Čím podpořit imunitu před nástupem do školky?

kejvinka
10. črc 2014

Ahojky. V září nastupuja malá do školky a chtěla by jsem nějak podpořit její imunitu. Chvíli mi jedla vitamíny Hlíváček,ale teď už mi to nechce ☹ Poradíte něco osvědčeného? 🙂 Díky

cervenejablko
10. črc 2014

Třeba saunou. 🙂 Mrkni zde: http://www.clovecesaunujse.cz/clanek/9

vorllinka
10. črc 2014

Milknatur Colostrum, jsou to cucavé tablety. Chuť vanilková, můj syn to vždycky rozkousal a chutnalo mu to. Opravdu doporučuji! Další zimu to budeme dávat zase. Kdybyste chtěla odkaz, napište IP 😉

slunicqqo
10. črc 2014

imunoglukan nebo colostrum LR

kettynka1234
10. črc 2014

také používáme colostrum http://www.kolostrum.info/

terezapetrova
10. črc 2014

Taky synka davam od zari do skolky a ted od pondělí zacinam podavat Imunoglukan, pry je to skutecne jeden z mala pripravku, na který jsou odborny studie, ze funguje. A také třeba ma sestra mela deti v MS neustale nemocne a potom co jim zacli davat imunoglukan nemocnosti Vyrazne ubylo 🙂

editah222
11. črc 2014

Já dávála dětem imunogluka, colostrum, hlíváčka......, otužené jsou dost a stejně jsou často nemocní. Asi se to musí vytrpět.

krystalka
11. črc 2014

Nám se osvědčil Imunoglukan, začala bych ho dávat už v srpnu, prý to chvilku trvá, než nastoupí účinky, tak nevím....a pak ještě dáváme občas laktobacílky.....za 2 roky ve školce měl jednu angínu a neštovice....jinak jen nějaké ty rýmičky...

ined77
11. črc 2014

Já jsem dávala dětem dost dlouho Imunoglukan a staršímu potom Betaglukan v kapslích, ale nemocní byli i tak celkem často. Poslední rok dávám jen vitamín C ráno a večer a kupodivu se celkem drží oba 🙂 . Ale dost možná je to i tím, že už si to promoření zkrátka odbyli 😉 .

denyzuza06
11. črc 2014

tím si prostě musí projít, sic jsme taky dávali kdeco nemocný byly, aspon si nadělaly protilátky před nástupem do školy. spíš bych si vzala něco sama, co choděj děcka do školních zařízení a tahaj bacily dom jsem prodělala několik hnisavých angín aniž by jsem je kdy před tím měla