Bolest v krku u dětí - čím to léčit?

hlavinka
18. led 2013

Ahoj holky, Adelka 4r. nema anginu, ale boli ji v krku. Davam ji ty cucaci pastilky Neoangin, ale moc to nepomaha. Nemate nejaky jiny tip co s tim?
Priznicz jsem davala, ale nechce to. Ona vubec tak nejak nespolupracuje.

Dekuju za radu.

mamkamarketa
18. led 2013

Ja mam za to ze od let je tantum verde ty pastilky. Ty celkem pomahaji.

ined77
18. led 2013

já dávám staršímu junior angin pro děti, pak ještě kapky kaloba celkem zabírají a pomáhají i fenistilové kapky 😉 .

mates22
18. led 2013

zkus jí uvařit zázvorovej čaj, tím nic nezkazíš (jen nelouhuj dlouho, ať to moc nepálí), jinak mně mudra říkala, že pro děti kromě toho junioranginu nic není ☹...musím juknout na to tantum verde, jestli nekecala.

akzeret1
18. led 2013

za mě taky pastilky tantum verde nám hned pomohly 😉

terezale
18. led 2013

Aho, pastilkami Tantum verde opravdu nic nezkazíš. Dobrý je i heřmánek nebo vincentka a kloktat je, i když je otázka, jestli to dcerka umí. Ale Vincentka se myslím prodává i ve spreji...škola ten priesnietz, podle mě fakt pomáhá.

langovad
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
4. dub 2013

@mates22
@terezale Takže zítra ráno, a o víkendu taky, bude heřmánkový čaj na kloktání a zázvorový na pití. Díky holky, už jsem nevěděla co s nima, tři týdny nastřídačku maroděj. Vím to, ale potřebovala jsem to připomenout:D

evzikao
15. říj 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

A co Tantum verde to jste nikdo nezkousel? A jaka je to az bolest mirna a nebo az zdurene uzliny a spatne se polyka?

elusina
25. říj 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

Ja ano, casto se k nemu vracim pac nam hodne pomaha

evzikao
27. říj 2015
Uživatel evzikao je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.

A jsou dobre spise pastylky a nebo ten sprej?

elusina
5. lis 2015
Uživatel elusina je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.

No kazdemu vyhovuje neco jineho a kazdy je natom asi i jinak cenove, zeptej se v lekarne jaky Tantum verde by ti doporucili 🙂

monikapup
23. lis 2015
Uživatel monikapup je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od monikapup.

Taky mame radi cucave pastylky na bolest

pavlikluk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karbi
1. bře 2016

Malá si zapařováček na krk taky nenechá dát. Bojuje u toho jako tygr🙂Já naposledy zkusila cucací tabletky od preventan quattro a spokojenost🙂Je tedy až od 3 let.

lucisa
1. bře 2016

@pavlikluk to je pěkné, že děti díky reklamě spolupracují. Má prostřední dcera, když tuto reklamu viděla, tak začala řvát, že to dělají z pejska a nenechala si to vysvětlit 😀 😀 😀

luu25
27. bře 2019

Starší dcera vždycky když ji bolí v krku a je nachlazená tak cucá pastilky Tantum verde a prý ji to chutná :D jsem ráda, protože já byla spíš zvyklá na kloktadla když mě bolí v krku a to se jí nelíbilo, ty cucací tabletky ji naučil manžel 🙂

petaov
15. zář 2019

U nás funguje Kaloba a kloktat sůl (u toho kloktání záleží, jak je dítě staré).

twoangels
15. zář 2019

Bactoral 👍👍👍 super ovocná chuť, malý zvládl v roce 💗