakovalo ještě 1x asi za měsíc. Co mě nejvíc dostalo bylo, že mi jednoho dne volali asi v 10h ze školky, ať si pro malou přijdu, že má skoro 39,5! když jsem přišla, vypadala chudinka opravdu nemocně. Ve školce jí na tu horečku nic nedávali, tak jsem jí doma ještě přeměřila teplotu a měla sotva 37,5! na digi i obyč. skleněném teploměru. a večer měla už jen 36,9. to jsem opravdu nepochopila...
Neříkám, že je to tím VitaActivem, To nevím, kdybych jí dávala jiné vitamíny, jak by na tom byla, ale vidím, že i když je nachlazená, že se ze všeho mnohem rychleji dostane a to tělíčko s tou virozou umí bojovat. Teď má druhou lahvičku. Pak asi zkusíme Aloe gel.
Proto jsem se i já zaregistrovala, takže pokud by jste tu byla některá z okresu Uh. Hradiště a zajímaly by vás třeba i jiné produkty, ráda se s vámi sejdu a poradím 🙂
Zdraví máme jen jedno a naše děti taky 🙂

aisa12
26. pro 2012

Ja uzivala pravidelne Colostrum a Aloi od LR je to prvotridni kvalita i kdyz je faktem, ze se u toho ta penezenka chvili poti. Pred dvoumi rokama jsem ho uzivala pravidelne celorocne jelikoz trpim astmatem a castymi virozama, muzu rict, ze po celou nekolikaletou dobu uzivani me nemoc nejak nedohonila, max. ryma, ktera odeznela sama. Letos ani nevim z jakeho duvodu jsem ho prestala uzivat a ejhle uz lezim virozou 5 den a s horeckama. Takze jsem si ho opet objednala a uvidime, co bude ted.

moody73
24. led 2013

Vážení rodiče,

jste již nešťastní z častého marodění svých ratolestí? Já již ne. Kamarádka mi nabízela jeden přírodní produkt na posílení imunitního systému. Dlouho jsem váhala, ale jednoho dne jsem si řekla, že když nechávám měsíčně dost nemalou částku v lékárně za různé léky, abych mému dítku ulevila od rýmy, kašle a jiné virózy, tak zkusím dát na rady kamarádky a produkt jsem si koupila. Dávala jsem ho dceři 2x denně po dobu 1 týdne, déle nebylo ani potřeba, jelikož účinek byl rychlý, musím zaklepat, ale od té doby mi dcera nemarodila a chodí celý měsíc (měsíce) do školky a již nám nevadí, že ostatní děti jsou „unudlané“ apod. Nejlépe je užívat níže uvedený produkt preventivně. Od naší doktorky jsme dostávali na imunitu klasicky Rybomunil, který nám nezabíral, ale když jsem se zmínila o produktu, který užíváme, tak mi potvrdila, že je to výborná věc, že jí doporučuje a to samé mi řekl i jiný pediatr a dokonce mi ho doporučil i můj gynekolog. Takže je vidět, že lékaři vědí o jeho blahodárných účincích. Je již spousta rodičů, kteří tento produkt vyzkoušeli a jsou spokojeni a vrací se k němu dále. Například jedna moje bývalá spolužačka ze střední školy má dcerku, která byla častěji doma, jak ve školce, byla dost skeptická k mým radám a „odolávala“ dost dlouho, než produkt vyzkoušela také a pak se divila, že ve školce je tak málo dětiček, jelikož marodí a její dcerka je zdravá a může užívat her ve školce. Spolužačka je taky spokojená, jelikož nemusí řešit problémy kam dcerku dát, aby ona mohla do práce a nemusela být doma, jelikož finanční ohodnocení nemocenské je dosti drastické.

verusak87
28. led 2013

Hoky, kolostrum je pouhý reklamní tah. Obsahuje sice imunoglobuliny, ty jsou ale v zažívacím traktu naprosto nevstřebatelné a tudíž k ničemu. Nevěřte všemu, o čem vám tvrdí, že to má zázračné léčebné účinky.

zanet2009
9. únor 2013

Já jsem ted s aloe vera gelem a colostrem naprosto spokojená.
A sprej první pomoci stříkám všem v rodině všude (kromě očí) a taky naprostá spokojenost.
Máme i dvě zkušenosti s úrazy-dcerka spadla na zahradě na kámen a rozsekla si bradu-okmžitě jsem postříkala sprejem a rána byla rázem bz krve, minulý týden druhá dcerka spadla z malé židličky když se houpala a oboustranně si prokousla spodní ret-krve neskutečně, ale stříkala jsem sprejem a druhý den už to měla krásné a po dvou hodinách od "nehody" už normálně jedla.

Mám vyzkoušeno sposutu výrobků z lékárny, ale vše k ničemu. A nejvíc jsem spokojená s Vitaactivem-to je bomba.