Biogaia a Espumisan, používáte zároveň?

sss0408
22. led 2014

Používáte někdo zároveň Biogaia a espumisan? Může se to a má to cenu?

pavlise
22. led 2014

Může se - doporučila nám to tehdy doktorka. Biogaia má dlouhodobý účinek, Espumisan krátkodobý. Používali jsme ale jen Biogaiu - jednak nám to přišlo moc (dávat obojí) a jednak pomohla ta Biogaia, takže Espumisan nebyl potřeba (ten jsme dávali, jen když měla malá evidentně problém; k té Biogaie). Ta Biogaia začne ale zabírat až za několik dní nebo týdnů (už si nepamatuju), ale do dvou týdnů asi určitě...

sisimulka
31. led 2014

Používali jsme jen Espumisan - nepomáhal.Tak jsme přešli na BioGaiu a efekt výborný. Trvalo týden než nastoupil účinek, ale od té doby na ni nedám dopustit! Přijde mi taky zbytečné používat oba přípravky zaráz. Espumisan jen pomáhá vylučování plynů, kdežto BG dlouhodobě podporuje tvorbu střevní mikroflory a tudíž i zlepšuje trávení. 🙂

mamasara
15. říj 2015

Ano, dokonce nám to tak bylo doporučeno doktorkou, protože dcerka měla silné bolení bříška...Takže 1x denně probiotika a před každým kojením Espumisan... fungovalo to dobře, zvlášť když jsme ještě přidali masáže bříška a chování v klubíčku.

lucienn5
15. říj 2015

Já se snažím jít cestou co nejvíc přírodní a tím pádem i co nejméně přípravků, zvlášť pro naše prcky. Někdy to samozřejmě ale jinak nejde. Přijde mi ale zbytečné užívat dva v podstatě stejné přípravky na jeden problém. My měli od malička problémy s kolikama, co se malá naplakala ... Takže mě nezbývalo, než taky sáhnout po kapkách. Vyzkoušeli jsem Coliprev a fungoval hned ... navíc má přírodní složení, takže sem byla spokojená jak já, tak i malá 🙂

monnn
20. říj 2015

@lucienn5 prosím ten coliprev jak se používá 1denně,a za jak dlouho se viditelně zlepšilo?děkuji

lucienn5
22. říj 2015

@monnn Já dávám přesně jak je uvedeno v návodu - takže 5 kapek Coliprev před každým jídlem a zlepšilo se to téměř hned. Už druhý den jsme pozorovaly viditelné změny a za pár dní už byl klid úplně. Používaly jsme je cca dva měsíce, pak jsem je postupně vysazovala a bylo vše v klidu. Dokonce jsem nedávno objevila, že mají i docela pěkné stránky, kde mají dost informací, tak to můžeš prostudovat - www.detskekoliky.cz ... Taky s tím máte problém?

monnn
22. říj 2015

@lucienn5 děkuji 😵

karolinafox
22. říj 2015

ano,my užíváme 🙂 malý má 3,5 měsíců..espumisan před každým kojením 8 kapek a biogaia 1x denně 3 kapky a zabírá! 🙂

lenjii
22. říj 2015

Používali jsme oboje zaroven, pomohlo jen občas.... Spíš ne než jo.