Biogaia x Apo-laktík, máte zkušenost?

janazedkova
29. dub 2017

ahoj, maly ma stale koliky, davali jsme apolactika a pak kvuli financim jsem koupila lactobacily swiss a maly opet velke krece.
nekdo mi doporucil bio gaia, mate nekdo zkusenosti? Mam koupit zase apolactika nebo zkusit biogaiu, za jak dlouho vam zabralo?

ivannka92
29. dub 2017

Bio gaia je to jedine, co nam pomohlo, ted akorat lituju, ze jsem je nenasadila driv ;) a uz jsme je i vysadili a taky v pohode

verujan
29. dub 2017

Určitě bio gaia, dceři je doporučili hned v porodnici ( kvůli komplikovanému porodu a komplikacím po něm musela dostávat antibiotika ). Výsledek nebyl hned, ale tak po 2 - 3 dnech se to zlepšilo. Jsou ale dražší, nevím už přesně, ale kolem 550 Kč stojí. Co je to ale 550 Kč, když dítě pláče a svíjí se, že? Nám zabraly, tak mohu doporučit.

janazedkova
autor
29. dub 2017

moc dekuji, ty koliky jsou strasne, uz je mu 3,5 mesice a mame vzdy odpoledne, ted i uz i dopoledne😢

verujan
29. dub 2017

@janazedkova Ať už se rozhodneš pro jakékoli, přeji, ať se to zlepší 🙂

soyevita
29. dub 2017

@janazedkova A jsou to opravdu koliky?

kacireksro
29. dub 2017

vyzkouseli jsme swiss,biopron a nic a po biogaia kapkach byl klid,nemeli jsme to sice na koliky ale na zacpu

janazedkova
autor
29. dub 2017

Tak jsem vzala apolactik, obsahuje probiotika stejně v Gaie i biopronu. Říkal to lékárník.

janazedkova
autor
29. dub 2017

Myslím že to kolíky jsou, je plně na UM. Křičí třeba hodinu, kroutí se pláče a na pesticky

ivannka92
29. dub 2017

Bio gaia kapky jsou nejlevnejsi v lekarnach Dr. Max, kdyz si zaridite jejich kartu - pak je tam sleva ;)

soyevita
29. dub 2017

@janazedkova Nevím,kolik malému je,ale bolest bříška nemusí znamenat,že je to kolikou,může to být z různých důvodů.
Přibírá dobře,jakou má stolici....atd.

nijij
29. dub 2017

Já kupuji bio gaiu v polské lékárně za 280 jinak nejlevnější je v dr.max
Nám vysloveně na koliky pomohl ColiPrev

kacireksro
29. dub 2017

@nijij ja tam biogaiu kupovala taky,ale je to jen 5ml,tak to zase tak levne neprijde.ale jinak je Polsko super

nijij
30. dub 2017

@kacireksro tak já koupia stejné množství za tu cenu

kacireksro
30. dub 2017

@nijij fakt? ja jsem je kupovala minuly mesic prodali mi biogaiu za 240,-,ale jen 5ml.a rikala ze 10ml nevedou,budu muset mrknout v jine lekarne.dik

fyii
30. dub 2017

@janazedkova my meli oboje nekolikrat a zadny rozdil jsem nepoznala. Mel prdaky porad stejny a rval porad stejne. Davala jsem mu je do 5.mesice a zadny zazrak se nekonal🙂

janazedkova
autor
30. dub 2017

@soyevita každý věcer kakáme spolu. Tlačit mu nožičky k bříšku a kaká takový tlačeny hovínko, někdy je žluté někdy nazelenalé, nejprve tvrdší pak řidší

martikax
1. kvě 2017

Mame biogaiu, ale pote co jsem zagooglila mi apolaktik pripada setrnejsi.zaprve je od narozeni (biogaia od 2 mes.) a zadruhe neobsahuje oxid kremicity. Tak v cem ma byt rozdil?proc je vsude doporucovana Biogaia??

verujan
1. kvě 2017

@martikax Tak nevím, jestli je nějak víc druhů, ale my jsem měli na krabičce na psáno, že Boigaia je pro děti od narození, ne od 2. měsíce.

eevicka123
2. kvě 2017

@janazedkova nam biogaia pomohla. Zkuste davat pit i cajik nebo vodu, aby mel ridsi hovinka.