Co na komáří uštípnutí?

iris
28. kvě 2008

Ahojky, máme 6 měsíčního kloučka a patrně ho štípnul neřád komár, nevíte, zda se v tomto věku dá použít třeba Fenistil gel?Děkuju!!!!!

coriven
23. srp 2008

ahojky, mně na naši malou 4 měsíce byl dooporučen od dr. a v lékárně tekutý pudr - na štípance - proti svědění, fenistyl se ještě dávat nesmí a jak jsem tu četla o tom octu, tak ten taky pro děti není dobrý, mají moc citlivou kůži, je spíš pro dospělé

sítě do oken sou supr, žel do střešních oken to jde těžko :(((

hubka
23. srp 2008

iris- fenistil gel je v poho a Chicco ma nejaku novu radu repelentov-Zanza NO, ja som kupila repel krem, ale je aj sprej, kt je hned po ustipnuti a maju aj tycinku, tato rada je od 0 mes, ja som malemu kupila ten krem, bo ideme na dovcu 😉

kacka.va
24. srp 2008

coriven: i do střešních oken se prodávají sítě.

kacerka
24. srp 2008

Já dávám Fenistil gel ! A kupujeme sítě do oken 😉 Určitě bych nevolila ty odpuzovače do zásuvek 😔

zuzidr
24. srp 2008

tak moja malá bola dnes do rána doštípaná na celom čele,hlavke,ručičkách,uškách,na čele má asi 50štipancov a to máme sieťky na oknách a Biolit v zásuvke,ja už neviem ako sa tomu ubrániť 😠 😠 😠 😠

sirinka
24. srp 2008

zuzidr tak odkial vam tam nalietaju???
nasu obcas tiez ustipol, ale jej to zrejme nevadilo, neskrabala sa, spala v noci dobre, tak som to neriesila, ved to nie je zdraviu skodlive...

duskaf
24. srp 2008

Čajovníkový olej- tea-tree oil je najlepší a 100% prírodný, kúpite v lekárni v malej fľaštičke, veľmi dlho vydrží.

zusma
27. srp 2008

My máme Combudoron Gel a Combudoron Mast od Weledy. Dnes poprvé vyzkoušeno, tak jsem zvědavá,

motol
27. srp 2008

my dáváme do zásuvky a doufám,že to snad neškodí malýmu,jinak pokud už nás něco bodne tak máme gel po bodnutí hmyzem do alpy 😉

kapulet
27. srp 2008

ahoj holky nevím jestli znáte mast od Weledy nevzpomínám si už jak se jmenuje ale na malou lezli komáři a všelijaká havěť pořád, tak jsme ji koupili a je perfektní, jo Fenistil jsme používali taky ale ta od Weledy je lepší

kapulet
27. srp 2008

nedalo mi to a našla jsem ji Weleda Combudoron gel. měli jsme ji na doporučení dětské doktorky

majenka
27. srp 2008

Holky, máte zkušenosti s bodnutím včelou nebo vosou? My zatím ne...ťuk ťuk ťuk...ale děsím se toho pořád, protože letos jsou vosy šílené! Tea-tree oil by na to mohl být dobrý, ne???

zusma
27. srp 2008

Kapulet nemusela jsi to hledat. Píšu o té welede těsně nad tebou🙂

addaa
27. srp 2008

Mne v lekárni poradili psilo balsam, je pre deti od 6 mesicov, ešte som ho neskúšala. Je proti uštipnutiu hmyzom, aj proti žihlave, popáleninám, dokonca exém a ovčie kiahne. POtláča svrbenie.

juliagregor
5. srp 2010

ahojte, chcem sa poradiť staršieho syna pred dvomi dňami poštípal komár, teraz mu to opuchlo a má tam také vodové pľuzgieriky, mali ste to niektorá? čím to ošetriť?
dakujem

muminek
5. srp 2010

Já teda mažu fenistigel a když si to rpžkrabe tak tekutý pudr aby to zaschlo

ootaznik
12. zář 2011

snad sa mi niekto ozve....maminky, 1,5r dceru v sobotu nieco stiplo asi 1cm od vonkajsieho ocneho kutika. dnes to vyzera tak, ako keby mala pod ockom monokel, no nie vyslovene take fialove, ale ako po stipnuti nejakym hmyzom. natieram psilo balsamom - pouzila som ho prvykrat......zabral u vas? ci to mam riesit inak?

horcicne_seminko
15. zář 2011

Mám vyzkoušený netřesk. Kousek ulomím, potřu, třeba několikrát, zabírá rychle...přírodní, vhodné i pro novorozence. A sajrajty do zásuvek bych u dítěte nepoužívala, funguje to na principu odpařování chemie do vzduchu a pak to dýcháte....

sawmy
19. zář 2011

@sonulik1 Ahoj kde bych mohla tu tycinku zakoupit?dik

petja
19. zář 2011

levadulový olej,spray první pomoci LR a homeopatikum Ledum palustre

mamabiba
20. zář 2011

môžem sa spýtať? má niektorá z Vás skúsenosti s elektronickým odpudzovačom komárov? je z rady Chicco pre najmenších. Dáva sa to do zástrčky...ako raid...ale nemá to žiadne vankúšiky ani nič podobné, je to prote na dajakej ultrazvukovej báze...?