Co na zmírnění atopického ekzému?

dibelka7
16. kvě 2012

Maminky prosím máte některá dítko s atopickým ekzemem? Mám18měsíční holčičku s atopickým ekzemem a potřebovala bych poradit nějakou mastičku,máme z kožní,ale nic moc žádný výsledek((( děkujuza rady

natalie77
16. kvě 2012

Zdravím, pošlu do IP prostředky, které mého syna vyléčily. Syn měl krvavá ložisky, suchou pokožku. Po několika měsících aplikace měl pokožku dobrou, nyní má krásnou dětskou pleť i pokožku, mažu jen jednou týdně. Stačilo speciální mýdlo, olej do koupele a krém z klíčků. Pošlu odkazy. Zkusila jsem to na radu kožní lékařky, kterou jsem navštívila po předepsání hromady léků a mastí s kortikoidy u jiné paní doktorky. Taky pomohlo nedávat exotické ovoce, to se synovi vždycky zhoršilo. Držím pěsti.

veruska007
16. kvě 2012

@dibelka7 Nedám dopustit na konopnou mast - díky ní jsem již 4 roky zcela bez kortikoidů! Napřed to trochu zhoršila, ale potom super. A jinak u malýho se asi ve 3 měsících objevil ekzém, namazala jsem párkrát vitaminovou mastí (dělají ji v některých lékárnách) a taky mu pomohla, má 9 měs. a ani flíček!

dibelka7
autor
16. kvě 2012

moc Vám děkuji)))právě konopnou mast jsem dnes koupila

veruska007
16. kvě 2012

@dibelka7 Doufám, že pomůže, tak jak mně. Já mám ekzém od svých 4 týdnů, fakt jsem mívala hrozný, hnisavý, rozpraskaný, zanícený, kolikrát jsem vůbec nemohla hýbat prsty, spolužáci se mě štítili... a když jsem otěhotněla, tak jsem dostala konopnou mast, teď ji už používám jen sem tam, když je nějaká krize (třeba v těhotenství, po porodu, když děti často umývám). A super. Promazávám ještě infadolanem. A kdo neví, že mám ekzém, tak ho vůbec nenajde 😵

lojzina
16. kvě 2012

@dibelka7 ahoj,masticku ti poradi,,kdekdo",(doufam se nikdo neurazi a nebude brat osobne)ale neni to jen o mazani,musi s evychytat vse-strava,prostredi atopika.........muzes se podivat na www.proalergiky.cz 😉

dibelka7
autor
16. kvě 2012

@lojzina jj o stravování vím,to už máme upravenáa přesto nic moc změna.(((takžezkouším cokoliv i rady maminek,když to pomůže za každou radu jsem vděčná))děkuju jdu to zhlídnout

lojzina
16. kvě 2012

@dibelka7 ja si nemuzu vynachvalit 3 pomocniky v mazani-zink.olej,gencianu,a a-dermu 🙂

dibelka7
autor
16. kvě 2012

děkuji))ted zkoušíme tu mast z konopí tak uvidíme...

lojzina
16. kvě 2012

@dibelka7 my ji zkouseli jednou,kluk ji nesnesl,jich je teda x druhu...

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz