• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v krku u dětí - čím to léčit?

1. března 2016 
Ahoj holky, Adelka 4r. nema anginu, ale boli ji v krku. Davam ji ty cucaci pastilky Neoangin, ale moc to nepomaha. Nemate nejaky jiny tip co s tim?
Priznicz jsem davala, ale nechce to. Ona vubec tak nejak nespolupracuje.

Dekuju za radu.
18. led 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam za to ze od let je tantum verde ty pastilky. Ty celkem pomahaji.
18. led 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám staršímu junior angin pro děti, pak ještě kapky kaloba celkem zabírají a pomáhají i fenistilové kapky :wink: .
18. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus jí uvařit zázvorovej čaj, tím nic nezkazíš (jen nelouhuj dlouho, ať to moc nepálí), jinak mně mudra říkala, že pro děti kromě toho junioranginu nic není :frowning2:...musím juknout na to tantum verde, jestli nekecala.
18. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
za mě taky pastilky tantum verde nám hned pomohly :wink:
18. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho, pastilkami Tantum verde opravdu nic nezkazíš. Dobrý je i heřmánek nebo vincentka a kloktat je, i když je otázka, jestli to dcerka umí. Ale Vincentka se myslím prodává i ve spreji...škola ten priesnietz, podle mě fakt pomáhá.
18. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. led 2013 ve 20:12 • langovad
@mates22
@terezale Takže zítra ráno, a o víkendu taky, bude heřmánkový čaj na kloktání a zázvorový na pití. Díky holky, už jsem nevěděla co s nima, tři týdny nastřídačku maroděj. Vím to, ale potřebovala jsem to připomenout:D
4. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
A co Tantum verde to jste nikdo nezkousel? A jaka je to az bolest mirna a nebo az zdurene uzliny a spatne se polyka?
15. říj 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Ja ano, casto se k nemu vracim pac nam hodne pomaha
25. říj 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
A jsou dobre spise pastylky a nebo ten sprej?
27. říj 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
No kazdemu vyhovuje neco jineho a kazdy je natom asi i jinak cenove, zeptej se v lekarne jaky Tantum verde by ti doporucili :slight_smile:
5. lis 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
Taky mame radi cucave pastylky na bolest
23. lis 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, když nespolupracuje, tak zkus koupit Psí sádlo. Já jsem prcky nalákala na reklamu, která se jim moc líbila (je tam pejsek). Od té doby vždycky říkáme, že jdeme mazat "pejska" :grinning: Děti to baví, naštěstí to krásně voní a hlavně to zabírá :slight_smile: Hleny povolí, jdou z prcků ven a malým se fajně spí, nedusí se a nekašlou.
13. led 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá si zapařováček na krk taky nenechá dát. Bojuje u toho jako tygr:slight_smile:Já naposledy zkusila cucací tabletky od preventan quattro a spokojenost:slight_smile:Je tedy až od 3 let.
1. bře 2016 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlikluk to je pěkné, že děti díky reklamě spolupracují. Má prostřední dcera, když tuto reklamu viděla, tak začala řvát, že to dělají z pejska a nenechala si to vysvětlit :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2016 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek