Budí se co dvě hodiny. Myslím, že je to Vigantolem

ziwnet
25. kvě 2017

Zdravím maminky,mám dotaz.Malý 10m,už asi 5měsíc co se budí v noci cca dvě hodiny.Vyzkoušeli jsme snad všechno.Je to třeba i zoubkama,ale nakonec si myslím,že je to kapičkami Vigantol,že ho bolí bříško a má zácpu.Máte zkušenost ? Přemýšlím o změně vitaminu D za něco přírodního.Děkuju moc za rady 😉

yerry
25. kvě 2017

Určitě to může být tim. I v příbalovém letáku se píše že může způsobit bolení bříška... Na jiných diskuzích jsem četla že jde nahradit kapičkami Baby D.... Ale nemám vyzkoušeno, z nás vigantol snášeji obě holky dobře

ziwnet
autor
25. kvě 2017

@yerry vysazene to máme teprve druhý den,tak určitě změníme značku a snad se spaní zlepší.Škoda,že jsem na to nepřišla dřív 😢

leki
25. kvě 2017

Kamoscin kluk mel z vigantolu velke bolesti briska, po vysazeni/nahrazeni uz byl klid 😉 Dite muze mit blbe reakce skoro na cokoli. Napr muj malej mel skoro rok alergii na ryzi.

yerry
26. kvě 2017

@ziwnet když na pár dní vysadis tak se nic neděje, já pravidelně zapomínám kapat a zapomínala jsem i u první dcery. Doktorka moji kamaradce říkala že kdyby vysadila úplně tak by problém mohl nastat, ale pro pár dní se nic takového nestane, hlavně že průběžně pořád dostává... A znám i maminku která nekapala vůbec....

yerry
26. kvě 2017

@leki tak alergie na rýži to fakt slyším prvně, to je maras na co všechno už můžou být alergičtí.... My jsme strašně zdegenerovani tvorové 😁

petronilkaa
26. kvě 2017

Baby D má už stejné složení jako Vigantol, někdo doporučuje vit. D od Terezie, někdo Swanson, my používáme pro malýho Mollers omega 3 natur a od té doby žádné bolení.. Každýmu vyhovuje něco jinýho.

petronilkaa
26. kvě 2017

@leki
@yerry
My jsme u naší doktorky byli za exoty.. 🙂 Když jsme začali s příkrmy, tak syn osypanej z rýže, kukuřice, cukety, špenátu, brokolice, vlastně ze všeho, co bylo zelené.. Vždy se na mě doktorka se sestřičkou dívaly, že to není možný, že si vymýšlím.. Tak jsem jí začala vyrážku fotit, a pak uznala, že mu to asi nesedí a že mám za čas po troškách zase vyzkoušet.. Naštěstí už jí vše a je ok, ale do té doby jsem taky netušila, že dítěti může vadit i rýže, kukuřice nebo cuketa..

ziwnet
autor
26. kvě 2017

Baby D má stejné složení jako Vigantol ??? Nechci to vysadit úplně,je mi jasné,že D je strašně důležité.Pouze změnit značku a vypadá to,že opravdu zkusíme od té Terezie 😉 diiik moc holky