Co na suchý dráždivý kašel?

30. listopadu 2016 
@petkula Nám hezky zabírá drosetux, je to homeopatický sirup.
2. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petkula nakonec pomohlo homeopatikum Drosera 30ch.... dávala jsem do pití přes den a pak ještě do pusy na noc.... úplně to nevyléčilo ale tak o 1/2 zmírnilo... a zbytek asi doléčil hlavně klid doma, hodně pít, zvlhčovat.... taky probiotika jsou dobrá.... a to delší dobu
psychické to taky může být.... cokoli od žárlivosti na sourozence až po něco co může trápit Tebe...
3. led 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já med nesnáším ani v čaji, neteprve holý Zvykla jsem si cumplat pastilky HerbalMed, které mě nezklamaly a zatím mě pomohly, takže si je kupuji pravidelně.
28. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 dní ve 40tkách,všechny tři jsme lehly a já myslela,že už máme vyhráno,zvládly jsme to bez pomocí léků,naštěstí:o))jsem ráda,ale přepadl nás šílený dráždivý kašel..zkusím tedy cibuli..díky za tip..:o)))
2. únor 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolhermanecka na šílený dráždivý kašel je dobrá Drosera 15CH nebo 30CH.aby zabrala na 100pro mela by se podavat v rytmu kasle.
5. únor 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkula na suchy drazdivy kasel trvajici jiz mesic by byla dobra Drosera 30CH rozpustena ve vode a podavana v rytmu kasle
5. únor 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za info,dráždivý kašel přešel ve vlhký odkašlávající,postupně se mírnící,cibule tedy vážně zabrala:o))))a ta Drosera 30CH je tedy co?Děvčátka jsou na Jonášově metodě...
5. únor 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám jedině zabral sinecod kapičky po všech sirupech opravdu nej
5. únor 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám pomahá ACC sirup. poradili nám ho na ušním, když byl stále zahleněný a do 4 dnů byl zdravý.
5. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky, po přečtení všech rad jsem se rozhodla že také napíšu komentář, náš Kájik má kašel už víc jak 2 měsíce, nejprve měl jen rýmu pak se přidal kašel. Rýmu jsme přeléčily atb kapkama a na kašel jitrocelový sirup od Mullera,zlepšilo se to asi tak na týden s tím, že stále smrkal. Pak se přidala i horečka,takže klasika Nurofen,stále sirup,kapky do nosu,ale nic tak po týdnu znova k dr, dostali jsme další sirupy a kapky, fenistil,stoptusin,mucosolvat atd,atd a nic nezabralo.teď má kašel tkaovej že se dusí a nemůže popadnout dech, nezabírá nic... jsem z toho už bezradná, tak vyzkouším tu cibuly a pak dám vědět jak to dopadlo.
3. kvě 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koteslavek Já za sebe velmi doporučuji tymiánový sirup doma dělaný - svařit vodu s cukrem (hrnek vody a hrnek cukru), až se cukr rozpustí nasypat pytlíček tymiánu a nechat do vychladnutí vylouhovat, potom předsedit a podávat každé dvě hodiny jednu až dvě lžičky. Na kašel trpíme od nástupu do školky a tohle nám fakt pomáhá. Brzké uzdravení.
3. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koteslavek není astmatik???co na to říká doktorka???neposlala ho třeba na plicní nebo na alergologii???
3. kvě 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prezdivkos souhlasím,také nám pomáhá sirup udělaný z tymiánu
7. říj 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. říj 2013 v 10:41 • alice80
Kamarádka mi doporučila mi doporučila STOPKAŠEL pro děti od 1 roku. Malý má 1,5 roku a sirup zabírá. Je čistě z bylin a obsahuje navíc beta-glukany, tak vždy dobereme celý (taková prevence). Není drahý, chuťově je slaďoučký
6. pro 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honda napsala byste jak se vyrábí ta cibule s tím medem jaký je asi poměr díky
10. čer 2014 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já cibuli s medem dávám, nakrájím jednu velkou cibuli , zaliju to medem tak od oka, aby ta cibule se s medem mohla promíchat a nechám to přes noc, pak ráno scedím tu štávu a dávám děckám třeba 5x denně lžičku, také je dobré mazat psí sádlo, pokud ani toto nezabírá , jsou dobré fenistil kapky pro menší nebo dithiaden pro větší , dávám ale až když kašlou hodně a nic přírodního nezabírá, sinecod sirup je také dobrý. Co se týká drosery ,jak tu někdo psal ta je dobrá taky , ale jen pokud dítě začne kašlat třeba kolem půlnoci, pokud jde spat v 8 a kašle už třeba půl hodiny po usnutí , tak na to nám drosera nikdy nezabrala i dr mi to potvrdila že je kolem půlnoci
10. črc 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nepovolená reklama. ”
22. zář 2014 v 08:29 • zuuzannka
Stopkašel pro děti můžu taky doporučit, je slaďoučký, malému chutná a hlavně zabírá !!!
15. říj 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se osvědčl bylinkový sirup Stopkašel pro děti, nevím kolik je malé ale může se užívat už od 1 roku, je jak na suchý, tak na vlhký kašel a vždycky nám pomohl, dětem strašně chutná, takže s užíváním nemáme vůbec žádný problém, zkus a uvidíš, snad to bude brzo ok.
4. lis 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé pardon, já si nevšimla, že už jsem ti jednou psala ...tak to ignorujte
4. lis 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejka Med je dobrý při vykašlávání, při vlhkém kašli, při suchém, dráždivém nedoporučuji... Suchý kašel se má tlumit, ale při použití medu nutí dítě ke kašlání, a tím ho namáhá
13. pro 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nám pomáhá STOPKAŠEL pro děti. Jednak jim pomáhá vykašlávat a taky klidněji spí oba, nebudí se navzájem tím, že by kašlali a STOPKAŠEL je nechá vyspat, to se mi moc líbí a hřeje mě to na srdci, rpptže jsem hned méně stresovaná.
26. říj 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
29. říj 2015 v 15:08 • darinkascholasterova
My děláme domácí sirup z divizny a je to na kašel to nejlepší! Ale prodává se i v lékárně!
1. pro 2015 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporuceni na stekavy kasel 10m dítěte?
30. lis 2016 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek