Broncho - Vaxom. Pomohl vám?

nelis
8. pro 2010

Dobrý den maminky, krátce popíšu situaci - Leonka nastoupila v září do školky a od té doby se s námi táhnou nemoci.....je to sice "jenom" rýma a ranní kašel (přes den nekašle), ale už mě to nebaví. Začalo to 20. září, byli jsme 6 týdnů doma - týden z toho dokonce v nemocnici kvůli inhalacím. Nakonec zjistili ve výtěru z nosu pneumokoka, takže obě děti dostaly ATB, já taky a asi 14 dní byl klid. Jenže od té doby je to zase týden ve školce, týden doma atd. Leonka dostala BronchoVaxom, zatím vybrala jednu dávku, druhá nás čeká koncem prosince. Chtěla jsem se zeptat - měli jste ho? Zabral vám?

ivasad.
8. pro 2010

Ahoj, nevím tedy jak BronchoVaxom, ale já na chronické potíže se záněty měla UroVaxom (asi podobný princip) a dobré, zdá se mi že to pomohlo 😉

anatanka
14. pro 2010

Ja mela od konce cervence v kuse anginu az do rijna, mela jsem za sebou patou davku antibiotik, nakonec mi je uz pichali do svalu. Jako posledni sanci mi dali Broncho-Vaxom a od te doby uz angina opravdu neprisla. Treba nahoda, ale neco na nem si je... 😉 Za zkousku nic nedas.

moba
5. led 2011

ahoj starší syn už dobírá první plato, už jsme je měli vloni koncem února a omarodil za ty š měsíce jednou, chytil nějakou virozu tak možná nám to trochu pomohlo, uvidíme te´d

vojtisek2007
12. kvě 2011

@nelis ahoj, chci se zeptat - jak vám dopadla ta kůra s broncho-vaxem ??? Myslíš, že to zabralo ??? Nám ho totiž dnes nasadila naše dětská pro Vojtíka - přesně jak u vás - od září ve školce, a od října 14dnů doma a týden ve školce, máme nasazený už 6tý antibiotika, furt se mu to vrací, navíc má laringitidu, tak pořád nějak bojujeme a dnes mu dala tohle - je to v pytlíčkách - má se brát 10dnů, za další měsíc zase 10dnů a za další měsíc zase 10dnů....tak jsem na to zvědavá - moc děkuju za případnou reakci....

dana3262
19. kvě 2011

Ahoj! Mam zkusenost jak s bronchovaxomem tak podobnymi leky. Kdysi jsem je brala (cca mezi 9-15lety). Ucinek me moc neohromil. Mnohem mnohem lepe v tomto smeru zaucinkovala kura autovakciny.

moudivlacek
19. kvě 2011

Nevim,zda se za tech xlet vyrobek nejak zmenil,nicmene jsem jako mala roky brala na imunitu a vysledek,od porodu jsem kazdej mesic nastydla ci nemocna (predtim to taky nebyla zadna hitparada),takze me to nepomohlo ani naznakem,ale treba nekomu ano,ale to asi individualni

marie.peli
19. kvě 2011

Tak zabral??? Nám ANO. Kuba měl stejné potíže. V září do školky a pořád marod a taky neustále kašel. Teď bereme BronchoVaxom dlouhodobě už asi půl roku a to 2x v týdnu vždy pondělí a pátek ráno na lačno. Vyzvedla jsem mu už normální kapsle, které polyká neboť pytlíčky mě nevyhovují mám pocit, že toho víc zůstane ve sleničce. Tato dlouhodobá léčba je daleko účinější než po těch 10dnech.

slavicky
27. lis 2014

Holky prosím měla vaše dítka nějaký problémy při braní? Malá ho nejspíš nesnese "na lačno" druhý den už jí je špatně, dnes docela hodně zvracela, do toho má afty v puse, bojí se jíst, má zácpu, jsem z toho už opravdu nešťastná. Nemoce se s náma táhnou, co nastoupila do školky ☹

autumn11
2. lis 2016

môjmu malému bronchovaxom pomohol. Bral ho na jar a naozaj nebol potom chorľavý. Až teraz na jeseň bol zase po sebe dva krát chorý, tak mu ho imunologička zase predpísala. Vedľajšie účinky pri braní našťastie nemal žiadne.