Co na kašel pro 5leté?

smag.ja
21. bře 2013

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat co dáváte 5–6letým dětem na kašel? Holky měly ze začátku suchý kašel a ted ještě trochu kašlou po nejvíc v noci. S čím máte zkušenost vy? co jim pomuže?

honzulka
21. bře 2013

U nás nejvíc zabíral Sinecod a pak taky poslední dobou cibule nakrájená v místnosti spaní.. 😉

viperka
21. bře 2013

toho je 🙂, Jitrocelový sirup - Hedelix, nebo udělej cibuli s medem to má podobný efekt. Na hutný kašel Ambrobene, Na štěkavý kašel Merid nebo tak nějak ale používá se to vyjmečně oba na předpis. Mucosulvan - klasika, Stoptusin - klasika,

jetynka
21. bře 2013

Stoptusin sirup, ten je jak na suchý tak i na vlhký kašel, jinak jsme měli prospan a byla jsem spokojená, většina těch mucosolvanů, hedelix a léků na vykašlávání se nesmí dávat na spaní, protože to dráždí na kašel v noci. A co na noc?My měli mucoplant sirup na dobrou noc, to můžou děti tuším od 1roku a těhotné a kojící maminky 🙂

terka_85
21. bře 2013

Synovi jsou 2 roky a hodně mu pomáhá domácí tymiánový sirup. Dávám ho hned jak začne kašlat a po 5 dnech je kašel pryč...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

wamp22
23. bře 2013

U nás pomáhá psí sádlo, namažu na hrudník a záda 😉 ..dávám mu to hlavně na noc a pomáhá 🙂

mircaaa
10. pro 2013

Dobrý den, já dětem dávám (4 a 7 roků) STOPKAŠEL pro děti od 1 roku. Je na suchý i vlký kašel, dobře se vykašlávají hleníky a hlavně jim chutná, je slaďoučký a čistě bylinkový🙂. Navíc podporuje imunitu!!

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz