• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v krku u dětí - čím to léčit?

1. března 2016 
Ahoj holky, Adelka 4r. nema anginu, ale boli ji v krku. Davam ji ty cucaci pastilky Neoangin, ale moc to nepomaha. Nemate nejaky jiny tip co s tim?
Priznicz jsem davala, ale nechce to. Ona vubec tak nejak nespolupracuje.

Dekuju za radu.
18. led 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam za to ze od let je tantum verde ty pastilky. Ty celkem pomahaji.
18. led 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám staršímu junior angin pro děti, pak ještě kapky kaloba celkem zabírají a pomáhají i fenistilové kapky :wink: .
18. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus jí uvařit zázvorovej čaj, tím nic nezkazíš (jen nelouhuj dlouho, ať to moc nepálí), jinak mně mudra říkala, že pro děti kromě toho junioranginu nic není :frowning2:...musím juknout na to tantum verde, jestli nekecala.
18. led 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
za mě taky pastilky tantum verde nám hned pomohly :wink:
18. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aho, pastilkami Tantum verde opravdu nic nezkazíš. Dobrý je i heřmánek nebo vincentka a kloktat je, i když je otázka, jestli to dcerka umí. Ale Vincentka se myslím prodává i ve spreji...škola ten priesnietz, podle mě fakt pomáhá.
18. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. led 2013 ve 20:12 • langovad
@mates22
@terezale Takže zítra ráno, a o víkendu taky, bude heřmánkový čaj na kloktání a zázvorový na pití. Díky holky, už jsem nevěděla co s nima, tři týdny nastřídačku maroděj. Vím to, ale potřebovala jsem to připomenout:D
4. dub 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
A co Tantum verde to jste nikdo nezkousel? A jaka je to az bolest mirna a nebo az zdurene uzliny a spatne se polyka?
15. říj 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Ja ano, casto se k nemu vracim pac nam hodne pomaha
25. říj 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
A jsou dobre spise pastylky a nebo ten sprej?
27. říj 2015 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
No kazdemu vyhovuje neco jineho a kazdy je natom asi i jinak cenove, zeptej se v lekarne jaky Tantum verde by ti doporucili :slight_smile:
5. lis 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.
Taky mame radi cucave pastylky na bolest
23. lis 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
13. led 2016 v 15:22 • pavlikluk
Malá si zapařováček na krk taky nenechá dát. Bojuje u toho jako tygr:slight_smile:Já naposledy zkusila cucací tabletky od preventan quattro a spokojenost:slight_smile:Je tedy až od 3 let.
1. bře 2016 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlikluk to je pěkné, že děti díky reklamě spolupracují. Má prostřední dcera, když tuto reklamu viděla, tak začala řvát, že to dělají z pejska a nenechala si to vysvětlit :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2016 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek