Babycalm - kolikrát denně dáváte?

baskervile
31. črc 2017

Holky,co dáváte svým prckům tyto kapky,kolikrát denně dáváte?Na krabičce je 10 kapek před každým jídlem,může se i mezi jídly a lze podat v průběhu 24 hodin víckrát.A pak je tam poznámka,že se nemá překračovat doporučené denní dávkování...(fakt vtipný,když tam přesné dávkování není psané).Mám měsíčního prcka,který dlabe po 2-3 hodinách a to se mi zdá zase hodně,kdybych mu to dávala pokaždé.......Díky za rady🙂

ela90
31. črc 2017

Já jsem to dávala dceři od jednoho měsíce asi do 4, než se začala více hýbat a prdeni šlo samo. A přes den jsem ji to dávala cca co tři hodiny s jídlem. V noci podle potřeby někdy espumisan. Ale přes den když jsem měla pocit že ji trápí bříško dostala kapky i mimo mlíčko, to se jí to prdělo 😆 navíc ji ty kapičky hrozně moc chutnaly. Když je cítila hned otevírala pusinku. Tak přeji ať mají stejný úspěch jako u nás ☺

jiriknatal
31. črc 2017

Ja je davala taky jen pres den pri kojeni, nekdy jsem je ani pri kazdem kojeni nedavala, proste tak jak jsem to citila, taky mi prislo, ze by roho mela hodne kdybyvh ti jeste davala navic mezu kojenim. Posledni davka byla vzdycky vecer na posledni denni kojeni🙂