Čípky Viburcol. Máte zkušenost?

cacorka_andrejka
14. únor 2011

Ahoj maminy,jaké máte zkušenosti s těmito čípkami? Malemu je 11měsíců,po střevní chřipce před 3týdny se mi budil v noci každou hodinu,už jsem byla zoufala,dr.toto doporučila a druhou noc spal od půlnoci do pěti do rána,paráda,ale..Do půlnoci to bylo každou hodku,čípek mu dávám před spaním..je to homeopatikum,nemělo by to mít žádné vedlejší účinky...a jak dlouho lze užívat? díky za rady a zkušenosti!!

romana29
8. bře 2011

🙂 ahoj, vidím, zatím nikdo nenapsal...
nám je doktorka zase doporučila na zoubky....asi nám už pomalu začínají růst, takže je také zvažuji. Třeba někdo napíše

prchalka
11. bře 2011

Ahoj,
to je moje téma, ale moc tu v jiných debatách neslídím, tak jsem ho objevila až teď 😉
Taky jsme používali na zoubky, nám se spaní pokazilo v 11,5 měsících. Už jsem nevěděla, co mám dělat, válení, kňourání, brečení ze spaní a to dlouhodobě ☹ Zkusila jsem čípky, i kdyby to mělo být placebo nebo jen pro můj větší klid!
Koupila jsem dost krabiček 😅 Radila jsem se i přes net s homeopatkou. Psala mi, že se může dávat bez obav dlouhodobě a že je to výborné homeopatikum 😉 Ovšem ne na všechny děti to bude 100pro působit. Někdo si to chválí, někdo ne. Určitě je tady někde i o homeo téma, tam jsem se to taky tenkrát dočetla. My jsme dávali třeba 14 dní a pak přestávka, protože to někdy už pak ztrácelo účinek, se nám zdálo.. a pak zase znova. Dávala jsem ještě před měsícem. Čekají nás poslední 2 stoličky, tak už to možná dáme bez toho!

alzbetka2210
25. říj 2011

ahoj tak ak tatinek donese cipky tak dnes ich skusim uz od narodenia maleho vnoci nespavame a uz ma dva roky
😝 🙄

luckakol
25. říj 2011

ahoj, ja je kdysi pouzila parkrat, kdyz jsem mela dojem, ze malej sily ze zubu. Porad nejsem o homeopatikach presvedcena, ale pamatuju si, ze zrovna u techto cipku mi to prislo lepsi. Takze jsem je parkrat dala. Ale nijak pravidelne, proste jen kdyz mi to prislo uz fakt nesnesitelne. Tezko 100% rict, ale je to jedna z mala veci, ktere bych pouzila znovu.

anehap
26. říj 2011

malé pomáhají - rozhodně, když jí rostou zoubky a je protivná, spí po nich mnohem líp a je klidnější - dávám, i když je nemocná a má teplotu, ale ne moc vysokou, to dám Paralen atd, aby se jí srazila a pak už Viburcol(homeopatika na teploty spíš mají za cíl pozvbudit organismus, aby "bojoval" s nemocí, nesníží teplotu taky rychle jako třeba Panadol nebo Paralen). 🙂

antana123
26. říj 2011

nám byli doporučeny na zoubky ale nepomáhali teda

dana3262
26. říj 2011

My je uzivali pri vysokych horeckach (pri viroze), ale nepomahaly ☹