Čím obnovit miminku střevní flóru? Po antibiotikách

pessy1
8. dub 2008

ahoj maminy, je nám 9 měsíců a měli jsme antibiotika a ted si máme kupit něco na obnovu střevní flory, nemáte zkušenosti????díky...

monas
8. dub 2008

Nám doporučila doktorka nějaké jménem Biopron, nebo Probion, nějak tak to bylo. Dělá se ve verzi pro děti a pro dospělé. Stálo to kolem 180 Kč za balení (10 sáčků)

cazadora
8. dub 2008

pessy tak my jsme měli biopron, ale účinek se prý dostaví po 14dnech a dýl.a dál mi byl doporučen nutrolin-B ale ozkoušený nemám je od 6měsíců a to nám předtím nebylo 😉 jinak probian měla pro holčičku jedna holčina z našeho říjnového tématu a moc si ho chválí

ria80
8. dub 2008

Ano Biopron sášky,ten je pro děti od 4 měsíců.Nutrolin B je sirup,obsahuje ještě vitaminy B a je pro děti od 6 měsíců.Probian,ten neznám,asi je to něco novýho,myslím,že to jsou taky sáčky.

malovani
8. dub 2008

Taky jsme měli Biopron, sáčky 10 ks za 188,- kč.

cazadora
8. dub 2008

probian jsou taky sáčky snad 15 něco málo přez dvě stovky

kar.la
9. dub 2008

My kupovali probiotikakvůli bříšku.
Nejdříve Probiotické kapky - 5ml - 640Kč
Pak Bipron junior - 10 sáčků cca 200Kč
Ale asi nejlepší byly Lacidofil - 45 tobolek cca 100Kč a mohou je děti od 2 měsíců 😉
Nevím, jestli nám fakt pomohly nejvíc nebo to bylo tím, že už byla Adélka větší a upravilo se to i časem...

cazadora
9. dub 2008

kar.lo a ty tobolky si do adélky dostala jak? to jsi nějak vysypala ten prášek nebo jak?

najana
9. dub 2008

Probian.... je lepší než Bipron... jsou v něm probiotika i prebiotika 🙂 15 sáčků je za cca 240 Kč

pessy1
autor
10. dub 2008

díky za rady, koupila jsem si tedy těch 10 sáčků a z návodu jsem nepochopila, jestli se mají všechny vypít, nebo jak?stačí jeden?nebo všechny?Díky moooc.když ji to dám do čajíku, může to popíjet půl dne?nebo to musí ihned vypít?

kar.la
10. dub 2008

Pesy, ty sáčky - každý den vsypeš jeden do mlíčka.
Cazadora: jo jo - ta tobolka jde dobře otevřít, tak buď vsypat obsah na lžičku příp. rovnou do lahve...