• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co vašim dětem zabírá nejlíp na rýmu?

6. září 2011 
čím léčíte vašim dětem rýmu? já dávám Libenar a odsávám, ale když jsme na něj sama tak se mě toho moc odsát nepovede, nenechá se a tak nevím jak se toho co nejdřív zbavit :frowning2:
5. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polož ho na zem, ruce podél těla a chytni je svýma kolenama (musíš na něj prostě klenout) a pak rychle odsát, to je asi nejrychlejší způsob, čím déle to trvá, tím je to horší. Jinak dávám také Oscciloccocinum u těkového prtěte půl tubičky denně.
5. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme tymiánovou mast od firmy just, ta krásně rýmu uvolní a pak odsát to je asi jediné co nám pomáhá :slight_smile:
5. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ödsavat jen co nejmene,nici se sliznice,takze rano a vecer pred spanim,je to boj,bud ve dvou a nebo opravdu "prikleknout" a rychle vysat,kapnout,my mame sterimal s morskou vodou a nemuzu si vynachvalit
5. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se osvědčilo rychlé odsávání s pomocí vysavače a několikrát denně stříkání mořské vody (ta je fakt nejlepší)
5. zář 2011 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
kapky a smrkat :slight_smile: Průběh je vždy stejný, ať dělám, co dělám
5. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vitamín C, nechať soplíky vytekať - odsávať, až keď dieťa naozaj nemože dýchať, alebo sú soplíky husté, na riedenie hlenov - soplíkov - Sinupret bylinkové kvapky, na noc dávam po odsatí Nasivin, vyššie pod hlavu a tzv. "vlhké ložko" - vyvesiť na postieľku mokré plienky, vobec je dobre zvlhčiť vzduch, morská voda alebo Vincentka sú super :o) a hodne piť
5. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja davam detskou prsni mast,ryma se uvolni a odteka,caste odsavani nici sliznice. :wink:
5. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
odsávání a kapky do nosa, které mi doporučili v lékárně, název si nepamatuji.....odsávání že ničí sliznici? a smrkání u dospělých taky??? si myslím, že je to to samý :wink: takže za mě odsávat ať se mu dobře dýchá
5. zář 2011 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne odsavame,odsavackou na vysavac,nemuzu si ji vynachvalit,nebyt tohoto uzasneho vynalezu tak mame opakovane zanety v usich ze zacpane rymy.Jinak se rika,ze lecena ryma trva tyden a nelecena 7dnu :pensive:
5. zář 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý je stérimar pro děti , kapky nasivin a baby olej od atoku - ten je nej i po malinký miminka vždycky pomohl a ideálně smrkat....malýho jsem odsávala jen fakt jako miminko :slight_smile:
5. zář 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Homeopatikum Coryzalia - 4 tbl. denně buď spolknout nebo rozpustit v pití. Dávat, dokud rýma nepoleví. Velmi spolehlivé, rýma je výrazně slabší a kratší.
6. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
smrkat, odsávat, mořská voda - sterimar a na posílení imunity homeopatika engystol
6. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
namnejvice zabira uz chytit rymu hned na zacatku a vysavat a strikat morskou vodu-trerimar a za dva dny je po rymne:slight_smile: navic nedrazdi nosni sliznici jako ruzne kapky proto rymne..
6. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýma ta nás natrápila....měl ji skoro tři měsíce :frowning2: Ze začátku zabírala mořská voda ( physiomer), ale měl ji tak silnou, že pak už ani to. Jinak doporučuji právě Physiomer ( buď sprej anebo ampulky na způsob libenaru) a pak nám pomohla i homeopatika sambucus nigra. Pak klasika - zvlhčený vzduch, větrat, zvednout postýlku...

S tím, že odsávání ničí sliznici nesouhlasím. Dospělý člověk se přeci taky vysmrká, ne?
6. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ji má malá, tak odsávám , pokud starší, tak smrká - kapky nepoužívám ani nic jiného
6. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ještě neumí smrkat-odsávat...když jsme ještě neměli odsávačku na vysavač,tak se nás rýma vždycky držela víc jak 14 dní.teď když odsáváme vysavačem,do týdne je fuč...odsávám,když je ucpaný nos-vzhledem k tomu,že ten vysavač vytáhne fakt téměř vše,tak je to tak max. 3x denně...na noc dávám otrivin kapky a k postýlce nakrojenou cibuli-uvolňuje ucpaný nos...
6. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se u malé osvědčili přírodní kapky od atoku, preventivně na zvhlčení sliznice prokapáváme vincentkou :slight_smile:
6. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek