Co jiného proti blinkání místo Nutritonu?

gabrianka
4. srp 2009

ahoj.prosim vas o radu ci typy jak to resite anebo jestli vite i jine moznosti..mam kamaradku ktere se v kvetnu narodila dcera ale ta ma reflux a po kazdem ale vzdy po kazdem piti mlicka se ji poblinka a to dost nekdy i tak ze vse co vypila zvrati ven.kdyz ji koupila nutriton na zahusteni mala neblinkala a bylo to ok.ale bohuzel neni v takove financni situaci aby si co4dny mohla kupovat novy nutriton ktery stoji kolem200.vzdyt mesicne by to vyslo az na patnact set...jen toto.nemate nejake navrhy ci zkusenost,rady cim by ji to kamaradka mohla zahustit jakym zpusobem kdyz si nutriton pokazde nemuze dovolit?me konkretne napadlo treba udelat krupici pres flasku z mlecka hipp(dava ho) nebo tak samo z mleka hipp pudink pres flasku?nebo proste neco...vim ze to je dost na tloustku ted ve trech mesicich ale kdyz jsou takove problemy......prozatim...dekuji

jeudi
4. srp 2009

no ony vsechny ty mlicka AR stoji pres dve stovky puding ani krupicku ve trech mesicich bych nedavala,ale prodavaji hustejsi mlicka od hami nevim ale od kolika to je mesicu...mela by se poradit s lekarkou jestli ji zvraci,muze to taky znamenat uplne neco jineho nez nesnasenlivost mlicka

gabrianka
autor
4. srp 2009

jeudi ona uz od lekaru ma vse vyliceno...byla s malou od jejiho narozeni az do ted skoro porad v nemocnici...ma reflux mlicka AR nepomahaji a ani hustejsi hipp a to je uz hooooooodne husty!dnes jsme zkusili odvar z vlocek(je hustejsi)pak ji dala normalne do toho odvaru odpovid.pocet odmerek hippu.vlocky jsou dobre na kakani a jsou vyzivne.nepomohlo a bylo to tedy huste dost...az moc mozna

jeudi
4. srp 2009

a mlicko od hippu je huste??od kolika je to mesicu?ze bych to mohla davat na noc jestli je to od narozeni

jeudi
4. srp 2009

i kdyz vlastne nemohla mi mame nutrilon a michat se to nema tak nic no 😒

mousunek
4. srp 2009

gabrianka - znama ma 2mesicni holcicku a v lekarne ji poradili nejake zahustovadlo do mlika piji taky nutrilon a fakt tolik neublinkava, zkus se zeptat

jeudi
4. srp 2009

mous zeptej se zname jak se to jmenuje malej mi taky ublinkava ne teda nak moc ale ublinkava

mousunek
4. srp 2009

ok jdu ji nahnat pres mobil mmnt

jeudi
4. srp 2009

diky 😉 a hlavne od kolika je to mesicu

mousunek
4. srp 2009

tak pry primo nutrilon zahustovadlo

mousunek
4. srp 2009

jeudi - ona to dava od 14dnu pac holka fakt hodne ublinkavala, tak zkus v te lekarne tam ti asi uz k tomu danemu reknou vice na netu jsem to nenasla

jeudi
4. srp 2009

diky moc 🙂

mousunek
4. srp 2009

urcite neni za co hlavne at to pomuze 😉

jeudi
4. srp 2009

snad jo ..a jestli jo tak ti patri velky dik,protoze uz me nebavi maleho desetkrat dene prevlekat 😒 gabri a co ty tak ji taky porad to zahustovadlo...a co ty fotky porad cekam a ty nic 😔

jeudi
4. srp 2009

gabri a ty bydlis v karviny tak to mate kousicek polsko tak tam maji nutrilon pod nazvem babilon nebo tak nak tak bych tam zajela nakoupila nekolik baleni aby se to vyplatilo a mate vyreseno

mousunek
4. srp 2009

mas pravdu taky bych kupovala mlicko v zahranici vyjde to tam levneji a jsou tam levnejsi a hlavne kvalitnejsi i pleny, mame ze Svedska a jsou super....

mousunek
4. srp 2009

nasla jsem na netu jeste Mléko Novalac .Lze použít i místo Nutritonu jako zahušťovadlo kojeneckých mlék nebo mléka mateřského,houstne až v bříšku, není určeno pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka

germik
4. srp 2009

Gabrianka: to jej vážne vydrží Nutriton len 4 dni? Moja malá tiež dost grcká,takže ho tiež používam a kupovala som ho ani neeeviem ako dáávno. Ale je fakt,že ja nerobím podla návodu ako je na Nutritone, ale dám priamo do UM tak 1 odmerku Nutritonu a odkedy to tak robím,bud mi malá negrcká vobec alebo minimálne. A mám ho už fakt strašne dlho

gabrianka
autor
4. srp 2009

germik jo ona rikala ze jen ctyri tak to je mazec nezavidim tem maminam ktere maji tento problem...jeudi jaky nutrilon?ja ho nepotrebuju mame hipp 😀 je i od narozeni jednicka a je probioticky takze zadne problemy se stolici.je super bo je uplne levny 90kc a uplne nejlepsi!o to ze je levny mi az tak nejde ale jsou to dve dobre kombinace 😀 klidne ho muzes svemu mimcu dat jako ze se to nema michat...ale oni mysli michat jako ze kdybys dala treba rano nutrilon,odpoledne treba bebu na druhy den sunar a tak....kdyz chces prejit na jinou znacku to neni michani ale prechazeni a navic na hippu se primo pise-Z JAKEHOKOLI MLEKA SE DA PREJIT NA HIPP jo a od ceho ty znacky ruznych mlek asi jsou?aby se zkusilo co diteti nejvic vyhovuje... 🙂

gabrianka
autor
4. srp 2009

jeudi jo a mala mi po tom mleku spi i sedm nekdy osm hodin...teba vcera jsem ji dala v pul10 a chtela az ve4 rano.pak vstavala v som 🙂 ono to mleko hipp je znamo ze je fakt nehjhustejsi a pritom na kakani nejlepsi.

jeudi
4. srp 2009

kdyz me se nechce odejit z nutrilonu jsem s nim celkem spokojena a prodavaji i nutrilon extra pro lepsi zasyceni jenze chodi ted nakupovat manzel takze mi pokazdy prinese obyc.tak tam budu muset skaknout sama

gabrianka
autor
5. srp 2009

jeudi tak to uz zalezi na tobe.ja taky mela ze zacatku nutrilon ale male nesedel nemohla se po nem vykakat.mela jsem i extra ale to podle me nemelo s lepsim zasycenim co delat..chtela po nem casteji jist nez po obycejnem.mela jsem i sunar a bebu,taktez zatvrzovaly stolici..po vyzkouseni hippu jsem cumela jak na drat protoze vsechny problemy byly pryc a jak rikam cena superrr!

andy80
5. srp 2009

jeudi, na nás Nutrilon Extra fungoval, malá pi normoš Nutrilon chtěla jsít co 1,5 hodiny, po Extra vydržela v pohodě 3-4 hodiny přes den a 6 v noci.

gabrianka
autor
5. srp 2009

kazde mimco je fakt jine podle me ten hipp obyc je daleko sytejsi nez vsechny nutrilony extra a cokoli pro deletrvajici zasyceni.to mimojine vidi kazdy clovek i pouhym okem a pri ochutnani uz uplne...

jeudi
5. srp 2009

no ja bych si prave naopak myslela ze kdyz je to hustsi ze pak pujde spatne kajdit..a to stoji jen stovku???to je nak podezrele levne..a kolik je toho?

cupi
5. srp 2009

Gabrianko, to je divné, že tvé kamarádce vydrží Nutriton jen 4 dny. 😒 Nám vydržel dlouho, ale taky jsem ho nedělala tak moc "silný", jak píšou v návodu.
Nám MUDr. poradila, ať do mlíčka přimíchám místo Nutritonu jednu odměrku nemléčné rýžové kaše. U nás to funglovalo, ale stejně to nebylo tak husté jako s Nutritonem, takže to by tvé kamarádce asi nepomohlo... ☹
Každopádně bych se u tak malého miminka radši poradila s pediatrem. 😉

jeudi
5. srp 2009

no ja tomu docela verim protoze v te plechovce toho moc neni nam to taky pri prvnim synovi vydrzelo jen par dni ..a ono kdyz pije jen mliko a kazdy tri hodky tak se to ztraci rychle ..vzdyt me ten velkej nutros vydrzi max tyden a kousek

berenika39
5. srp 2009

no kupovat nutrilon a k tomu nutriton, to vyjde asi mnohem dráž než koupit kvalitní AR mlíčko, tři měsíce jsem používala novalac a zlepšení bylo patrný.
jinak nutriton na 4 dny je blbost, to by to dítě muselo mít amarouny od střev až po jícen. dává se jedna miniaturní odměrka na dávku.

ronie
5. srp 2009

s nemélžnou rýžovou kaší je to pravda-vyjde to levněji-AR mléka obsahují právě také rýžovou moučku 😉

berenika39
5. srp 2009

přesně - některý mlíka jsou zahuštěný při podávání - beba a nutroš AR, je v nich rýžová mouka, nebo se do toho přídá nutriton, to je sice jiná látka - svatojánský chleba, ale výsledek je stejnej, dítě pije hustší mlíčko, který se mu tak snadno nevrací.

ale novalac AR je na jiný bázi, je na poheld normální a houstne až kyselém prostředí žaludku, po požití.
moc se tu nepoužívá, ale je moc dobrý......

smardik
5. srp 2009

berenika já nutriton dávám, po všech mlíčkách mi malý zvracel a pořád zvrací a to dávkování je tam fakt dost velké, já teda dávám mín než je tam psané a v pohodě 🙂