Co prosím koupit na moučnivku u dvouměsíčního dítěte?

mari90
23. dub 2014

Potřebovala bych vědět co koupit dvouměsíční dcerce na moučnivku. Doktorka mi poradila Genciánovou violeť, ale do té se mi moc nechce. 😒

stavba
23. dub 2014

Ahoj, momentálně bohužel bojujeme se stejným problémem. Také nám byla doporučena violeť. Hledala jsem různě na netu a objevila jsem neocide gel. V lékárně nám potvrdili, že se prodává daleko víc, než ta violeť, ta že už se moc nepoužívá. Ale zatím ji používáme asi týden a moc efekt nevidím. Pokud to nepomůže, tak jsem se dozvěděla, že v Německu se vyrábí Infectosoor mundgel, takže je přímo na moučnivku a maminky na něj píšou skvělé recenze. Jen je o dost dražší. Ale pokud nic jiného nezabere, tak se ho chystám vyzkoušet. Jen musím sehnat někoho, kdo nám ho z toho Německa doveze, tady se totiž neprodává.

klaire22
23. dub 2014

já jsem jí potírala jazýček a pusinku odvarem z řepíku lékařského🙂 Koupíš ho v každé lékárně a bylo po ní v cuku letu. Do genciány bych taky nešla!!!!

blahova_andrea
23. dub 2014

nám teda violka taky moc nezabírala, jen bylo pořád všechno špinavé ☹ doporučili nám jakási homeopatika, ale už si nevzpomenu jaká, také vyplachovat pusu citronovou šťávou, což mi přijde šíleně drastické...no nakonec nevím co zabralo, ale nejvíc asi neustálé vyvařování všeho, co se cpe do pusy, aby se to pořád dokola nepřenášelo. hlavně se doporučuje péče a desinfekce i bradavek, pokud maminka kojí 😉

zuhur
23. dub 2014

uvař si tymiánový čaj - je to přírodní antibiotikum. Dá se koupit i něco podobného v lékárně. Genciánka je na nic. Používali jsme ji, ale pomohl až ten tymián.

editah222
23. dub 2014

Nám pomohl Pagavit a homeopatika Borax v ředění 5 (10kuliček rozpustit v 1dcl převařené vody a dávat 3x denně cca lžičku minimálně 20minut před nebo po kojení. Snad pomůže.

blanche1206
23. dub 2014

At Ti mudra predepise Borglycerin,namichaj Ti v lekarne...

veruska007
23. dub 2014

Ahoj, my měli moučnivku brutální, trvala přes dva měsíce, napadlo to mě i miminko. Miminku pusinku, zadeček a celou trávicí soustavu. Nám pomohl pagavit + canesten + kapky biogaia pro miminko a mně nejvíc pomohlo jít několikrát na bazén, chlór moučnivku spolehlivě zlikvidoval.

marketa11112
23. dub 2014

prosim, co je moučnivka? hodne se o tom sice mluvi ale nikde není popis? dekuji

luciesofi
23. dub 2014

Nech si předepsat Nystatin (lék přímo na kvasinky bez vedlejších účinku) - resp. roztok s nim, míchají to v lékárnách (spis tech větších, nemocnicňich atp.) Gencianka je rakovinotvorna, to bych miminku do pusinky nedala..

helcenka
24. dub 2014

Nám pomohl Pagavit, vytírat pusinku, za pár dní bylo vše OK.

antarres
24. dub 2014

My jsme měli Borax, bylo nemožné malé vytírat pusinku něčím jiným, do pusy si nedala sahnout.

kamik246
24. dub 2014

nám Dr. napsala Octenidol

petra49
24. dub 2014

Infectosoor mundgel z Německa a za 3 dny bylo po moučnivce

evvina
24. dub 2014

My jsme kupovali ve zdravotních potřebách takové tyčinky něčím napuštěné. Nevím jak se jmenovali přeci jen je to 6 let. Ale prodávají to pro starý lidi co tím taky trpí. Stálo to pár korun. Mělo to citronovou příchut.

leeela
24. dub 2014

Nám pomohly tyčinky Pagavit, homeopatika Borax sterilizovat všechno( ale mudra nám doporučila gencianu) a místo čaje dostávali vodu s citronem - ale dvojčata uz měli rok a pul...(

mirusak1
24. dub 2014

Infectosoor mundgel z Nemecka. Bylo po ni behem chvilicky. Jo a nez mi prisel, tak jsem pusinku vytirala tamponky namocenymi v silnem cernem caji (na radu doktorky).

missdanka
22. čer 2015

Ahoj nemate niekto na predaj Infectosoor mundgel? Diky moc!

jankadudova
22. čer 2015

Dobry je Neocide gel, u nas pomohl rychle. Do pusinky a na bradavky, pokud kojis. Gencianu ani omylem, je to karcinogenni.

radullah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz