Co jiného proti blinkání místo Nutritonu?

gabrianka
4. srp 2009

ahoj.prosim vas o radu ci typy jak to resite anebo jestli vite i jine moznosti..mam kamaradku ktere se v kvetnu narodila dcera ale ta ma reflux a po kazdem ale vzdy po kazdem piti mlicka se ji poblinka a to dost nekdy i tak ze vse co vypila zvrati ven.kdyz ji koupila nutriton na zahusteni mala neblinkala a bylo to ok.ale bohuzel neni v takove financni situaci aby si co4dny mohla kupovat novy nutriton ktery stoji kolem200.vzdyt mesicne by to vyslo az na patnact set...jen toto.nemate nejake navrhy ci zkusenost,rady cim by ji to kamaradka mohla zahustit jakym zpusobem kdyz si nutriton pokazde nemuze dovolit?me konkretne napadlo treba udelat krupici pres flasku z mlecka hipp(dava ho) nebo tak samo z mleka hipp pudink pres flasku?nebo proste neco...vim ze to je dost na tloustku ted ve trech mesicich ale kdyz jsou takove problemy......prozatim...dekuji

jeudi
13. srp 2009

aha tak az ted jsem si vsimla ze je to v nadpisu nutriton a ja celou dobu myslela nutrilon 😀 no tak tohodle nutritonu se dava na 90ml 3odmerky a ty jsou strasne malicky takze ve skutecnosti je to ctvrtka normalni odmerky co mas na UM..kdyby ji to vydrzelo jen 4dny tak by tomu malymu musela delat beton jen ty tri odmerky z toho udelaji kasi..to se pak nedivim ze blinka ja dneska malyho prekrmila a taky se poblinkal..jinak neblindi vubec,,tak to se omlouvam ja celou dobu myslela ze se mluvi o nutrilonu ten mi vydrzel 4 dny ten malickej ale tohle mi vydrzi tak mesic mozna dyl

gabrianka
autor
14. srp 2009

ale to ze se dava stejny pocet odmrek nutritonu jako mleka to je fakt..akorat jasne ze jsou mensi..kamoska ji asi betonovala jako prase kdyz ji to vydrzelo na ctyri dny no nechapu to je jedno uz...

crca
14. srp 2009

Jeudi,já jsem to asi nepřečetla pořádně 😀 že jí blinká po všem 😅 ,Já tu Bebu kupuji,stojí 310kč(beru průměr,někde je za 301kč a v další lékárně za 326kč 😠 )já si ji teda objednávám ve velkém přes net,tam mě stojí 294kč!A to k tomu vždycky ještě něco přibalí,ale mě to vydrží tak 3 dny,mám na to dva strávníky 😀 To co používáš mě docela zaujalo,jdu se na to mrknout 😉

jeudi
14. srp 2009

crca mi mame po blinkani..muze se to dat do jakekoliv znacky mleka a mas z toho kasicku..je to od narozeni a je to jen vlaknina ze svatojanskeho chleba..fakt to pomaha a vydrzi to baleni docela dlouho

meleri
14. srp 2009

aji syrup je dobrý, ten jsme dávali my. ale ne moc dlouho, asi měsíc a pak se to upravilo...a odříhávat.

jeudi
14. srp 2009

sirup neznam 😕 krkame, krkame 😉

terezam22
17. srp 2009

Jeudi IP 🙂 zdravím 😉

aponchie
17. srp 2009

holky kolik vas stoji to mlicko mesicne pro miminko?jako na kolik to tak vyjde?jen tak ze zvedavosti nevim nikdy sem nedavala UM tak bych chtela mit prehled dik

jeudi
17. srp 2009

tak kdyz dam priklad ze kupujes nutrilon extra ten stoji 379kc 800gramu..a krabici mas na tyden tak mesicne to stoji cca 1500 plus k tomu kojenecka voda jedna stoji dvanact korun a kdyz k tomu treba kupujes zahustovadlo jako ja to stoji 240kc 125gramu tak jsi na 2tisicich ne li vic...no a jeste caje jeden stoji okolo stovky...takze bud rada ze kojis...a nepocitam koupeni lahvicek kazdodeni vyvarovani ...

halahalo
17. srp 2009

holky, kojenecke vody nejsou az tak zapotrebi.staci prevarena voda 🙂

jeudi
18. srp 2009

hala myslis z kohoutku??to snad ne 😠 😒

aponchie
18. srp 2009

fakt jo?to teda cumim 😲 no vodu staci prevarit taky myslim.,,,ja jsem ji davala obcas caj na prdiky a delala sem to z prevarene vody a jednou sem ji dala v 6mesicih vecer nutrilon pac sem neumela odstrikavat tak to dostala kdyz sem sla ven a manza hlidal..teda to jsou palky to je des..jako mam chicco stojan na lahvicky trochu jetej ,ale je dobrej

jeudi prevarena voda z kohoutku pri 100C znici vsecko..ja zase neverim tem z te plastove lahve..

jeudi
18. srp 2009

ja zase neverim z kohoutku ale z lahvi..kazdy jsme naky..jj stoji to prachy jako prase a je to cim dal tim drazsi

jeudi
18. srp 2009

a voda z kohoutku obsahuje mnoho dusicnanu takze uz proto bych to nedala

aponchie
18. srp 2009

tak ja penize vubec neresim,ale rozbor vody kojenecke a z kohoutku vysel jedna nula pro kohoutek 😀

jeudi
18. srp 2009

apo at si kazdy dava co chce ale nikdo mi to nevymluvi voda z kohoutku obsahuje dusicnany a ty uplne nevyvaris a pro dite jsou nebezpecne..ja penize taky neresim kdyz je to pro dite ..ale treba kdybych kojila tak mu za to koupium treba neco navic co k zivotu nepotrebuje chapes jak to myslim

romankav
18. srp 2009

jeudi: máš pravdu, určitě do jednoho roku bych vodu z kohoutku nedávala. Když jsem doma testovala vodu z kohoutku do akvária, vyšlo mi tam hodně dusičnanů a dokonce i dusitany, což v aquile nebylo (taky jsem osobně testovala). Taky záleží na tom, když nějaký prodejce nechá balenou vodu stát někde na sluníčku, tak je to taky dost blbý a dostanou se do ní látky z plastů.

halahalo
19. srp 2009

prevarenou vodu z kohoutku je mozne podavat a proc ne?vzdyt to prevareni znici vsechny bakterie.prici se mi to,ze ta balena voda muze byt i nekolik mesicu uchovavana v plastikove lahvi.buhvi co vsechno v ni jeste je.je to zbytecne.u nas voda z kohoutku ja uz tak sama o sobe velmi dobra a kdyz ji jeste prevarim,je vyborna a nejlepsi! 🙂

aponchie
19. srp 2009

romankav jak jinak chapu 😀 😀 😀 😀

jeudi delej jak chces..ja bych v plastu nekoupila nic..leda ve skle a rozbor nasi vody je super takze je mi lito,ze vas obou je spatny..doporucuji si stezovat na hygiene pokud je to tak spatne.

aponchie
19. srp 2009

halahalo..vcera sem mluvila na poradne s laktacni z nemocnice..rikala,ze rady ostatnich maminek jsou to nejhorsi co na netu lze najit 😀 dala sem ji link na kobylu 😀 😀 😀 😀 😀

halahalo
19. srp 2009

aponchi verim tomu proto je beru s rezervou 🙂 nektera mamca poradi dobre,nektera do toho az tak nevidi ale pise pouze sve nazory,ale ty nemusi byt vzdy ty spravne 😕

aponchie
19. srp 2009

rekla jsem ji at s ezameri na hladove mleko desinfekce kuze jogurt do mleka a jine pi....

ferencovad
17. bře 2016

@jeudi
@smardik. Ano to mléko od hippu je.hustější já ho dávám synovi na noc a spinká celou noc je to od narozeni