Bachovy esence, máte zkušenost?

burysek
18. bře 2013

Holky máte zkušenost s těmihle kapky?Já jsem si zatím o nich jen četla na netu.Jsou prý vhodný i pro děti,když zažívají stresující období např:nástup do školky 😒 ,tak se chci zeptat jestli je někdo dáváte svým dětičkám??samozřejmě se poptám i odborníka 😉

rradka
19. bře 2013

@burysek Ahoj, já Bachovy esence (typ S-Alergy pro děti) dávám dcerce kvůli atop.eksému. Bojovali jsme s tím asi půl roku - vždycky po očkování došlo ke zhoršení. Mazala jsem vším možným. Pak jsem přešla na homeopatika, která nyní kombinuji s esencemi.A jsem neuvěřitelně spokojená!!! Eksému jsme se zbavili během měsíce a malá je v pohodě. Stále je bereme, jelikož dr.nám jednou za 2 měsíce přeměří a bohužel má v těle pořád zátěž z očkování(asi i díky tomu, že zatím chodíme snad co 3 měsíce na očkování). Jsem laik a měla jsem strach, aby dlouhodobé užívání nevadilo. Doktor mi řekl, že esence nesou informaci, kterou předají tělu, aby se dovedlo bránit. A jelikož je v nich mimo bylinek i trochu alkoholu, tak ředím teplou vodou a nechám chvilku odstát.

lu777
4. bře 2016

@burysek diskuse je už starší, ale odpovím, třeba se to bude někomu hodit 😉

Bachovy esence mám mnohokrát ozkoušené a zabraly vždy... děti braly při vzdoru, při nástupu do nové školy, při nočních můrách... při úrazu a šoku, při těžké komunikaci atd...
já jsem je brala při návratu do práce...
a můžu otevřeně říct, že jsem se díky nim nerozvedla 😅

je to výborný pomocník, škoda, že o nich tolik lidí ještě neví!

lafemme
4. bře 2016

@lu777 já o nich taky nic nevím 🙂 kde to sezenu??? 🙂

lu777
4. bře 2016

@lafemme píšu zprávu 😉

sandraanikola
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusky
11. srp 2016

@burysek mam zkusenost, vybornou, zde na konikovi, lida salemova, ma sve stranky, micha primo na miru a na problem 🙂